• Dragon1Warrior123
    2.8k
    evo da ja otvorim prvu nakon prve Europske tekme

    Livaković 8 jako će nam falit ako ode jer igra fenomanalno
    Pinto 6 solidan defanzivno, ali se vidi duga pauza u njegovoj aktivnosti napred (iako nije baš ni mogo pokraj neraspoloženog Hajre)
    Lešković 6,5 solidna partija
    Perić 6.5 defanzivno odličan, par super rješenja, ali je bio danas malo nesiguran u iznošenju lopti van
    Leovac 5.5 nije bio toliko loš, ali sam mu spustio ocjenu zbog već treće utakmice zaredom u kojoj je bio opasan naprijed otprilike ko i ja koji sjedim za streamom...
    Ademi 7 dobar, ali samo to
    Gojak 6 dosta nedorečen
    Kadzior 4.5 nevidljiv, nemotiviran i nimalo rastrčan, doslovno igrač manje danas (nadam se samo jedna loša utakmica
    Hajrović 5.5 razmišljo sam mu dat 6 zbog asistencije i dobrog dodavanja Gojaku, ali slab dosta i ni blizu stroja kakav je bio početkom prošle sezone
    Oršić 8 uz Livija igrač utakmice, iako je malo šteko prvo poluvrijeme
    Gavranović 5.5 nema smisla ništa komentirati

    Šitum 7.5 jako motiviran, rastrčan i sve u svemu dobar
    Petković 7 solidan

    Bjelica 6.5 prva utakmica koju sam baš bio živčan i nervozan, iako smo imali i prije ovakvih sličnih izdanja danas su baš bili nemotivirani i to je njegova krivnja
  • marcio amoroso
    31.8k
    Livaković 8
    Pinto 6,5
    Perić 7
    Lešković 6,5
    Leovac 6,5
    Ademi 7
    Gojak 6
    Kadzior 5,5
    Hajrović 6,5
    Oršić 6,5
    Gavranović 6

    Šitum 7
    Petković 6,5

    Bjelica 7
  • LovroZG
    1.3k
    Livaković 8
    Pinto 6.5
    Lešković 6.5
    Perić 6.5
    Leovac 6.5
    Ademi 7
    Gojak 6.5
    Kądzior 6
    Hajrović 7
    Gavranović 6.5
    Oršić 7.5

    Šitum 7
    Petković 7
    Šunjić 7

    Bjelica 7
  • cron1ck
    1.5k
    Livaković 7.5 na visini zadatka, spasio najopasniju priliku
    Pinto 6 u obrani solidno, iako bas i nije imao neki tezak zadatak, no napadacki slabo, niti pokusava napraviti neki prodor, samo je sjecam jednog duplog pasa s pocetka utakmice
    Perić 7 sasvim dobro, par puta kvalitetno izasao
    Lešković 6 opet ono sto ja kazem gubi se po terenu i tako samo pravi probleme
    Leovac 6,5 slicno kao i pinto, samo se fokusira na obranu, ali po meni malo sigurniji
    Ademi 7 dobar, mozda sam vise ocekivao kad su se ovi poceli tuci da malo uzvrati
    Gojak 5,5 nista nije napravio, osim sto je lose primio dobru loptu Hajre i sto kod onog suta s 16 metara nije dodao loptu
    Kadzior 5 totalno nevidljiv, nadam se samo los dan
    Hajrović 6,5 a asistirao je za gol i dao je onu vec spomenutu loptu za Gojaka, ali nije to koliko ocekujem od njega
    Oršić 8 definitivno igrac utakmice, najvise se trudio i drago mi je sto mu se isplatilo, steta za onaj prolaz pred kraj kad je fauliran
    Gavranović 6 nikako da Gavra zabije taj gol, stvarno steta za onaj prodor sto nije uslo, dok se odlucio dodati vec su i Kadzior i Gojak bili u zaledu

    Šitum 7 donio zivosti u igru, proradili ta desna strana kad je usao
    Petković 7 majstorski zabijen penal, ocekujem nakon dva gola vise minuta

    Bjelica 6.5 razmisljao sam mu dati 7, ali zbog Majera i ovim promasajem Kadziora na njihov stil igre gubi 0.5 od ocjene
  • Smotanihaker
    589
    Livaković 8
    Pinto 6,5
    Perić 7
    Lešković 6,5
    Leovac 6
    Ademi 7
    Gojak 6
    Kadzior 5,5
    Hajrović 6
    Oršić 7,5
    Gavranović 6

    Šitum 7
    Petković 7

    Bjelica 6,5
  • platini
    230
    Livaković 8 - kad je on zadnji put kiksao može li se uopće netko sjetiti? Čudan mu je transfer u Montepellier, ipak je broj 1 hrvatske reprezentacije i solidnog Dinama, može on i bolje od sredine francuske lige. Danas opet siguran i opet clean sheet.

    Pinto 6 - Pinto ko Pinto, i dalje je isti.

    Perić 6,5 - solidan, iako se mora reći da se igralo protiv Saburtala. U jačim utakmicama.ćemo vidjeti od čega je napravljen.

    Lešković 6,5 - danas solidan iako realno nema kvalitetu za Dinamo.

    Leovac 5,5 - on nema mjesta u prvih 11. Neće biti konkurencija Mubandjeu.

    Ademi 6 - nešto ispod svoje razine. Imao je dosta prostora, primao je loptu između stopera, dosta držao loptu u nogama ali ništa nije napravio ni kreirao prema naprijed. Danas se vidjelo koliki je on zapravo defanzivac, obavljač prljavih poslova i radna snaga i koliko mu ne leži ovakva postava u kojoj on treba nešto smisliti prema naprijed. Ali borio se ko uvijek.

    Gojak 5 - ne mogu vjerovati da je on tamo u vrijeme kad se igralo protiv Anderlechta bio ponajbolji igrač Dinama. Sada djeluje nekako drveno i netalentirano, kao da je zaboravio igrati nogomet.

    Kadzior 5 - najveće razočaranje, nisam siguran da je dobra ideja da on igra u sredini.

    Hajrović 6 - on se čak i trudio ali nije ga išlo. Uvijek bi mu u zadnji tren protivnički igrač uklizao ili blokirao...bit će bolje.

    Oršić 6,5 - realno, da nije dao gol zaslužio bi ocjenu manje ali ajde vadi ga gol. Kad Dinamo igra ovako umrtvljeno i s pola snage onda je i Oršić nikakav. Njemu treba poletna i energična ekipa a ne boliku*čina i onda tek on zasja.

    Gavranović 6,5 - on se uvijek trudi ali iz nekog razloga to dosta ljudi ne primjeti. Danas je imao onaj prodor gdje je nanizao par igrača, nije ušlo....a onako 6,5 za trud i prodor


    Šitum 6,5 - odradio zadatak, nije ispadao, donio nešto živosti, dokazao da može biti barem rezerva u Dinamu ako ništa i da može uskočiti kad treba.

    Petković 7 - odličan ono što je igrao. Leđima prema golu moćan, kad ima motiva onda je reprezentativni kalibar. Rekao bih da on najviše od svih igrača bira utakmice. Flegma tip.

    Bjelica 6,5 - nije uspio motivirati igrače, barem ne prvo poluvrijeme a i može se reći da je pogriješio sa Kandziorom u sredini ali čovjek je veliki stručnjak i znalac i zaslužan je za puno toga pa mu se ne može dati ispod barem 6,5
  • Mr Anderson
    5.2k
    Livaković 7
    Pinto 6
    Perić 6
    Lešković 6,5
    Leovac 6
    Ademi 6,5
    Gojak 6,5
    Kadzior 6
    Hajrović 6
    Oršić 7,5
    Gavranović 6

    Šitum 6,5
    Petković 7

    Bjelica 6,5
  • Građanski1911
    326
    Livaković 7
    Pinto 6
    Perić 6.5
    Lešković 6,5
    Leovac 6
    Ademi 6,5
    Gojak 6,5
    Kadzior 6
    Hajrović 6.5
    Oršić 7
    Gavranović 6

    Šitum 6.5
    Petković 6.5

    Bjelica 6,5
  • Građanski1911
    326
    Zamolio bih onda nekoga da izvuče prosječne ocijene za Loksu, Saburtalo 1, Saburtalo 2 i 3. kolo HNL-a, Slaven ću ja budući da sam od ponedjeljka do četvrtka u Zagrebu...

    od ferencvarošta na dalje preuzimam ja...
  • Dudu
    2.6k
    Livaković 7
    Pinto 6
    Perić 6.5
    Lešković 6,5
    Leovac 6
    Ademi 6,5
    Gojak 6,5
    Kadzior 6
    Hajrović 6
    Oršić 7,5
    Gavranović 6,5

    Šitum 7
    Petković 6.5

    Bjelica 7
  • marcio amoroso
    31.8k
    Slaven- Dinamo 0-3
    Livaković 7
    Stojanović 7,5 pola ocjene gore za ono uklizavanje u zadnjim sekundama utakmice
    Perić 7
    Lešković 7
    Šitum 7
    Moro 7
    Gojak 6,5
    Majer 8
    Atiemwen 7
    Marin 6,5
    Petković 7,5

    Ademi 7
    Dilaver 7

    Bjelica 7,5
  • cron1ck
    1.5k
    Livaković 7
    Stojanović 7
    Perić 7
    Lešković 7
    Šitum 6,5
    Moro 7
    Gojak 6
    Majer 8
    Atiemwen 7,5
    Marin 6,5
    Petković 8

    Ademi 7
    Dilaver 7

    Bjelica 7,5
  • Morales7
    184
    Liva 6.5 radi onog pogrešnog ispucavanja, daleko najslabiji segment igre
    Stojke 6.5,iza zatvorio, naprijed ništa
    Lešković 7 dobar
    Perić 6.5
    Šitum 7
    Moro 7.5,dns odličan, ali slaven nije 3 puta centar prešao
    Gojak 7
    Majer 7,treba kontinuitet
    Beli 6 apsolutno dns ništa nije odigrao, par kontri sjebao
    Marin 6.5 osim želje ništa
    Petko 8 najbolji danas
    Bjelica 7,5 dečki odigrali dobru tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.