• NORTE
    9.5k
    Ak se nastavi isti ritam osvajanja bodovanemapredaje
    Ako se prvenstvo nastavi u ovakvom tonuPaggini
    To je samo pretpostavka, trenutno najaviti da će to zaista biti tako je čista glupost.

    U naslovu članku piše ikad, mjerljivo brojem bodova i poraza (trenutno, 2, 3 ,4).
  • Paggini
    8.4k
    Ma vjerujem da neće i da će se isprofilirati jedna ili dvije ekipe kao pretendent, ali ovo je trenutno grozota. I hvala Bogu da je grozota jer Dinamo bi inače bio u još većem kurcu
  • Eduardo
    17.8k
    Hrvatska će dobiti najgoreg prvaka ikad što se tiče kvalitete rostera i kvalitete igre. Svaki od ovih klubova iz 'velike četvorke' bi u odnosu na dosadašnje prvake već bio u debelom minusu. HNL je u ovom trenutku možda kompetitivan, ali je daleko od kvalitetnog.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Samo pogledate pojačanja ova četiri najveća kluba i otkud su došli i koliko su igrali i sve je jasno.

    To su ili debele rezerve prvoligaških klubova ili igrači drugoligaških ili čak trećeligaških klubova. Šta dovodi ostatak lige neću ni komentirati. HNL jeste zanimljiv i meni daleko najdraži, ali je kvalitativno blagi užas.
  • deda
    28.7k
    Kulike penez, tulike mužike!
  • Nolifer
    6.9k


    @Facke jesi to ti? :scream:
  • Facke
    2.2k


    bormes nisam. Al deda ima prav.
    Bez penezi nikaj.
  • Mihaljević
    8.4k
    F9NP5UkXEAEJBt_?format=jpg&name=900x900
    Livaja , Marko Livaja.
  • Armagedon13
    958
    Danas naš jedini klub igra europsku utakmicu,portali puni članaka o "stručnom stožeru" magaradi.O našoj utakmici k.....
  • Ali
    2k
    Cetiri sata prije utakmice jedinog predstavnika hnla u europi ovo su redom teme na vl rubrika sport:
    1. Leko visina otpremnine
    2. bivsi trener hajduka Krsticevic bla bla truc truc
    3. Kramarić info hoffenheim ozljeda
    4. Češki novinar , ruglo stadion...
    5. Jakopušić i stožer, vejić bla vla
    6. Perišić oporavak...
    7. tek nesto o Dinamo i Plzen i to iz kuta biveg trenera Bjelice...

    O posjeti, sadtavima, izjavama protivnika, izjavama trenera dinama, bivsi igraci koji su ihrali u ceskoj nekaj normalno ni slova....

    Pa bemti kaj je ovo od nekad zg vecernjaka ostalo... ni slobodanka im nije ravna
  • Vrdjuka
    46
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-tone-a-sviraci-sviraju-istu-pjesmu-ne-pamtimo-losiji-niz-modrih-maksimir-je-pokazao-palac-dolje-jakirovic-visi/120619

    Nicota i ostali “kronicari” Dinama, odvratni ste u branjenju trenera. Ni jedan trener nije imao ovakvu vasu potporu! Znam da citate, pijanci mali bez obraza i klikera
  • Sajla
    3.8k
    nemreš pobjeći od ovih... neki dan vidio na dnevniku, sad slučajno vidio i članak na istu temu. novi splitski nadbiskup stupio na dužnost - i čak i na toj temi tovarizacija
    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/novoimenovani-nadbiskup-navijam-za-hajduk-ljudi-u-dalmaciji-jesu-malo-zesci-20231028

    da mi imamo 10% tog medijskog tretmana, ne bi nas jučer bilo samo 3900 na utakmici
  • xavier
    11.2k
    da mi imamo 10% tog medijskog tretmana, ne bi nas jučer bilo samo 3900 na utakmiciSajla

    Znači mediji su krivi zašto nas nema više na stadionu? A nije možda da mediji puno više pišu o tovarima upravo iz razloga što tamo puno više ljudi dolazi na utakmice i sudjeluje u događanjima oko kluba? Imali smo period kad su sve novine pisale što je klub (čitaj: Mamić) htio pa je na stadionu ljudi bilo još manje nego sad.

    Uvijek treba prvo pomesti ispred svojih vrata. Nismo ni inače imali neke velike brojke i sasvim je očekivano da u trenutku kad je klub usporio priču oko statuta, rasprodana je prva momčad, nisu dovedena adekvatna pojačanja, gubimo puno utakmica i izgledamo loše na terenu, ne obaramo rekorde u broju gledatelja.
  • Sajla
    3.8k

    velika je razlika od "mediji su krivi" do "nemamo ni 10% te zastupljenosti u medijima"
    stadion je prazan jer se zadnjih 30 godina radilo tako da se ljude odbije od kluba (sjetimo se npr. Rožića i "nek si osnuju svoj Dinamo", da ne idemo dalje). ali bi bio puniji da se u dnevniku prenese i poneka pozitivna vijest iz Dinama ili da se više od jednom u tri godine na nacionalnoj TV progovori nešto o tome što navijači/članovi ustvari pokušavaju dobiti novim statutom i sl.
    s duge strane: novi nadbiskup - hajduk, ljubav je na selu - hajduk, zaštita ptica pjevica - hajduk, eurovizija - hajduk, wimbledonski turnir - hajduk, štrajk uzgajivača dudovih svilaca u hangzhou- hajduk. mogu ja davati podršku, dolaziti na stadion, širiti pozitivu u svom krugu ljudi, tražiti da se "mete pred našim vratima" i sve što ide uz to, ali moj reach je manji nego jednog urednika tv dnevnika. i smeta me to što će bilo što što može pomoći da nas bude više biti redovno zanemareno ili spomenuto usput, dok se na silu guraju ovakve priče čak i tamo gdje im baš nikako nije mjesto.
    s druge strane, sigurno ima istine u tome što pišeš da se ljudima preko medija servira ono što žele gledati, čuti i čitati jer se tako zarađuje, ali se bar u jednakoj mjeri (ako ne i većoj, bar u pojedinim medijima) forsiranjem nekih tema i teza, a ignoriranjem drugih, oblikuje javno mišljenje. po meni, mediji Dinamovoj priči nimalo ne idu na ruku, čak naprotiv, čime nimalo ne pokušavam opravdati sve ono ostalo što je u domeni kluba i/ili navijača.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Smatram da Makskmir ne bi bio puniji da imamo bolji tretman kod medija, ok umjesto 3900 bi možda bilo 4000 ljudi. 3900 ljudi koliko god neki to pokušali prikazati s floskulom "bolje 3900 pravih nego 10 tisuća običnih" je ogromna sramota za Dinamo i Zagreb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.