• Droljo
    5k
    Nije jednom ligu PRVAKA osvojio klub koji nije bio prvak u svojoj zemlji. :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Ligu prvaka cini 50% prvaka i 50% neprvaka.

    Druga stvar, mislio sam da se Liga prvaka igra da bi dobili najjaci klub u Europi, a ne najsretniji.

    I reprezentativni prvak svijeta bude reprezentacija koja nije prvak kontinenta :brow:
  • Droljo
    5k
    Onda nek se zove superliga i nek deru. Jer liga prvaka nije
    To je tema za širu raspravu. Sad nije ni vrijeme ni mjesto.
    Odo ja na transfere, tam uvijek ima šta za čitat :cool:
  • The Undertaker
    4k
    Otkad je sportski da prođe lošija ekipa zbog nesavršenosti ždrujeba takmičenja?
  • Ludovic IX
    5.4k
    Liga prvaka se u ovom sustavu igra zato jer jer su uefi namirisali lovu i da se namire najbogatiji. zbog toga su bogatiji još bogatiji i zbog takvog razmišljanja, dinamo nikad neće doći niti u priliku više da napravi nešto ozbiljno u ligi prvaka.

    nije dinamo kriv što dobije 1,5 miliona od tv prava a ne 100 kao englezi npr. daj dinamu 100 milja od tv prava na 5 sezona i nek onda vidimo kako bi izgledali u europi.
  • Droljo
    5k
    Otkad je sportski da prođe lošija ekipa zbog nesavršenosti ždrujeba takmičenja?The Undertaker

    Kako može lošija ekipa proći? Ako se pošteno izvuku prvak španjolske i prvak albanije i prođu albanci, jesu oni lošija ekipa? Ovo šta sad imamo je messi ronaldo šema. Meni bez veze
  • Ludovic IX
    5.4k
    svi smo bili protiv superlige jer mi nebi bili u njoj. ali ovo što imamo su samo mrvice, priznali mi to ili ne koje nam uefa daje.
  • The Undertaker
    4k
    Svaki ždrijeb (sustav) u kojem prevladava slučaj nad kvalitetom nije sportski. Liga je, uvjetno rečeno, najpošteniji sustav, jer svatko igra sa svakim. To u LP nije moguće a ovo je najbliže tomu. "Mali" imaju priliku na terenu pobijediti "velike". To je najpoštenije.
  • Droljo
    5k
    Po tebi. Ok.
  • Ludovic IX
    5.4k
    kako kad mali imaju samo 4 mjesta u ligi prvaka za koje se moraju međusobno potuć. jer tamo neki sociedad kao 4. ima mjesto ili newcastle kojeg nije bilo na mapi 15 godina do arapskih dolara..

    bitna je samo lova koja LP generira. uefa bogate koji svojim bogatstvom a ne svojom školom nagrađuje ogromnom lovom a dinamo npr koji generira igrače svake godine ali ne može ih zadržati na okupu da stvori europski konkurentan klub dobije 10% onoga što zaradi taj bogati klub. nek uefa počne nagrađivati klubove koji generiraju igrače a ne one koji kuopuju
  • The Undertaker
    4k
    Vjerujem da bi ti bio prvi protiv takvog sustava kad bi ga implementirali u našoj ligi.
  • The Undertaker
    4k
    Zato postoji EL i KL. Nema apsolutno poštenog sustava u kojem svi imaju iste šanse. Ovo je relativno dobro jer se iz profita LP stimuliraju i EL i KL.
  • deda
    27.9k
    Teško je uzvodno, ne znam koliko pratite, ali UEFA već debelo drhti od ovog arapskog udara koji se uoravo događa. Pitanje kud će nas budućnost odvesti.
  • Ludovic IX
    5.4k
    čeferin kaže da ne :) ali mislim da ga je počelo brinuti što broz, sms i slični idu tamo a imaju još 5 sezona u nogama.

    pravilo 3 stranca u momčadi bi vratilo draž nogometu. možda nebi bilo super momčadi više ali bi bilo puno više jednako snažnih. znam da bi sudovi to srušili isti trenutak kad bi recimo uefa to donijela ali vjerujem da bi to vratilo nogomet na pravi put.

    bit sporta je da imaš jednaka prava na sportskom polju kao i tvoj protivnik. Samo problem je što da dođeš do toga da igraš protiv svog super bogatog protivnika, nemaš ista prava kao on..
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja mislim da ce se arapska price ispuhat sama od sebe. Niko nije poceo pratit kineski nogomet zbog Oscara, Witsela itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.