• Bosna86
    11.5k
    Ajmo se kladiti da Olmo ostaje, Zoki se vratio da pokupi cash od Olma, sad ce to biti nemoguce
  • Mali dioničar
    13.9k


    Mislav Galić ništa nije vidio ni znao ni u Agrokoru ni u Dinamu.
    Mladen Vedriš se citira za svako pitanje u Hrvatskoj, a i njemu je promaklo.
    Tipurić je bio dekan Ekonomskog fakulteta, ali mu financijska izvješća Dinama nisu bila jasna.
    itd...
    itd...
    itd...
    Creme de la creme.
  • LovroZG
    1.3k
    Neko je pito za brojke koje je Bosna izvuko...

    Ak dobro shvaćam da je od transfera Jedvaja nestalo 2.5 + 1.5M € pokraden je 31.5 milijun €. na to se treba dodat milijun € duga za transfer Halilovića i 16M € fiktivnog kredita. Još se na to treba dodat 15M € iz prve optužnice i 2.2M € iz druge i dođe se do iznosa od skoro 65M €, od čega je dobar dio naplaćen, a ostatak je knjižen kao dug.
  • vjeko1701
    5.9k
    jbt, 65M eura, 65M...i to samo od stvari koje su se saznale, ne bi se bojao reći sa sigurnošću da je prava brojka onda preko 100M...
  • BluePhone67
    3.1k
    A procijenili su klub za privatizaciju na 210 milja ali KUNA :grimace:
  • Infinity
    15.1k
    Igraci vrijede 70 milja eura tako da ce morat vise da vrijedi. Ima caka u tome ako Dinamo nema 100% prava na igrace. Ako je Olmo 15 milja, a Dinamo ima 50% onda to vise nije 70 nego 62.5m.
  • El Capitan
    74
    Službeni Dinamo se odrekao svih potraživanja spram eventualnih kriminalnih radnji, da kažem paušalno.
  • Eduardo
    17.1k
    Igraci vrijede 70 milja eura tako da ce morat vise da vrijedi.Infinity

    Mislim da i s ovim ima nekakva caka. Domaći igrači ne ulaze u vrijednost kluba ali ulaze oni za koje je Dinamo platio određenu odštetu. Ili tako nešto...
  • Infinity
    15.1k
    Ne. Procjenjuje se imovinska vrijednost kluba, te vrijednost igraca, kao i lova na racunu. Od svega se odbiju dugovi i to je to, vrijednost kluba. Netko tko kupi klub to znaci da je kupio i igrace, u njegovom su vlasnistvu.
  • Eduardo
    17.1k
    pročitao sam to bio, a i u Podcast Incubatoru je Juraj Čošić rekao da u samu vrijednost kluba ne ulazi vrijednost igrača. Sad, ako netko zna više slobodno nek napiše iako nije baš on topic.
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam s druge strane citao da su igraci Dinama skoro pa jedina imovina koju Dinamo ima, te da ce cijena najvise ovisiti o tome. Nema Dinamo svoj stadion, kamp i slicno pa da time dize vrijednost. Igraci su imovina kluba i koliko sam ja citao oni ce biti najveci trosak, tj. njihova cijena ce najvise podici cijenu kluba.
  • The Undertaker
    3.9k
    Prema Zakonu o sportu, kod preoblikovanja (privatizacije) u vrijednost kluba NE ULAZI vrijednost igrača.
  • vjeko1701
    5.9k
    Čini mi se ko jebena šansa za tipičnu hr privatizaciju, kupi jeftino, prdaje sve kaj dobiš time i uzmi čistu lovu.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Čini mi se ko jebena šansa za tipičnu hr privatizaciju, kupi jeftino, prdaje sve kaj dobiš time i uzmi čistu lovu.vjeko1701

    Pa to znači da članovi mogu kupiti jeftino. To je problem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.