• Dragon1Warrior123
    2.8k
    igrali smo 10 minuta ovu utakmicu i koliko su me naživcirali imaju sreće da su i to dobili haha
  • Dudu
    2.6k
    Napisao sam već u drugoj temi, nisam minute sumnjao u pobjedu, gore mi je kad igramo lepršavo, pa pusimo pacerski gol i sve krene naopako.. Početak je sezone, uvjeren sam 100% da prava forma tek dolazi. Igramo kao rutineri, pobjeđujemo na 50%, meni je to dobro zasad.
    2.8k
    slažem se imamo brutalno pozitivnu gol razliku prvih 5 utakmica, ali nažalost neki igrači nastavljaju po starim tradicijama sa svojim igrama i nadam se da će se to promjeniti

2.8k
    ma to majstore popravi moj prosjek malo haha, ali zašto Ademi samo 5?
    2.6k
    Nije sam stigao popratiti njegov prostor. Najopasnija šansa kroz sredinu u prvom poluvremenu su nam stvorili jer je zakasnio u duel na sredini.

Nije stigao popratit jer su Gruzijci dobro stali tada sa njihovim veznim, al opet. Mora bolje.

Livaković 7

Pinto 5,5 - sjeća li se netko jednog (samo jednog) Pintova prodora, centaršuta ili dolaska naprijed? A igrali smo protiv Gruzijaca. Ajde barem nije curilo nazad.

Lešković 5 - pliva, ne zna se postaviti, neinteligentan, smušen...ne mrzim ga uopće, zapravo mi je simpatičan jer je dinamovac ali nažalost samo konstatiram činjenice.

Perić 6 - Gruzijci su bili i više nego opasni i nije tu samo Lešković kriv. Perić je za hnl korektan, nije za ništa jače od Saburtala i nadam se da će Dilaver - Catherine biti stoperi za Ferencvaros.

Leovac 7,5 - iznenađujuće dobar, pogotovo prema naprijed. Njegova strana je bila puno aktivnija od Pintove.

Ademi 7 - tipična Ademijevska utakmica, korektno.

Gojak 4,5 - loš u obrani, loš u napadu. Suigrači mu opet namještaju šanse a on ne bi iz 100 pokušaja zabio. I cijeli je drven, lopta se odbija od njega ko od kamena, ne zna za točno dodavanje, veznjak je a nema trunku kreacije....nije on za Dinamo.

Kadzior 5,5 - realno, opet je Bjelica pogriješio stavljajući ga u sredinu. Nije Kadzior kriv što ne igra na svojoj poziciji.

Hajrović 6 - ajde trudio se ali opet nedorečen i pomalo sebičan i iritantan. Bit će valjda bolje.

Oršić 7 - bio je na svojoj razini, barem drugo poluvrijeme.

Gavranović 5,5 - nije on kriv što ne dobije nijednu korisnu loptu.

Olmo 9 - teško da se može puno više učiniti u 15-20 minuta

Petković 8,5 - slično ko Olmo

Majer - premalo za ocjenu

Bjelica 5,5 - promašena taktika sa Kadziorom u sredini, pogrešni igrači u prvih 11, jako loše.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ovi koji se pitaju čemu niske ocjene a dobili smo: Jesmo ali smo igrali protiv ekipe ranga Istre i bili smo nadigrani prvo poluvrijeme. Ovo je bila zapravo loša utakmica za Dinamove standarde.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovo ocjenjivanje igrača od strane forumaša se pretvorilo u sprdnju.
  • platini
    230
    Gle, ostali bi 0-0 da Gruzijci nisu krenuli na sve ili ništa u zadnjih 15 minuta i da Olmo nije ušao. I još su Gruzijci bili bolji u prvom poluvremenu i stvorili su prilično puno šansi za jednu takvu ekipu. Lijepo na kraju izgleda 3-0 ali sa ovom igrom bi teško išta postigli protiv ozbiljnije ekipe. Promijeniti će se igra kad Bjelica stavi glavne igrače u prvih 11 (Teophile, Dilaver, Olmo, Mubandje, pa i Petković i Stojanović) i kad posloži pravu taktiku gdje krila neće igrati u vezi ali danas brate nije valjalo i to se treba reći