• Eduardo
    17.1k
    Zbog toga će oni morati nadoknaditi štetu i protiv njih ćemo pokrenuti sudske postupke.Pop corn

    Koliko je ovo realno da se dogodi da oni nadoknade tu štetu, tj. da budu "osuđeni" jer su donijeli odluku da klub nije oštećen? I koliko je to još godina naganjanja po sudovima, po tvojoj procjeni?
  • Mali Zeus
    9k
    Tko će pokrenuti postupke i kada će to biti?
  • serbus
    3.4k
    Dok smo ovakvi kakvi jesmo da svi gledamo kaj će njih 5,6 napraviti bilo iz DTSM,bbb,pojedinac nikad.
    Da ne bi bilo zabune i ja sam u tima koji gledaju ali ako se kao grad i društvo ne aktiviramo nije ni fer očekivati da uvijek sve padne na tih 5,6 ljudi.
  • SAS1987
    13.2k
    Dok smo ovakvi kakvi jesmo da svi gledamo kaj će njih 5,6 napraviti bilo iz DTSM,bbb,pojedinac nikad.
    Da ne bi bilo zabune i ja sam u tima koji gledaju ali ako se kao grad i društvo ne aktiviramo nije ni fer očekivati da uvijek sve padne na tih 5,6 ljudi.
    serbus

    U pravu si ali je problem u tome da netko treba pokrenuti ljudi. Netko treba kazati "idemo na prosvjed, pošaljimo stotine mailova na ured za udruge itd". A skoro pa uvijek organizacija stoji na par ljudi koji daju svoje vrijeme, novac pa na žalost neki još više od toga. A za to im vječna čast i slava
  • Pop corn
    4.7k
    Tko će pokrenuti postupke i kada će to biti?Mali Zeus

    Članovi kluba koji žele zaštititi interese kluba. Sve će se na vrijeme iskomunicirati.
  • NORTE
    8.9k
    Ima li išta nova u vezi 2.optužnice? Kad će ročišta i suđenje?
  • Ludovic IX
    5.1k
    i ja lud uplaim prijenos presice (koaj to nije bila već monolog) i prva rečenica " dinamo je privatna pravna osoba sa svojom skupštinom koja kaže da mamić nije oštetio dinamo".. dosta mi bilo
  • masacusec
    3k
    Who the fuck is Jerry Seinfeld?
  • Bosna86
    11.5k
    Zamolio bih sve prisutne da ne pišu i prenose tog debila na forumu… Stvarno nema potrebe, sve se zna i sve je ispričano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.