• Jaro
    5.4k
    naslove stavljaju urednici... jedini motiv klikovi...
  • miro
    3.1k
    Dean Bauer je komentirao Dinamo Partizan 1997 na Radio Cibona i mislim da je tamo sve rekao po pitanju Dinama :cool: a ovo je samo jedan u nizu glupih clickbaitova
  • SAS1987
    13.4k
    Netko može umrijeti na stadionu, al jebi ga, problem je da će ga Dinamo izgraditi klupskim novcem. A nije problem da pola zgrada u centru nije bila osigurana pa eto, sad treba grad renovirati privatne zgrade.

    ... Istina, na Maksimiru ovakvom kakav jest i oko njega može se bez problema poginuti.

    Ali na stadion se ne mora ići i može ga se zaobići, a stanovnici razrušenog centra i podsljemenske zone nemaju kamo. No kome se da slušati ta zanovijetanja, Tomašević više nije aktivist, nego političar, a bilo naroda je takvo da će ih na doček nogometašima doći stotinjak tisuća, dok ih se na prosvjedu zbog nepostojeće obnove njihovog devastiranog i poharanog grada ne skupi niti nekoliko desetaka....

    https://www.index.hr/sport/clanak/mamicevi-sluge-vise-ne-hodocaste-u-medjugorje-nego-tomasevicu-80-je-milijuna-razloga/2422956.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d
  • Captain America
    13.4k
    Mislio sam da je konačno shvatio da je nikakav novinar kad se prebacio na hodočašćenje po zagrebačkim pečenjarama, al eto, uzalud se ponadao.
  • maddaddam
    2.9k
    Alač? Pisao je netko da je kenjao negdje na TV-u protiv gradnje stadiona u Zagrebu.

    Nisam gledao na sreću. Ili na žalost.
  • Ali
    1.9k
    ullk1hr2vnx5dt4p.jpg
    Mislim stvarno, slika ??? Kak znate da je to taj igrac ?
  • Nino Bule
    11.3k
    Kaze lesicki u sport nedjeljom da je veliki problem sto nelegitimna uprava vodi pregovore s gradom u vezi gradnje stadiona, antolic u objavi pise o krsenju statuta i o pokusaju nelegalnog i nelegitimnog vladanja klubom. Ne mozes vjerovat kako je to odjednom i antolicu i mamicevima postala bitna fraza nakon ismijavanja svih koji su se pozivali na nelegitimnost i neleganost vođenja kluba.
  • Captain America
    13.4k
    DNova TV nakon mjesec dana Svjetskog i svakodnevnog izvještavanja ne znaju ime Livija pa ga zovu Domagoj.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Tamo je ona tovarcina Medo glavna zvijezda tako da to i ne cudi.
  • Robi T
    209
    Lesički se nije bunio kad ga je ta ista uprava plaćala.
  • maddaddam
    2.9k


    Tesko je nabrojati sve shitove u ovom kratkom video, ali dok roni krokodilske suze zbog sirotinje na Baniji i u Zagrebu iskazujuci senzibilitet stavljanjem u prvi plan sata vrijednog 165.000Eur je najbolja slika i prilika odbjeglog maksimirskog vozda i sve one kokosarske svite koja ga jos uvijek podrzava.
  • Zagabria
    206
    Kaj nije i Lesički bio dio te skupštine?
  • Jurki
    8.5k
    ko o cemu.. kurva o postenju.
  • Soka
    26
    Sori ljudi, znam da Vam je na Božić 2022. u fokusu "rat ruža" između Maksimirske i Međugorja (mene ovo najviše podsjeća na događanja u Crnoj Gori kada se Đukanović odmetnuo od Miloševića/Bulatovića pa se valjda zaključilo OK, ovaj je manje zlo), ali ne mogu ne spomenuti jednoga koji nam godinama pljuje i to iz neposredne blizine. Aleksandar Holiga opet je podsjetio na svoj tekst iz ožujka 2021. "GNK izgrađen na kriminalu". Uglavnom ponavlja rečenice: Vi, Dinamovi navijači koji ste se veselili titulama i europskim pohodima, podsmjehujući se rivalima i ponoseći se time što vam nitko ništa ne može, vi — ne znam kako bih to drugačije rekao — navijate za organizirani kriminal i podržavate ga. Znam, razumijem navijačku ljubav i onu dinamovštinu koja je vama pri srcu i koja možda nema nikakve veze s ovime u što se klub pretvorio, ali ne možete biti protiv Mamića, a podržavati klub koji je u potpunosti njihov. Navijanjem za GNK navijate za kriminal i to je to, nema ništa drugo. ZNAČI LJUDI ON VAS/NAS SVE OPTUŽUJE ZA PODUPIRANJE ODNOSNO NAVIJANJE ZA KRIMINAL. JEL TREBA DOISTA ODMAHIVATI RUKOM NA NJEGOVE OPETOVANE UVREDE?
  • Fanboy
    2.1k
    Index je smećarski portal, pravomoćno osuđeni portal za kriminal tako da su i novinari koji pišu za taj portal ekipa koja piše za organizirani kriminal koji je eto izbjegavao platit porez.
    Index= Zdravko Mamić...
    I da još su iskorištavali studente te ih potplaćivali...

    Količina mržnje koji taj portal prosipa skrivajući se iza novinarskih sloboda su također zastrašujuće, općenito što si mediji dopuštaju je sramotno. Isti ti traže zatvaranje svih onih koji im se samo protive u nekim ideološkim prepirkama, a da ne govorim da koriste takav rječnik kao oni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.