• jedan u nizu
    6.5k
    PJEVAČ Hari Rončević veliki je navijač Hajduka i podrška Marku Livaji. Nakon što je Livaja napustio reprezentaciju, pjevač je stao uz njega.

    "Ja sam uvijek podrška Livaji. Čovjek nije ništa napravio što ne bi napravio normalan čovjek. Iza sebe nije imao nikoga, ni tada, ni prije, ni poslije. To je lik koji je omražen u 60% stanovništva Hrvatske samo zato što igra u Hajduka jer je i Hajduk isto tako omražen u Hrvatskoj, pa i u HNS-u.

    Sve skupa je to produkt mržnje. Svih tih 60% prema Hajduku i Livaji kao glavnom predstavniku Hajduka u reprezentaciji. Jednostavno nisu željeli čak ni njega", kaže Rončević za Dalmatinski portal.
    "Jedini mogući potez"

    "Mislim da je jedini mogući Livajin potez bio da se zahvali i da ode iz reprezentacije jer definitivno ne bi bio nigdje prihvaćen osim u Splitu. Vrijeme je gadno i evo vidimo što se događa, Livaja dođe u Rijeku i viču mu 'umri'.

    Okej, želiš nekoga diskreditirati, ne vole ga ovamo, ne vole ga tamo, to je sportski, ali nije sportski nekome govoriti da umre. Kada igraš za reprezentaciju Hrvatske nije normalno da netko protiv igrača izvikuje takve gnjusobe. Vjerojatno je bio i drugdje vrijeđan. Rekao bih ovako, čovjek je čovjek", zaključio je.
    "To su njegove trenutne eskapade"

    Rončević se osvrnuo i na Livajino pjevanje na megafonu u Šibeniku nakon što je Hajduk osvojio Kup, zbog čega je simbol Hajduka i Dalmacije dobio kaznu.

    "Te njegove trenutne eskapade kada mu netko digne živce… Postoji nekakav statut po kojemu se igrač može kazniti, a on je za svaku svoju glupost bio kažnjen. Nije mi drago što se okrenuo izričito na Šibenčane, no ponijelo ga je, osvojili su Kup. Odnos Šibenčana i Hajduka je poznat od prije, igralo ih je masu i u Hajduku. Nekada je, 70-80%, možda čak i 90% Šibenčana navijalo za Hajduk, a što se dogodilo zadnjih 10 godina, stvarno ne znam i tko je krivac za to.

    Mislim da Šibenčani nisu zaslužili da budu okaljani iz usta bilo kojeg splitskog igrača. Ipak, Livaja je za to bio kažnjen. Ponijelo ga je, okej, ljudi smo, griješimo. I ja nekada kažem ono što nisam mislio ili drugi pogrešno protumače, tako da ga razumijem", kaže.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    "sveti" marko livaja je doslovno u svakom klubu imao problema sa disciplinom, tjerali su ga, navijači kluba u kojem je igrao su ga vrijeđali, svađao se sa svima...evidentno je da čovjek ima IQ manji od godišta...on i hajduk si izrazio pristaju, klub sa vjerojatno najglupljim navijačima na svijetu, koji zabrijavaju da se cijeli svemir urotio protiv njih u epskoj misiji osvajanja jadne lige poput HNL-a i vjerojatno jedan od najglupljih igrača u svijetu nogometa... ne čudi što im je idol, međusobno se zaslužuju!

    iako nisam siguran da neće doći do nekakvog epskog skandala u kojem će preko noći postati omražen...
  • Dino
    2.3k

    Iskreno, meni bude drago kad ljudi koji se dosele u Zagreb preuzmu neke nase fraze i rijeci i na taj nacin se krenu prilagodavat, ali jasno da je to samo moj dojam.
  • Kepec
    5.1k
    "Tek sada je pravosuđe na pravom testu: Hoće li nekoliko stotina Boysa završiti u zatvoru?"

    Naslov jednog portala danas zbog pjevanja jučer.
    Zemljo otvori se s ovakvim novinarima.
  • Jaro
    5.9k
    zapravo je ovdje novinar u pravu. Zanemari na trenutak o kome se radi, te sto bi bio povod "zatvoru"?
    Ono sto je pravo pitanje ovdje: zavrsavaju li ljudi u pritvoru/zatvoru po slovu zakona ili politickim mihovima uvjetovanim pritiskom privatnika (u ovom slucaju udruge gradjana UEFA).
  • bbb medimurje
    3k
    8 clanaka je drug duplancic izbacil vezanih za tekmu gorica-dinamo
  • miro
    3.3k
    Moram reć vrlo glupa odluka grupe da se to napravi jučer. Imaš 100 ljudi u Grčkoj u zatvorima plus pizdarije na repki i nikakve eskalacije ti sad ne trebaju, a ti ideš na ruku ovima koji jedva čekaju sve etiketirat kao naciste. Baš nezrelo
  • seljak86
    2.4k
    Nek se lomi nek se lomi neka se sve sruši, jer su nama jer su nama neredi u dUši.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Moram reć vrlo glupa odluka grupe da se to napravi jučer. Imaš 100 ljudi u Grčkoj u zatvorima plus pizdarije na repki i nikakve eskalacije ti sad ne trebaju, a ti ideš na ruku ovima koji jedva čekaju sve etiketirat kao naciste. Baš nezrelomiro

    Slažem se. Nepotrebno.
  • Švabo86
    66
    znaci tebi je pametno da grupa sebi i klubu u ovakvoj situaciji puca u nogu? Samo da bi bio "nered"? Ok onda
  • NORTE
    9.5k
    Je li indexov naslov članka shit of the day?

    "Hrvatska će dobiti najgoreg prvaka ikad"
  • nemapredaje
    2k


    Rekao bih čak i da nije. Ak se nastavi isti ritam osvajanja bodova prvak će na kraju imati najmanje bodova od kada se igra liga 10. Ne znam jedino koliko bi to bilo u usporedbi s prijašnjim prvenstvima.
  • Paggini
    8.5k


    Ako se prvenstvo nastavi u ovakvom tonu, naslov apsolutno točan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.