• Infinity
    15.2k
    Prve tri godine su bili razliciti osvajaci kupa i prvenstva, a spomenute sezone se dogodila prva dupla kruna. Vrlo moguce da je to bila rupa u zakonu, Hajduku se dodijelio trofej, a onda je pravilnik dodatno uredjen. Mozda im je trofej kasnije i oduzet jer ih HNS ne vodi u evidenciji kao osvajace, mada je moguce da je tu greska na stranici HNS-a.

    Ja sam ranije na vise izvora pronalazio da je Hajduk osvajac tog SK.
  • Đuka
    91
    To ke moguće, ali svakako je riječ o teškom debilizmu. Nagrađeni su titulom osvajača superkupa, a superkup se nije odigravao. Također mi se čini da sam svojedobno čitao da HNS nije bio organizator određenog broja superkupova te da se u određenim sezonama isti nije odigravao. Ne znam točno koje godine se HNS počeo ozbiljnije babiti superkupom
  • Infinity
    15.2k
    HNS se uozbiljio 2002. Par SK nije odigrano jer klubovima nisu pasali termini. Te 2002. je na neki nacin postalo obavezno.
  • Đuka
    91
    e tako je, to sam pročitao, bravo
  • Eduardo
    17.2k
    Petković je i ove sezone već na double - double učinku (10 asista + 11 golova).
  • deda
    27.5k
    Ukupan broj nastupa i pogodaka aktualnog kadra nakon utakmice Slaven Belupo - Dinamo 0-2 odigrane 1.2.2020.

    Ukupan broj nastupa:

    252-Ademi
    144-Stojanović
    140-Gojak
    126-Livaković
    102-Moro
    84-Gavranović
    79-Perić
    72-Oršić
    70-Hajrović
    69-Petković
    62-Kadzior
    56-Dilaver
    47-KTC
    46-Leovac
    43-Zagorac
    29-Atiemwen
    28-Majer
    22-Moharrami
    18-Ivanušec
    16-Andrić, Marin
    11-Đira
    9-Moubandje
    3-Gvardiol
    2-Kulenović
    1-Baturina, Šutalo, Šipoš, Krizmanić

    Ukupan broj pogodaka:

    32-Oršić
    27-Gavranović
    23-Petković
    22-Ademi
    16-Kadzior
    14-Gojak
    11-Hajrović
    10-Moro
    5-Atiemwen
    4-Andrić
    3-Perić, Leovac, Ivanušec
    2-Stojanović
    1-KTC, Dilaver, Majer, Gvardiol
  • deda
    27.5k
    Ukupan broj nastupa i pogodaka aktualnog kadra nakon kup utakmice Rijeka - Dinamo 1-0 odigrane 5.2.2020.

    Ukupan broj nastupa:

    252-Ademi
    145-Stojanović
    141-Gojak
    127-Livaković
    103-Moro
    85-Gavranović
    80-Perić
    73-Oršić
    71-Hajrović
    70-Petković
    63-Kadzior
    57-Dilaver
    47-KTC, Leovac
    43-Zagorac
    29-Atiemwen, Majer
    22-Moharrami
    18-Ivanušec
    16-Andrić, Marin
    11-Đira
    9-Moubandje
    3-Gvardiol
    2-Kulenović
    1-Baturina, Šutalo, Šipoš, Krizmanić, Ćuže

    Ukupan broj pogodaka:

    32-Oršić
    27-Gavranović
    23-Petković
    22-Ademi
    16-Kadzior
    14-Gojak
    11-Hajrović
    10-Moro
    5-Atiemwen
    4-Andrić
    3-Perić, Leovac, Ivanušec
    2-Stojanović
    1-KTC, Dilaver, Majer, Gvardiol
  • Guinness
    1.9k
    Tu su svi službeni nastupi; hnl, kup, europa?
  • deda
    27.5k
    Da
  • deda
    27.5k
    Ukupan broj nastupa i pogodaka aktualnog kadra nakon utakmice Dinamo - Gorica 2:0 odigrane 9.2.2020.

    Ukupan broj nastupa:

    252-Ademi
    145-Stojanović
    142-Gojak
    127-Livaković
    104-Moro
    86-Gavranović
    81-Perić
    73-Oršić
    71-Hajrović, Petković
    64-Kadzior
    57-Dilaver
    48-KTC, Leovac
    44-Zagorac
    30-Majer
    29-Atiemwen
    23-Moharrami
    18-Ivanušec
    16-Andrić, Marin
    12-Đira
    9-Moubandje
    3-Gvardiol, Kulenović
    2-Ćuže
    1-Baturina, Šutalo, Šipoš, Krizmanić

    Ukupan broj pogodaka:

    32-Oršić
    27-Gavranović
    23-Petković
    22-Ademi
    17-Kadzior
    14-Gojak
    11-Hajrović
    10-Moro
    5-Atiemwen
    4-Andrić
    3-Perić, Leovac, Ivanušec
    2-Stojanović, KTC
    1-Dilaver, Majer, Gvardiol
  • Majki2111
    2.6k
    Sad baš vidim, Majer ima najviše nastupa iz tzv. B ekipe i dečko nije gola zabio u službenoj utakmici... A jučer cijeli istok zapljeskao na promašaj (?!). Bljak!

    Ima duplo više nastupa od Ivanušeca, a ovaj ima već 3 gola.
  • xavier
    11.1k
    Meni osobno je Ivanušec space shuttle za Majera i iskreno ne znam zašto ljudi stalno pitaju za Lovru.
  • Majki2111
    2.6k
    Baš tako, žalosno je da zadnji gol njegov kojeg se sjećam je protiv Pobijednički protiv Rijeke na Kranjči iz penala u 90oj u sezoni 16/17.
  • GZomanid
    572
    Sad baš vidim, Majer ima najviše nastupa iz tzv. B ekipe i dečko nije gola zabio u službenoj utakmici... A jučer cijeli istok zapljeskao na promašaj (?!). Bljak!Majki-Papi2111

    Nisu nogomet samo golovi i promašaji.. Jučer se zapljeskalo za dobar potez, pa makar je došao i od Majera.
  • Infinity
    15.2k
    Majer se u toj akciji s obranom Rijeke poigrao kao s djecom. Normalno da ce mu se zapljeskati. Ozbiljne ekipe imaju po 20 suteva na gol. Hoces ostati ravnodusan na sve to? Treba pljeskati za svaku stvorenu priliku, pogotovo kad imas 2-0 i u komotnoj si siguraciji. Sta je trebalo? Zvizdat i je*at mu majku jer je promasio priliku u 93. minuti kod vodstva 2-0? Daj se uozbilji i pogledaj neku utakmicu. Igracima se pljesce da ih se ohrabri i da dvije minute kasnije opet zapucaju, jedna ce uci. Naravno da ces psovat nekom slucaju Sivonjic, al covjeku koji se sam doveo u priliku i promasio, jbg, idemo dalje, uci ce jedna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.