• NORTE
    8.9k
    Balog u izvještaju iz Varaždina: Dilaver ostao na klupi.
  • NORTE
    8.9k
    Za dobro jutro. Istok se ne može sanirati. Toliko dugo dok gnk ne odluči sam ga sanirati.
    xxbo02e34grbdc23.jpg
  • Smotanihaker
    589
    - Dinamo bi po meni mogao biti još konkurentniji ove sezone u Europskoj ligi. Naravno, zbog financija nam može biti najviše žao jer se Modri nisu plasirali u Ligu prvaka, ali mislim da bi se kroz novo europsko proljeće, kada bi se do njega došlo, također mogao ispisati neki novi lijepi rezultat kao što je to bio slučaj pod Nenadom Bjelicom u tri sezone - kaže Olivari.
  • ZGBhoy
    1.7k
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nolifer
    6.4k
    pogotovo onaj dio, kad je pokušao kopirati bjelicu sa formacijom u 3-5-2, mi je najjači dio.. bljuv..
  • NORTE
    8.9k
    Možda griješim ali imam dojam da Mamićevi novinari nisu toliko pisali o skautima i transferima kao sad kad je Zoki preuzeo sve. Nekako za Bjelice kao da je rezultat bio u prvom planu ili bar u fokusu svih pa nismo davali toliko pozornosti, a sad već nakon prvog kola skupine se prodaje Majera u Milan ili Leeds.
  • serbus
    3.4k


    Olmo se vrtio stalno ali nije baš bilo u prom planu kao danas kad se broje minute da bi se preračunale u eure.
  • NORTE
    8.9k
    Olmo se vrtio stalno ali nije baš bilo u prom planu kao danas kad se broje minute da bi se preračunale u eure.serbus

    Olmo je ipak bio neviđeni talent s ugovorom pred istekom pa je prodaja bila pitanje vremena.


    - Dinamo bi po meni mogao biti još konkurentniji ove sezone u Europskoj ligi. Naravno, zbog financija nam može biti najviše žao jer se Modri nisu plasirali u Ligu prvaka, ali mislim da bi se kroz novo europsko proljeće, kada bi se do njega došlo, također mogao ispisati neki novi lijepi rezultat kao što je to bio slučaj pod Nenadom Bjelicom u tri sezone - kaže Olivari.Smotanihaker

    Razlike u težini skupine s Fenerom i ove baš i nema, vidjet ćemo rezultat na kraju.
  • Guinness
    1.9k
    Olmo je ipak bio neviđeni talent s ugovorom pred istekom pa je prodaja bila pitanje vremena.NORTE

    Kojeg su tri prijelazna roka za redom tjerali iz kluba, pod prijetnjom ne igranja.
  • NORTE
    8.9k
    Vođa navijača iz Orahovice na prezentaciji Zaklade gnk-a.
  • Kwedi
    3.8k
    Vođa navijača iz Orahovice na prezentaciji Zaklade gnk-a.NORTE

    Čovjek je u upravnom odboru Zaklade, bilo bi neobično da nije bio
  • NORTE
    8.9k
    Koliko znam i član Mamićeve skupštine.
  • NORTE
    8.9k
    Igrac Wolfsbergera padne nakon šta ga je Oršić odgurnuo a BLažicko kaže "pao je zato jer već ima žuti karton".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.