• Majki2111
    2.6k
    Ova mi se ne sviđa, dapače odbojna je.
    Ove da.
  • deda
    27.9k
    Ima Majki dobar ukus :up:
  • Droljo
    5k
    Ima Majki dobar ukus :up:deda

    To nikad nije bilo upitno...
  • Neki tip
    19.3k
    Stavio je od 7 žena 7 različitih tipova tako da ja teško tu razaznajem neki specifičan ukus (recimo, @Tom Hanks ima vrlo prepoznatljiv odabir), ali da su sve zgodne jesu!

    Jedino na što se možemo požaliti je činjenica da nekima vidimo samo lica, dakle teški off topic! :eyes: :snicker:
  • Patak
    2.2k
    Najbolji post Majkija na zoni do sad.
  • xavier
    11.1k
    Najbolji post Majkija na zoni do sad.Patak

    Prekratko si ti ovdje...imao je Majki legendarnih postova...
  • Neki tip
    19.3k
    Bome, 7 lijepih žena ne ide ni u top 5 najjačih Majkijevih postova, onda znaš koliko je visoko postavio kriterije.
  • Droljo
    5k
    Prekratko si ti ovdje...imao je Majki legendarnih postova..xavier

    Meni je majkijev novčanik još uvijek No1 svih vremena....
  • KlasicZg
    515

    Nenadjebiv post. Nitko neće bolji post staviti...
    @Majki2111 zasluzuje neku nagradu za taj post
  • deda
    27.9k
    E dečki moji kad je tu 95% foruma htjelo eliminirat Majkija samo je deda stao iza njega jer sam prepoznao nebrušeni dijamant. :cool:
  • Neki tip
    19.3k
    E bome nisam siguran da je post o novčaniku D Post. Svakako legendaran, ali meni je No1 ipak ovaj:

    Nevezano za gornju raspravu.

    Imam želju podjelit jednu crticu iz svog privatnog života ovdje. Razlog bi bio taj da netko nešto nauči iz toga isto kao što sam ja naučio koliko razgovori s prijateljima s faksa iz tako životnih iskustava život znače i koliko su bitni. Pretpostavljam da ima ocdje nešto mlađih ljudi od mene pa ako žele nešto uzet iz ovog, slobodno, ako ne nema veze. Vjerojatno stariji neće moći ništa. Isto tako podjelit ću jer sam otvorena osoba i jer se ne sramim to podjelit. Unaprijed, namjera nije nikog povrijedit.

    Dakle, unazad par mjeseci nisam bio tolko aktivan ovdje po forumu kao prije gdje sam doslovnoi gledao i analizirao utakmice Dinamovih europskih protivnika i pisao tu, što moderatura lako može provjerit u statistici. Razlog je taj što sam po prvi puta u životu (sa 24 godine svoje) izlazio s curom. I to 6 mjeseci, od travnja do listopada ove godine. Više od 10 čvenkova, spojeva, dejtova, kako hoćeš. Ali bez poljupca. Nije mi bila fizički privlačna i ja jadničak, nisam mogo povuć prvi potez. I dobro. Ne sramim se.

    I kao što sam tu već napisao jednom prilikom, bio sam popisivač i tijekom popisa sam upoznao jednu ženu koja ima 40 godina koja je pokazala otvoreni interes prema meni. Direktan preko poruke da me iz jednog razloga hjtjela poljubit. I dobro. Ja sam njoj jednostavno rekao da mi je ova s kojom izlazim prioritet. Ona je rekla nešto u smislu : "Dobro, ali ako ne prođe s ovom s kojom izlaziš, javi mi se."

    Ja sam priznao želju 40ogodišnjakinje prema meni ovoj s kojoj izlazim. Cura je naravno pošizila. Takvu stvar nisam napravio prvi put. I opet bi isto postupio bez obzira na sve jer mislim da se takve stvari ne taje. I dobro, cura be izblokirala na svim društvenim mrežama. Apsolutno sam mirna srca kaj se tiče te cure. I ništa, ja se javim ovoj 40ogodišnjakinji da želim nekakav odnos. E sad, njoj je maštarija da nekome bude prvo iskustvo, ali ipak su se kroz 33 dana razvili neki obostrani osjećaji. I da doslovno bez ikakvog truda, totalno neočekivano i nasumično sam imao prvi poljubac i seksuaualno iskustvo sa 40ogodišnjom ženom. Taj odnos je trajao 33 dana i izgledao je kao srednjoškolska veza gdje smo se hvatali doslovno po javnoj garaži i podrumu zgrade i ulici. 10 dana nakon početka tog odnosa, morao sam za to priznat starcima jer su skužili da se nešto događa. Isto tako priznao sam svojima i za spolni odnos doslovno 20 minuta nakon završetzka čina. Razgovor uoppće nije bio stresan koliko sam mislio da će biti.

    Cijelo vrijeme roditelji su bili protiv toga i vršili veliki pritisak da prekinem to do Nove godine. Prekinulo se i ranije jer je žena skužila da mi je cilj naći dugoročno nekog svojih godina. Na početku razgovora nisam ja htio prekinuti, ali tijekom razgovora sam skužio ako se dogodi da nađem neku tijekom ovog našeg odnosa, ne želim ju povrijedit pa sam se ipak na kraju složio s njom i prekinuli smo u dobrim odnosima bez ijedne loše situacije.

    I tako, možete me nasvat jadničkom, siročetom koji bježi za svakom ženom koja mu pokaže pažnju jer nisam emocionalno izgrađena osoba, ali briga me, ponosan sam na svaki svoj postupak unazad mjesec i pol i to mi niko ne može uzet.

    Neke glavne dvije poante koje bi izvuko iz ovog je da ne odbijate ljude i druženja koliko god to možda nekima bilo neprirodno. I isto tako da fakat je život nepredvidiv iu da ne radite dugoročne planove, pa čak ni veće od 2-3 tjedan unaprijed. Pogotrovo kaj se tiče ljudksih odnosa. Ostalo uzimite sami ako želite.
    Majki2111

    Uostalom, uklapa se i u temu. :blush:
  • Jaro
    5.5k
    moram lriznat da nisam ovaj vidio... vrh
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jel moguće da ja ovo nisam vidio do sad. :rofl:

    Ljudi moji, ovo je Majkijev svijet. We are just living in it. :lol:
  • Droljo
    5k
    Nisam ga ni ja vidio. Top :party:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.