• Zambatine škude
    1.9k
    Nikakav savjetnik za sigurnost i slične izmišljene pozicije...Što manje redarije, murije, bilo kakvih pozicija, samo bespotrebnu nervozu unose. Znam da imaš dobre namjere, ali boli muriju briga za te pozicije, napravit će kako im se veli...
  • Danijel
    11
    Griješiš, savjetnik za sigurnost je nužan u sportskom kolektivu, i ako nisi vidio rekao sam volonterski, a policiju jedino takva osoba može maknuti
  • Zambatine škude
    1.9k
    Ako nisi prijavljen kao voditelj javnog okupljanja, policiji je savršeno svejedno predstaviš li se ti kao savjetnik za sigurnost (nepostojeća funkcija) ili trbuhozborac. Otkud ti takve ideje?
  • Danijel
    11
    To je funkcija inače u sportskim klubovima koja nadgleda rad i policije i zaštitara. Jer je to obavezno na sportskim natjecanjima. Preko 300 utakmica odrađeni imam i znam o čemu pričam. Svaki klub i u velikom nogometu ga ima i svaki profi sportski klub. A cilj je zaustaviti represiju policije, to sam radio i kao zaštitar jer sam im se oglušio u nekoliko navrata na njihove zapovjedi i nisu mi mogli ništa
  • Zambatine škude
    1.9k
    Obavezno? Ajde, tko onda sad obavlja tu funkciju u FD-u?

    Svaka čast ako možemo za dž dobiti nekog tko će zaustaviti represiju na ulazu, ne znam zakaj se prije toga nismo sjetili. Jesi bio redar i protiv Vrgorca kad je tekma kasnila 15 minuta jer murija nije davala ljudima ući? Jesi bio redar protiv Alumnusa kad se zbog Grobnika 200 ljudi snimalo s isto toliko kamera? Imali smo dosad 100 puta sranja s njima i nema te redarije niti funkcije koja je iznad te značke. Pa nemreš sam sebe proglasiti povjerenikom za sigurnost i očekivati da će te murija slušati, kaj je tebi?

    Mislim, slobodno pitaj predsjednika ili drugu odgovornu osobu sutra nakon skupštine i ponudi im to, ali ja ne vidim niti jedan paralelni svemir u kojem to funkcionira tako kako si zamislio. Nemoj ovo krivo shvatiti, meni je drago da se želiš uključiti i pomoći, ali jednostavno mislim da to tako ne ide. Možeš pomoći na drugim poljima i na druge načine :up: Još jednom, svaka čast na volji i shvati ovo kao konstruktivnu kritiku, nikakav napad.
  • Mr Blue
    3.2k
    Danijele, ako si se prijavio za Stegovnu komisiju, obavezno dođi na skupštinu sutra kako bi se dogovorili detalje. Dođi malo ranije, javi se nekom od organizatora i reci svoj slučaj. Postoji još nekoliko kandidata za stegovnu komisiju, a skupština je jedino tijelo koje o tome može odlučiti i sutra je idealna prilika za to (točke 9. i 10. dnevnog reda skupštine).

    Što se tiče volontiranja - volonteri su uvijek dobro došli u svakom pogledu i oni su nešto čime se Futsal Dinamo izrazito ponosi. Iako nikad nismo imali savjetnika za sigurnost (koliko ja znam) iznesi svoj slučaj na skupštini kad za to dođe trenutak i siguran sam da ćeš dobiti odgovor na sva pitanja.
  • xavier
    11k
    Uz dužno poštovanje, bojim se da kolega @Danijel krivo percipira koja je funkcija te komisije.
  • Danijel
    11
    Ja nisam sam sebe postavio, ali sam se stavio na raspolaganje, da bio sam na obje utakmice na Ulazu i onda sam se suzdržati da tog debila od policajca ne grunem. On mi je i htio skinuti marker pa nije uspio, jer nije imao te ovlasti. Svaku utakmicu jebu nas da prolazimo zbog baklji, a mi im se smijemo i ja sam jedini kojeg nije jebali ni snimanje ni nikaj drugo, jer znao sam Zakaj se sve to događa. To sa Vrgorcem je bio smijeh jer se frajer htio praviti važan prvu tekmu koju je dobio.
  • Danijel
    11
    Dolazim sigurno sutra sa velikim zadovoljstvom. I doći ću ranije sigurno
  • Danijel
    11
    Ma znam razliku, Stegovne komisije i ove funkcije oko sigurnosti. Ali htio bih da više se ne gleda na nas kao na huligane i da za običnu utakmicu dolazi 3 kombija interventne
  • Mr Blue
    3.2k
    U svakom slučaju sutra će biti zanimljivo na Skupštini, imamo izvrsne kandidate za Nadzorni odbor i Stegovnu komisiju koji posjeduju jako veliki potencijal za daljnji razvoj našeg kluba.

    Napomenuo bih ponovno, da smo u razgovoru s Matijom Đulvatom načelno dogovorili kako ćemo u slučaju njegovog reizbora nastaviti suradnju kojom članovi foruma pitaju predsjednika o aktualnostima u klubu. Jedan od radnih naziva ove inicijative je "Pitaj Predsjednika!", ali otvoreni smo i za druge prijedloge, pa slobodno napišite svoj prijedlog.

    Također, načelno smo dogovorili da bi drugi intervju s vašim pitanjima objavili neposredno pred početak lige. Liga u pravilu počinje prvi vikend u listopadu, a intervju bi izašao dan prije prve utakmice. Do tada ćemo već znati i sastav za iduću sezonu koji će nam se predstaviti na Šalati, igrači će proći pripreme i tako ćete moći saznati sve svježe informacije o igračkom kadru, klubu i klupskim ambicijama pred početak nove ligaške sezone.

    Ako je netko slučajno preskočio ili nije vidio, na dnu ove poruke objavljujem link koji će vas odvesti na intervju s predsjednikom kluba:
    Odgovori kandidata za predsjednika Futsal Dinama na pitanja članova Zone Dinamo
  • Mr Blue
    3.2k
    Danas je skupština, ekipa! Ako ste jedan od onih rijetkih koji se dvoume hoće li protegnuti noge do Martinovke danas, pročitajte ovaj tekst povodom današnje skupštine. Vidimo se!

    Dođi i preuzmi odgovornost za svoj Klub!

    Drugi klubovi nemaju tu mogućnost i zato ju moramo cijeniti i držati kao kap vode na dlanu. Dođite i ugradite dio sebe u tkivo ovog kluba koje se sastoji od svih nas kojima je stalo i koji živimo za Futsal Dinamo. Klub bez navijača i članova ne može postojati, niti ima smisla. I zato Vas još jednom sve pozivamo da dođete danas u Martinovku u što većem broju.
  • nkdz
    825
    Dobra bu brojka :)

    @futsal dinamo izbori :)
    Ponos grada mog!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.