• bbb medimurje
    2.9k
    Dinamo ostao bez najboljeg igrača



    Na kraju je postigao manju cijenu od Hajdukova talenta koji igra na istoj poziciji
    Mislav Oršić je otišao u Southampton. Dinamo je ostao bez svog najboljeg igrača koji je tamo na liječničkom pregledu i potpis se smatra formalnošću.

    Engleska momčad će platiti šest milijuna eura odštete plus dva kroz eventualne bonuse, pri čemu je onaj najveći ujedno i najneizvjesniji jer je vezan uz ostanak u ligi, a Southampton je posljednjeplasirana momčad prvenstva.

    Ovaj tridesetgodišnji krilni napadač i hrvatski reprezentativac je tako na kraju postigao manju odštetu od talentiranog Stipe Biuka koji je u SAD otišao za 6,5 milijuna eura, mogućnost zarade još 1,5 kroz lakše ostvarive bonuse, te 20 posto od budućeg transfera.


    Tovari usporeduju transfer biuka i orse
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jel gol.hr ? Ono sto je napisano za Biuka uopce nisu lako ostvarivi bonusi, ali kako bi onda Luksa i Litvanac bili genijalci?
  • NORTE
    9.3k
    Razlika u transferima je u tome što Oršić koji je dinamu dao sve, a repki donio svjetsku broncu, sad odlazi u najjaču ligu svijeta!

    A dinamo mu sad zahvaljuje ne radeći mu probleme sa 6+2 milijuna eura.
    I dinamo ga prodaje i pušta iako mu taj novac i ne treba.

    Biuk je veliki talent koji nije eksplodirao i odlazi s 20 godina u jebeni Mls i taj novac njima znači spas za isplatu plaća i dugova.
  • bbb medimurje
    2.9k

    Dalmatinski portal
  • NORTE
    9.3k
    Razlika u transferima je u tome što Oršić koji je dinamu dao sve, a repki donio svjetsku broncu, sad odlazi u najjaču ligu svijeta!

    A dinamo mu sad zahvaljuje ne radeći mu probleme sa 6+2 milijuna eura.
    I dinamo ga prodaje i pušta iako mu taj novac i ne treba.

    Biuk je veliki talent koji nije eksplodirao i odlazi s 20 godina u jebeni Mls i taj novac njima znači spas za isplatu plaća i dugova.
    NORTE
    Neki izvori kažu da je riječ o 6 milijuna funti, a ne eura.
    U tom slučaju to bi bilo 6,8 milijuna eura.
  • Markelo
    2.5k
    Mene ne vodi Zdravko Mamić. Ja sam u klubu 55 godina, imam svoje ja... - nastavio je Vlak.
  • Krizy
    36.5k
    Prije da je Orc123
  • Jurki
    8.8k
    e moj Vranješ.. podhitno promijeniti kompletnu elektricnu instalaciju u glavi doslo do teskog kuršlusa. I jos gluplji novinar kaj takvu glupost objavi.
  • Krizy
    36.5k
    Jel moguće ovo, kakvi idioti
    8pv5wwu80jxeni4w.jpg
    Heroinom protiv ovisnosti!
  • Mali dioničar
    14.3k
    HeroinomKrizy

    Možda se radi o nekoj ženskoj osobi koji je smatrana pravom heroinom. Recimo Nada Dimić.

    c71prfzdm7t82jvc.jpeg
  • Captain America
    14k
    "Problem bi Dinamu mogao nastati samo kad se radi o napadačima. Naime, jučer je iz rovinjskog hotela Lone otišao zastupnik Brune Petkovića, Ivan Tarzan Cvjetković. Otišao je sretnog izraza lica nakon razgovora s članom Uprave Dinama Krešimirom Antolićem. I jedan i drugi su ostali zakopčani do grla, ali mi se ne bismo iznenadili da se sprema transfer Brune Petkovića. O tome se, uz mogući odlazak Dominika Livakovića, najviše priča nakon povratka nacionalnih brončanih heroja sa Svjetskog prvenstva. Istina, nema još ponuda niti za Petkovića, niti za Livakovića, ali kao što znate, prijelazni rok se tek zahuktava."

    Treba li imenovat autora?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Olivari je toliko frustriran što mu nitko ništa ne govori pa vreba uz grma i prati izraze lica ljudi koji odlaze iz hotela. Po smiješku na Tarzanovom licu zaključio je da Bruno odlazi. I lik je još plaćen za pisanje ovakvih gluposti.
  • Ali
    1.9k
    A mozda je Tarzan imao samo dogovoren termin za masazu u izvrsnom spa centru hotela. A prolivari zakljucio na osnovu smjeska od uha do uha da je Bruno prodan.
    Dno dna novinarstva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.