• xavier
    11.1k
    točno se po tonu kužiMali Zeus

    Ma jasna stvar. Točno se čuje da ima nabrojane stavke na papiru i kako ih je puno, ostane bez daha pokušavajući ih sve pročitati.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Strava, nemrem doći sebi. Mislim navikli smo od četnika na takve stvari, ali svejedno.

    I fascinantno je kak ta ekipa sebe predstavlja i kao velike domoljube, a lik se posere po repki (jer je i njegov mentor neki dan pričao nešto o Daliću) pa po svim ostalim klubovima itd. Kao što je svojedobno Rožić usporedio progon svog šefa i tatte i progon generala.

    U biti ništa to nije čudno, dinamo je već dugo Hrvatska u malom. Bankomat velikim dinamovcima i velikim hrvatima koji sve druge gledaju kao neprijatelje, orjunu, komunjare, nešto treće.

    Rant over.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svemu tome i svima njima bude kad tad došao kraj. Nadam se samo da sam dovoljno mlad da to doživim.
  • Blue Mind
    18
    Čudno mi je kako i Zoki a i Prasičko u poslanici Mamićevcima udaraju po repki, Dalić im nešto očito skrivio, tko zna koga je trebao pozvati a nije ili je nešto drugo u pitanju !?
  • Kwedi
    3.8k
    prozvao je u kontekstu sve je rezultatski otišlo u kurac, samo je dinamo još uvijek tu.
  • xavier
    11.1k
    Čudno mi je kako i Zoki a i Prasičko u poslanici Mamićevcima udaraju po repki, Dalić im nešto očito skrivio, tko zna koga je trebao pozvati a nije ili je nešto drugo u pitanju !?Blue Mind

    Čak ne bih rekao da je ovo zadnje u pitanju nego se radi o zavisti, isto kao u slučaju Bjelice. Kako Zoki nije mogao gledati Bjelicu kako dobro vodi momčad i ostvaruje rezultate, tako je vjerojatno ljubomoran i na Dalićev uspjeh pa koristi priliku da sad kad rezultati nisu tako dobri, odapne koju strelicu.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bome sve otišlo u k.
    Plasirali se na Euro.
  • xavier
    11.1k


    Ma poanta mu je kao bila "evo, reprezentacija primi 8 golova u dvije utakmice i nikom ništa, zamislite kometare da se to dogodi Dinamu".
  • Mali Zeus
    9.3k
    ma znam, nema smisla uopće raspravljati o bilo čemu što ta spodoba govori tj. čita.
  • NORTE
    9k
    Blažičko je u svom obraćanju u pravu što se tiče transfera Gvardiola i tobožnje ovoljetne rasprodaje (izuzev besmislene prodaje Bjeličinih igrača), ostalo je čista obrana uprave.
  • serbus
    3.5k
    Ja moram priznati da ste me iznedali da ste više pažnje posvetili prasičku umjesto Mili Horvat.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mamić cijeni protivnike i divi se Moskovljanima: 'Sposobni su odolijevati raznim ponudama za našeg Vlašića'

    Kad ti se trener ne divi igri il igracima nego transfer politici protivnickog kluba...ili je u pitanju SD?
  • serbus
    3.5k
    Možda ih ponuda nije " izula iz cipela" ako sam dobro citarao učitelja našeg SD.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam da li je ova tema vezana samo za Dinamo, ako ne onda za kategoriju ovu: Kaže lik u Stadionu, Bayern upisao 11 uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima, a izgubili od Hoffenheima prošlu 4-1.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.