• Carrasco
    4.1k
    Slavko Blagojević o Šutalu na 1:08:56
  • Carrasco
    4.1k
    Jedna mala zanimljivost: Marko Gjira sa svojih 170 cm dobiva 57 % zračnih duela.
  • deda
    28k
    Više sam od Gjire očekivao. Nije to upečatljivo u Lokosima. Đurasek mi bolji dojam ostavlja
  • immerwieder
    1.2k
    Čuže dva gola za Dnipro i pobjedu protiv bolje rangirane momčadi
  • Eduardo
    17.6k
    Marin izgleda kao drugoligaški igrač i to loš drugoligaški igrač.
  • Carrasco
    4.1k
    Gledao sam svaku utakmicu u kojoj je Marin igrao i uvijek je među tri najbolja igrača, protiv Slavena bio najbolji.
  • NepokolebljivDuh
    129
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamov-napadac-ljutite-se-koliko-hocete-ali-zdravko-i-zoran-su-za-ovo-zasluzni/2262640.aspx
    Žao mi je kaj moram linkat index al eto. Tko će drugi hvalit kriminalce nego četnik iz OFKa. Izrod još ima obraza tužit se na minutažu.
  • Beowulf112
    301
    Menalo igra dobru tekmu.Jao koje bogatstvo mi imamo na krilima.
  • Kwedi
    3.8k
    Julardžija grije klupu u Koprivnici, a istovremeno Dinamo 2 na dnu druge lige.

    Izgubljena polusezona još jednog Fakina, a kako je krenulo cijela generacija koja je srušila Bayern svela sa na Gvardiola. Pola ih nakon godine dana od Bayerna više nije u klubu, a na dobrom putu su i ostali da završe na razini Inkera ili Istre.

    Čestitke struci.
  • Crusades1986
    9.8k
    Gvardiol + Franjić
    al ostalo stoji da :up:
  • Nino Bule
    11.5k
    Sutalo, horkas, marin ? Pa nemaju 30 godina da je za sve gotova karijera. Nije realno da iz jedne generacije imas 4,5 igraca odma u prvom sastavu, to je proces koji traje i ako iz svake generacije dobijes 2-3 igraca to je uspjeh.
  • Carrasco
    4.1k
    a kako je krenulo cijela generacija koja je srušila Bayern svela sa na Gvardiola.Kwedi

    Franjić? Šutalo koji igra odlično u Istri? Janković se ozlijedio kao i Krizmanić, na to je teško utjecati. Jurišića smo nepotrebno dali Rijeci, mislim da će biti dobar lijevi bek. Hrvoj igra solidno u drugoj momčadi. Što se tiče Julardzije, ima još 10 utakmica - vjerujem da će se izboriti za minutažu, protiv nas je bio jako dobar. Nije tako sve crno.

    Zaboravio sam na Marina koji se izborio u Lokomotivi za prvih 11 i igra sve bolje.
  • Kwedi
    3.8k
    Franjića zaboravio.

    Horkaš nije ta generacija.
    Marin na putu Halilovića.
    Hrvoj nije bio dovoljno dobar Varaždinu, a i da je ispred njega pod ugovorom 4 desna beka.
    Julardžija igrao protiv nas i prije tjedan dana protiv Rijeke zadnjih desetak minuta. Od cijelog proljeća.

    nitko ne očekuje Ajax '95., al s obzirom na hype i talent neki su trebali već biti u prvoj momčadi, a hajrovići eto tu i dalje se kisele.
  • Carrasco
    4.1k
    Da je to Dinamo iz prošlih sezona već bi bili u prvoj momčadi, ali ovako nema šanse. Pa jedan Marko Tolić dobija minute na kapaljku.
  • Kwedi
    3.8k
    pa evo primjer Tolića (iako mi je drag) da li je on igrač za Dinamo odnosno koliko je oportunitetni trošak imat njega sa skoro 25 godina, a istovremeno da se jedan Janković ili Julardžija nije mogao na njegovo mjesto gurnuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.