• Maksim Maksimirski
    4.5k
    ''Navijat ću za Betis.''

    untitled-design-1_WZjgDCy.jpg
  • Jurki
    8.8k
    Tek toliko o reprezentaciji, obitelji i dobrobiti Hrvatskog nogometa u koju se svi busaju.
    Bitno da svi seru da treba za sve klubove navijati u Europi.
    Da jogurt igra s bilokim i da rezultat ovisi o tome da nam pola lige igra skupine navijal bi za protivnika.
    Jebala vas dobrobit Hrvatskog nogometa.
  • MarK
    231
    Jarni mi je oduvijek izgledao kratak, često sam prilikom nogometnih emisija gdje je gostovao osjećao susramlje zbog negovih glupih izjava. Takav intelekt može biti izbornik samo u korumpiranom sustavu.
  • Mrvica
    3.3k
    Kog boli donja česma za koga će on navijat.
  • Jurki
    8.8k
    naravno da nije bitno ali onda nek ne seru s obitelji i ostalim glupostima. Izbornik bilokoje selekcije je ogledalo tog saveza.
  • Mrvica
    3.3k
    potpisujem, a ako mu to obraz dopušta nek izvoli. Slažem se da nije ok.
  • Jurki
    8.8k
    i onda bi oni postovanje? Koje jebeno postovanje. Slavio sam golove njihovih protivnika u Europi, slavit cu ih jos jace.
    Lani kad su tici dobili petardu u finalu ili kad su ih Grci nabili u dvije tekme bil sam sretan ko prase.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Glupan na kvadrat, kad se sjetim one izjave za petkovića. KLAUN
  • Neron53
    302
    Neka budala razglasila da je Koki umro.
    Pravi pravcati "shit of the day" u punom smislu te rijeci. :(
  • BornaPŽ1986
    1k
    Šikić, ako se ne varam (portal napravi intervju i stavi "Direktor NK Lokomotive" i nigdje u članku ne spomene ime koji je to direktor)

    "Mislim da je Hajduk najmanje oštećen suđenjem. Najmanje grešaka je rađeno na štetu Hajduka. To sam mislio. Na našu štetu je napravljeno više pogrešaka, kao što to obično biva. Obično su veći klubovi manje oštećeni. Ali svuda je to tako. Pogledajte samo utakmice Reala ili Barcelone. Suci se tako ponašaju svuda u svijetu, objektivno."

    Kladim se da nije ovako, ako se ne varam jajduk je imao teške pogurance i ove i prošle sezone. Ne znam kome trebaju ovakve izjave.
  • Šteco
    530
    Mislim da je još veći shit kod Jarnija odabir slike za članak gdje on uopće nije u prvom planu, pa tek kad otvoriš članak vidiš tko je dao izjavu.
  • Kepec
    4.8k
    klasični novinarski trik koji te natjera da otvoriš članak kako bi vidio o kome je riječ.
  • Matija97
    29
    evo ja sam na trenutak pomislio da je Cvitanović dao izjavu. Smeća novinarska.
  • dzg717
    947
    Apsolutno sam jedan od onih koji nikad nece navijat za splitske (de)bile da mi ne znam sta ovisi o tome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.