• xavier
    11.1k
    Ovo ocjenjivanje igrača od strane forumaša se pretvorilo u sprdnju.Mr Anderson

    Upravo to, ali to sam na žalost i očekivao. Ljude ponesu emocije i onda izgube svaku trunku objektivnosti.

    Po ocjenama koje su neki dali Leškoviću i Gojaku, čovjek bi zaključio da smo izgubili 5:0 i da su njih dvojica krivi za sve golove.
  • deda
    27.6k
    Ja sam se npr. izuzeo od glasanja posljednje dvije tekme jer ih nisampratio uživo
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja prva dva puta nisam glasao jer ne mogu objektivno dati ocjene za sve. Onda sam nasao rijesenje i stavljam ocijene iz SN. Dali su slabe, zakljucite sami, zasto drugi stavljaju slabije ocijene ili prevelike neka idu na njihovu dusu.
  • BluePhone67
    3.2k
    Zato treba se sto vise ljudi ukljucit u ocjenjivanje i dobit cemo neku srednju realnu vrijednost
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne ocjenjujem, jer mislim da nisam realan. Jedan sportski novinar mi je rekao kako je ocjenjivanje igraca jako tesko i kako igraci u nasim ligama ne mogu dobijati ocjene iznad 7, eventualno 8, jer predstave koje pruze mogu biti dobre, ali to nije to, liga nije na toj razini da bi igrac mogao dobiti visu ocjenu. Da bi igraci u nasim ligama dobili 9 moraju trcati 90 minuta bez stajanja i dati tri komada. Igrac koji je usao pola sata ne moze dobiti vecu ocjenu od nekog tko je dobro igrao svih 90 minuta. Ovdje se Olmu daje 9, 10, a decko je odigrao 'par minuta'. Istina da je rasturio tih 'par minuta', al za tu ocjenu se treba doprinositi svih 90 minuta. U nekim ozbiljnim novinama on ce dobiti 7, eventualno 7.5, nece dobiti 9, 10, jer za tu ocjenu treba odigrati veliku vecinu utakmice. Uzma se u obzir da je lakse biti ja nivou 15 minuta nego 90. Da je Olmo jucer igrao 75 minuta prosjecno i onda imao ovih 15 ekstra minuta dobio bi mozda 8.
  • Dudu
    2.6k
    Ostavljao sam dosad, a sad vidim da nema smisla jer svi vole Olma, Livija, Petka i oni ce dobit visoku ocjenu da jedan pas pogode ili dobru obranu, dok Lesko, Gojak, Kadzior moraju preorat travnjak, dat gol i 2 asistencije da bi dobili 7..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne znam ja se ne bi baš složio, jer ne vide isto svi nogomet i često će bit svakakve ocjene. Ali zato se računa prosjek ne? A što se tiče objektivnosti, ne znam ja sam se bome nadavo loših ocjena i meni puno dražim igračima od Gojaka, a i njemu sam dao dobrih ocjena npr. Jedino za kojeg vidim da je manje više nerealna ocjena je za Livakovića, ali za to ne želim prigovarat jer golmani obično imaju loše ocjene pa eto malo za promjenu.
  • reziser
    6.2k
    nisma davao niti jednu ocjenu niti za jednu utakmicu. to je jako relativno i subjektivno.
    i tko bi računao prosječne ocjene svih forumaša.
    još jednom zahvaljujem Infintyu na trudu i vremenu oko predictora! :clap:
  • GZomanid
    572
    Rijetko koju tekmu stignem pogledat par puta, a ocjenjivanje na osnovu onog prvog, emotivnog gledanja mi nema nekog smisla, pa zato ni ne ocjenjujem igrače..
  • Morales7
    184
    Liva 6- bez posla, ali ga i dalje j.. ispucavanja
    Stojke 6.5-iza zatvorio prema naprijed doprinosio
    Lešković 6.5-odradio solidno
    Perić 7 - iz utakmice u utakmicu meni sve bolji, sigurniji
    Moubandje 6- nadam se da je tek na svojih 70% jer dns apsolutno ništa, prvi ubačaj u 87 i to desnom nogom
    Moro 7.5- meni odličan, pravovremen, čvrst, na dobrom tragu
    Majer 7 - dobar, rastrčan, asist
    Olmo 6.5- i kad nije njegov dan on je opet klasa
    Beli 6.5- trudio se, zatvarao u obrani
    Šitum 6.5- isto kao Atiemwen
    Petko 6.5- dobar, iako mislim bez udarca
    Gojak 6.5- zabio gol dovoljno
    Bjelica 7- samo neka rotira
  • platini
    230
    Livaković 6,5

    Stojanović 7 - po meni bi on u jačim utakmicama trebao biti ispred Pinta

    Lešković 6,5

    Perić 6,5

    Moubandje 6,5 - not great, not terrible, igrao na sigurno

    Moro 7

    Majer 7

    Olmo 7,5

    Beli 6,5 - trudi se ali uvijek mu fali malo, nedorečen

    Šitum 6,5

    Petković 6,5

    Gojak 6,5

    Bjelica 7
  • Mr Anderson
    5.3k
    Livaković 6
    Stojanović 7
    Lešković 6,5
    Dilaver -
    Moubandje 6
    Moro 7,5
    Atiemwen 6,5
    Olmo 7
    Majer 7
    Šitum 6,5
    Petković 6

    Perić 6,5
    Gojak 7
    Gavranović -

    Bjelica 7
  • deda
    27.6k
    Livaković 6,5
    Stojanović 6,5
    Lešković 6,5
    Dilaver -
    Moubandje 6
    Moro 7,5
    Atiemwen 6,5
    Olmo 7
    Majer 7
    Šitum 6
    Petković 6

    Perić 6,5
    Gojak 7
    Gavranović 6,5

    Bjelica 7
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Livaković 6,5

    Stojanović 7 - solidan danas

    Lešković 6,5 solidan ali nisam ga previše pratio tako da ne mogu dati ni više ni manje

    Perić 7 malo nesiguran na početku kasnije klasično dobar

    Moubandje 6,5 - not great, not terrible, igrao na sigurno

    Moro 7 dobar naprijed, solidan nazad

    Majer 7.5 iznenadio me koliko je bio dobar defanzivno danas
    jao ja se nadam da će još ponekad igrat u tandemu da se nauče jer bi to bilo ubojito!
    Olmo 7,5 klasično dobar, ali se vidilo da nije na 100%

    Beli 7 - budem mu dao 7 zbog truda i vidi se da mu samo malo fali da se razbaca, nadam se da će bit slučaj Sigali i na kraju bit odličan

    Šitum 6,5 solidan na beku, iako je bio jako dobro zatvoren

    Petković 6,5 nedorečen malo danas

    Gojak 7 zabio gol i trudio se dosta

    Bjelica 7.5
  • BluePhone67
    3.2k
    Livakovic 7
    Stojanovic 6
    Dilaver 0
    Leskovic 6,5
    Moubandje 6
    Moro 7
    Majer 7
    Olmo 7,5
    Atiemwen 6
    Situm 6,5
    Petkovic 6
    Peric 6,5
    Gojak 6,5
    Gavranovic 0

    Bjelica 7
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.