• marcio amoroso
    31.9k
    Izračunao sam prosječne ocjene za utakmicu Dinama i Lokomotive 3-0
    Livaković 7,75
    Pinto 6,58
    Lešković 6,13
    Perić 7,00
    Leovac 6,46
    Ademi 7,25
    Gojak 7,21
    Kadzior 7,54
    Hajrović 6,29
    Oršić 7,29
    Gavranović 7,50

    Petković 7,50
    Atiemwen 6,32
    Marin 6,31

    Bjelica 7,36
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovo su prosječne ocjene za utakmicu Saburtalo- Dinamo 0-2
    Livaković 7,61
    Pinto 6,17
    Lešković 6,44
    Perić 6,56
    Leovac 6,06
    Ademi 6,72
    Gojak 6,06
    Kadzior 5,50
    Hajrović 6,22
    Oršić 7,22
    Gavranović 6,22

    Šitum 6,89
    Petković 6,83

    Bjelica 6,67
  • Građanski1911
    326
    Odlično :victory:
  • BluePhone67
    3.1k
    Livaković 6
    Stojanović 6
    Perić 6
    Lešković 6
    Šitum 6,5
    Moro 6,5
    Gojak 6,5
    Majer 6,5
    Atiemwen 6,5
    Marin 6
    Petković 7

    Ademi 6
    Dilaver 6

    Bjelica 7
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Livaković 6.5
    Stojanović 7
    Perić 6.5
    Lešković 6.5
    Šitum 6,5
    Moro 7
    Gojak 7
    Majer 8
    Atiemwen 7
    Marin 6.5
    Petković 8

    Ademi 6.5
    Dilaver 6.5

    Bjelica 7.5
  • Smotanihaker
    592
    Livaković 7,5
    Stojanović 7
    Perić 7
    Lešković 6.5
    Šitum 6,5
    Moro 7
    Gojak 7
    Majer 7,5
    Atiemwen 6,5
    Marin 6.5
    Petković 8

    Ademi 6.5
    Dilaver 6.5

    Bjelica 7.5
  • Mr Anderson
    5.3k
    Livaković 7
    Stojanović 7
    Perić 6,5
    Lešković 6.5
    Šitum 6,5
    Moro 7
    Gojak 6,5
    Majer 7
    Atiemwen 6,5
    Marin 6.5
    Petković 7,5

    Ademi 6.5
    Dilaver 6.5

    Bjelica 7
  • platini
    230
    Livaković 6,5
    Stojanović 7
    Perić 6,5
    Lešković 6
    Šitum 6,5
    Moro 6
    Gojak 6
    Majer 7
    Atiemwen 6
    Marin 6
    Petković 7,5

    Ademi 6.5
    Dilaver 6.5

    Bjelica 7
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovako kad gledam ove naše ocjene vidim da smo prilično kritični prema našim igračima. Čak i uvjerljive pobjede u gostima ne donose sedmice ili osmice. Posebno je se kritično prema nekim igračima tipa Lešković, nije da ga branim ali momčad još nije primila gola a on igra stopera.
    Prosjek ocjena mu je 6,1 6,2 i 6,4. Po mom ukusu baš premalo. Očigledno je mnogima trn u oku.
  • BluePhone67
    3.1k
    Ja sam prepisao iz SN :rofl: :lol: tamo su sve 6, kaj da radim valjda oni znaju. Mogu cak i osvrt na te ocjene stavit. 261wb0zvropbfzc6.png
  • Građanski1911
    326
    cPqFL9R.png

    Evo nam tablice nakon prve 4 utakmice.

    Livaković 2 puta igrač utakmice, ukupno vodeći u poretku.

    Mene ponovno nema za Saburtalo i Goricu, pa molim nekoga (@Marcio Amoroso?) da uskoči, pa ja preuzimam nakon Ferenca...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nema frke, napraviti ću ja.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Livaković 7 postavio rekord, ali nije danas imo nekih obrana, plus ispuco je jednom ono krivo. No i dalje ga ne bi mjenjo za ijednog drugog golmana trenutno
    Pinto 6.5 par grešaka, vidi se pauza, ali daleko sigurniji od Stojana. Jedino što me malo kopka je što mi se čini da je nekako malo sporiji nego što se sjećam, ali to je moguće i Izetovim zaslugama jer lik previše solira i ide mi na kurac već
    Lešković 6 Pliva malo previše na dugim loptama, treba ga naučit neko da ovo nije vaterpolo...
    Perić 8 Ne bi se čudio da je izguro Dilavera ovim igrama, sve bolji i bolji i očekujem jako dobru sezonu njegovu.
    Leovac 6.5 Dobar čak danas, ali i dalje je to premalo
    Ademi 7 Dobar obrambeno, napred ništa
    Gojak 6 Sebičan, loš, ne vraća se u obranu po loptu. Ni defanziva ni ofanziva danas nešto. Fulo opet onako 10 zicera, jedino je imo onu stativu pa mu dižem ocjenu za 0.5 na 6 Ali kad si i u onoj rapsodiji na kraju najgori igrač onda se zapitaj...
    Kadzior 4.5 ne do bog bjelici da ga ikad više stavi na desetku... ni napred ni nazad ništa. Imo par ubačaja ali iz njih ništa se nije napravilo. Nije razigravo nimalo ni bio opasan po gol
    Hajrović 5 meni bi sjedio idućih 5 utakmica na klupi ma nek si razmisli. Imo je par prodora, ali em je sebičan, em nikako ne surađuje sa Pintom, em nimalo opasan po gol udarcem, ubačaji katastrofa da ne nabrajam dalje. Plus kako je ono prije nego što je izašo bio nervozan i živčan, samo je čudo što nije crveni dobio.
    Oršić 7.5 jako dobar u drugom djelu, u prvom se uklopio u sivilo iako je jedini pokušavo ali nije s nikim imao igrati. Ja čekam Dalića da ga pozove više u repku jer je dečko i više nego zaslužio
    Gavranović 5 veliko ništa danas i ako nekog treba prodat za taj magični "FFP" nek ide on i neka dovedu Kulenovića jer mi se nimalo ne uklapa u Bjelicin stil igre, a i naspram Petkovića daaaaleko presebičan

    Sad na onaj ljepši dio
    Olmo 8 Šta da kažem uopće, dečko se igra nogometa. U 10 minuta pokazo zašto je cijena ta koja je i ne do bog da ga prodaju jer s njim vjerujem da bi ove godine mogli i proć skupinu Lige prvaka
    Petković 8.5 Po meni igrač utakmice, iako za mrvicu samo. Toliko kompletnog napadača nisam vidio u DInamu nikad mislim, em pas, em udarac, em snaga, em toliko nesebičan, igra glavom dribling, ma čovjek ima sve!
    Majer 7 evo mu sedmica jer je igrao solidno ovih 10ak min što je bio i nadam se da će počet dobivat više prilika

    Bjelica 5.5 samo jer smo pobjedili 3:0 inaće bi dobio 5. Ja se samo bojim da ga ne udari slava ko Dalića jer je jako tvrdoglav i njegove odluke ponekad mi nisu najjasnije, ali that being said ne bi ga mjenjo za ništ.
  • Dudu
    2.6k


    Kakve ocjene prijatelju haha rekao bi da smo izgubilo 3-0, a ne dobili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.