• xavier
    11.3k
    RB Salzburg pao onako dinamovski... primili 2 komada u dvije minute uz katastrofalnu grešku stopera i oproštaj od snova o 1/8 finala LP.Eduardo

    "Dinamovska" je sudačka nadoknada protiv Šahtara. RB je 2:0 izgubio utakmicu u kojoj im je trebala pobjeda i Liverpool je pritom bio dominantan u svim kategorijama. Želim reći da nisu baš bili blizu.
  • agramZ
    2.3k
    je, i lokomotiva ima navijaca, ako me razumijete.. jos uvijek se prica kako su gostovanja kod austrie salzburg bile najzanimljivije itd. kad pogledas tribine red bull-a vidis teske pacijente. nasa "situacija" je ipak posebna, ne mozes gledati nasu ligu i austrijisku i njemacku.. normalno je da ces skupiti ljude u normalnoj ligi kad osvajas titule i pobjedjujes jedan bayern ili rapid.. evo sad cemo imati pun maksimir samo zato sto igramo CL i to protiv city-a. pogledaj zadnjih 4 utakmica red bull-a i rapid-a kod kuce. red bull - 10.043, 17.218, 9.481, 8.107 a kod rapid-a - 21.200, 20.400, 19.600, 26.100. oni toliko ljudi skupe protiv seoskih klubova dok red bull skupi vise od 10.000 samo protiv rapid-a ili austrie bec. za nas je to svemir, kod njih je smijesno. red bull skupi jednu cijelu nasu zapadnu tribinu, onako o mentalitetu pricam.
  • Eduardo
    18k
    Istina. Ali, poanta mog posta su bile baš te dvije minute, ništa prije i poslije toga. Konkretno taj blackout, to da su prosuli nade o prolasku u roku 2 minute, primivši 2 gola od čega jedan izričito glup. Od tad više praktički nisu imali niti volje niti želje. Ona situacija kad vjeruješ u nešto i onda se to rasprši u sekundi.
  • Infinity
    15.4k
    Leipzig je imao prosjek 16.000 u trecoj ligi. Onda u drugoj 25.000, pa 29.000. Nije da su te tri sezone igrali s Bayernom.

    Sto se Salzburga tice. Napisao sam vec, Austria je imala ocajniju posjetu nego RB danas. I taj RB je po posjeti ove sezone odmah iza Rapida. Nije da jos pet klubova ima neku daleko vecu posjetu pa da je tih 10.000 kod njih nista. 6.500 im je prosjek cijele lige.

    Tako se prosipala spika o nekom padu gledatelja kad je Armada krenula u bojkot, razlika u 200 ljudi bila, a pricalo se kao da im se posjeta prepolovila.

    Sve to zvuci onako kako se prezentira, a onda sjednes za kompjuter i s par klikova vidis drugu sliku.

    Mogu to sve bit pacijenti il sta ti ja znam, al ti klubovi zanimaju ljude i ljudi ih gledaju. Nije da ih gleda 500-1.000 ljudi kao Lokomotivu koju spominjes. Salzburg ocito ima desetak tisuca pravih navijaca, Leipzig cetrdesetak tisuca i to je to. Mozda imaju i vise, al manje nemaju sigurno.
  • ZDS86
    205
    Samo teski pacijent moze u Leipzigu navijati za RB pored Lokomotive.
  • deda
    29k
    Eto vidiš ima izgleda 40000 pacijenata
  • marcio amoroso
    33.5k
    Znam dosta ljudi iz Leipziga jer puno s njima radimo. U početku su bili svi negativni prema Red Bullu ali bome sad svi idu na utakmice. Nisu žestoki ali navijaju.
    I ne znam zašto bi bili pacijenti.
  • agramZ
    2.3k
    rb leipzig se pojavio pun novca i "lagano" dosao do prve lige. austria salzburg je zadnji put 90ih valjala ista i bila uspjesna. zadnje sezone su igrali nikako i tako se gubi na posjeti ali za razliku od red bull-a oni su se uvijek pojavljivali brojni na gostovanjima. i jedan city takav kakav je ima ok posjetu i jedna barca kad bi svi katalonci bojkotirali bi punila stadion turistima. dok jedan rb salzburg reda titule posjeta im nije nista bolja dok jedan rapid koji je zadnju titulu slavio jos 2008 bi kod sljedece titule rasprodao svoj stadion svaku jebenu tekmu - i to sve s godisnjama bez ikakvih problema. da bi rapid i sturm igrali za titulu a rb se negdje kotrljao na 6. mjestu ne bi im doslo ni 4000 ljudi. "pravi navijaci" a "navijaju" za jebeni RED BULL, pa koji kurac? barem ih u njihovim zemljama ljudi ismijavaju...
  • deda
    29k
    Zenit ispao sa 7 bodova :zip:
  • Cosey
    456
    Ako sutra ne pobijedimo a plasiramo se u Europsku ligu, naši mogući protivnici (moguće je jedino ako Bayer pobijedi Juventus da bude među četiri treća iz Lige prvaka koji idu u nositelje umjesto Benfice):

    Red Bull Salzburg (7)
    Inter (7)
    Benfica (7)
    Ajax (10)
  • Infinity
    15.4k
    Zenit ispao sa 7 bodova :zip:deda

    Prosle sezone je CSKA ispao sa sedam bodova. I to su sest uzeli Realu kojeg su na Bernabeu pregazili s 3-0. Rusi bas nemaju srece.

    I koja to nesreca mora biti. Najveci broj bodova s kojima mozes ispasti je devet, sedam je gotovo pa zicer da si treci, cak je veca sansa sa si drugi nego da si cetvrti i onda zavrsis cetvrti.
  • Markelo
    2.5k
    Napoli u sezoni 2013/2014 s 12 bodova zavrsio 3. Cini mi se da je to rekord po broju skupljenih bodova a da se nisu plasirali u osminu lige sampiona
  • Eduardo
    18k
    Svi koji su prošli u 1/8 finala dolaze iz liga petice, doslovno svi. :vomit:
  • Eduardo
    18k
    Već sam napisao post da je Zvezda odigrala nulu kod Olympiacosa i završila kao treća u skupini... Kad ono penal za Oly i 1:0 u 87'. Vrijedi spomenuti da su i cigani imali penal u 43' ali su ga promašili.
  • Markelo
    2.5k
    Hahaha, fino se braca dogovorila. Samo bilo cudno utakmica ide kraju a 0:0, al braca nisu razocarala. Penal u 88-oj bas na vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment