• Bosna86
    11.5k
    Juraj povukao kandidaturu
  • 000
    941
    ??? Zasto?
  • Eduardo
    17.2k
    Juraj povukao kandidaturuBosna86

    ??? Zasto?Cavalera

    @BluePhone67 pogodio u sridu s pitanjem

    Dali je pametan potez da je u isto vrijeme na celu DTSM i u Futsal Dinamu jer postoji mogucnost da zbog opterecenja vodjenja posla jedne funkcije, ova druga bude zanemarena, a i moguce da na kraju sve strane bude nezadovoljene i zadovoljne.BluePhone67
  • nkdz
    829
    hmm.. jel se zna cije su onda kandidature aktivne?
  • Zambatine škude
    2k
    Znat ćeš sutra :) Ne brini, imamo barem jednog kandidata
  • Mr Blue
    3.3k
    Poznat prvi kandidat za predsjednika kluba!

    Na poveznici iznad pročitajte prve dojmove aktualnog predsjednika Matije Đulvata pred izbore za novi predsjednički mandat.

    “Pozivam sve naše članove da se u što većem broju priključe radu kluba, a najmanji korak kojeg mogu učiniti jest da sudjeluju na izbornoj i ostalim skupštinama kluba. Recimo, suradnja koju smo ostvarili sa Zonom Dinamo, na kojoj članovi i navijači mogu postavljati pitanja upravi kluba, odlična je stvar i nadam se da će što više članova postaviti pitanja u bilo kojem obliku jer svaka pomoć i dobronamjeran savjet dobro dođu."
  • BluePhone67
    3.1k
    “Pozivam sve naše članove da se u što većem broju priključe radu kluba, a najmanji korak kojeg mogu učiniti jest da sudjeluju na izbornoj i ostalim skupštinama kluba. Recimo, suradnja koju smo ostvarili sa Zonom Dinamo, na kojoj članovi i navijači mogu postavljati pitanja upravi kluba, odlična je stvar i nadam se da će što više članova postaviti pitanja u bilo kojem obliku jer svaka pomoć i dobronamjeran savjet dobro dođu."Mr Blue

    :strong:

    Veselimo se dalnjoj suradnji u buducnosti, na obostrano zadovoljstvo..
  • nkdz
    829

    Drago mi je kaj je Đulvat kandidat za još jedan mandat, iskrena osoba kojoj je futsal u krvi i pravi Dinamovac, bilo je ponešto propusta u zadnjoj sezoni ali i on kao i cijeli Dinamo uci na greškama i
    ipak je Futsal Dinamo nekaj novo što dosad nitko nije isfurao u Hrvatskoj tak da su i te greškice
    s iskustvom lako popravljive, a svi zajedno mozemo taj klub uciniti još većim ako s nicim drugim onda bar odlascima na tekme i kupnjom karata i godišnjih, jer Futsal dinamo to smo mi :)
  • Danijel
    11
    Predao sam bio kandidaturu za stegovnu skupštinu. Volio bih biti i dio kluba volonterski zadužen za sigurnost i napraviti olakšavanje i maknuti pritisak i represiju sa kluba. Jer ta represija na navijače dolazi upravo iz uprave velikog Dinama. Nemogu se tamo pomiriti da je FD ipak puno kvalitetniji kao klub od velikog Dinama, a tu da naglasi mislim na način biranja u klubu
  • nkdz
    829
    Još sam koji put procitao Đulvatov interview i jedna stvar me zanima ak se zna, kaj bu sa Grcićem, kad je govorio o momčadi po pozicijama nigdje nije naveo Grcića i njegov status
  • Zambatine škude
    2k


    Uskoro bu se cjelokupni roster kompletirao..
  • Mr Blue
    3.3k
    Dragi članovi, dragi prijatelji. Kao što smo obećali, na temelju vaših pitanja obavili smo jedan kratki intervju s predsjedničkim kandidatom u Futsal Dinamu - Matijom Đulvatom, a sve u cilju kako bi vas što bolje pripremili za Izbornu skupštinu Futsal Dinama koja će se održati sutra (petak) u dvorani Martinovka s početkom u 20 sati.

    Odgovore na vaša pitanja pročitajte u nastavku, a istaknuo bih kako je predsjednik Đulvat izrazio veliko zadovoljstvo zbog ove inicijative te kako smo načelno dogovorili nastavak suradnje te ćemo vas pravodobno obavijestiti o sljedećem krugu pitanja za predsjednika kluba. Cilj nam je približiti rad uprave Futsal Dinama svojim članovima i navijačima na jedan odgovoran i transparentan način, a ova platforma predstavlja idealan način za postizanje upravo tog cilja.

    Hvala vam još jednom na svim vašim pitanjima i velikom odazivu na ovu inicijativu, a nadam se kako se ni u budućnosti nećete libiti izraziti svoje mišljenje i direktno pitati predsjednika kluba ono što vas zanima o funkcioniranju našeg i vašeg Futsal Dinama. Intervju u nastavku:


    • Postoji li plan i program za mandat? U financijskom, rezultatskom i organizacijskom smislu - kvantitativno odgovoriti, gdje će biti klub na kraju mandata novog predsjednika na temelju čega se može napraviti komparacija učinjeno/ispunjeno?
    Naravno, postoji plan i program za sljedeći mandat kojeg ću predstaviti na Izbornoj skupštini u petak u dvorani Martinovka s početkom u 20 sati te ovim putem još jednom pozivam sve vas koji ste u mogućnosti da dođete na skupštinu i upoznate se sa svim detaljima programa i postavite bilo kakvo pitanje o funkcioniranju kluba – rado ću vam na sva pitanja odgovoriti.


    • Znamo da u sportu nekada ne pobjeđuju samo najbogatiji klubovi, već najbolji, ali... Kada bi se podvukla crta danas i u postojanju i radu 7 godina kluba u odnosu na bogatije konkurente koliko bi godišnje Futsal Dinamo trebao minimalno novaca da bude i financijski potkovan i glavni konkurent za osvajanje naslova prvaka?
    Ovo je problematika koju nije lako objasniti jer jedno je klub, a drugo je momčad. Naši konkurenti (ne svi, da se netko ne uvrijedi) ni izbliza nemaju toliko aktivnosti ili toliko posla kao što ima Futsal Dinamo. Oni uglavnom ovise o jednom sponzoru koji, dok je tu, održava klub tako da on ima smisla i postoji. Tom sponzoru je bitno da uzme najbolje igrače i plati ih, iako su često ti igrači i bez ugovora pa se teško može reći kolike su to cifre, mada se među nama to sve zna otprilike. Onda, ako se ostvari rezultat ili dok je taj sponzor zadovoljan, klub postoji, a često se zna desiti da par godina nakon, kad se rezultat ostvari, klub se jednostavno ugasi. Primjer su bivši prvaci Orkan, Gospić, Nacional, Glama, Sokoli, Potpićan, a postoje još i natječu se samo Novo Vrijeme, Split i Uspinjača koja je preživjela katarzu.
    Da ne okolišam previše s odgovorom: za hladni pogon kluba je potrebno 2 milijuna kuna, a za nivo više je potrebno 4-5 milijuna. Tada bi klub postao profesionalan u svim svojim segmentima.



    • Kakvi su vam planovi vezano uz školu futsala, posebno njen razvoj u budućnosti?
    Škola raste iz godine u godinu, a uspjeli smo i pronaći voditeljicu škole Petru Mandić Jelasku koja je jako stručna i koja je već u ovih nekoliko mjeseci podigla školu na višu razinu. Sad se rade planovi za daljnji razvoj. Nije lako pronaći ambiciozne i kvalitetne ljude, a mi smo to uspjeli. Škola se iz Megatona i Doma sportova proširila na novu lokaciju SC Fairplay u Jazbini, a dodana je još i Martinovka kao pomoćna dvorana tako da radimo na 3 lokacije, a uskoro bi trebali otvoriti novu lokaciju. Megaton je lokacija za centar i zapadni dio grada, Dom sportova je za juniore i kadete, Fairplay je za sjeverni i istočni dio grada i sad nam fali istočni i južni dio grada pa da škola bude dostupna svim Dinamovcima. Trenutno u školi futsala imamo 60-ak djece što s kadetima i juniorima daje broj od 100 polaznika, a u narednim godinama je cilj tu brojku podići na 200. Bio bih nezadovoljan kad bi (ako osvojim još jedan mandat) na kraju novog mandata imali manje djece od tog broja.


    • Kakav je stav kandidata o Trofeju Dinamo? Kakvi su njegovi učinci, marketinški i financijski na organizaciju kluba? Drugim riječima koje su koristi ili negativnosti od Trofeja?
    Trofej Dinamo je projekt koji nam je donio puno dobroga u prošlim godinama, ali isto tako smo se dosta namučili oko svega jer kao i svaki drugi projekt koji je tako velik zahtjeva posebnu pažnju. Pozitivno je to što smo imali direktnu financijsku korist i promociju za klub, ne samo u Zagrebu već i diljem zemlje. Negativno je to što je dosta iscrpljujuće za voditi takav projekt u periodu nakon prvenstva i možda smo trebali biti malo strpljiviji s povećanjem broja turnira, iako je reakcija publike na debitantske turnire u Slavonskom Brodu i Petrinji bila iznad očekivanja. Imamo i nove ideje za skoru budućnost koje će potaknuti još veću zainteresiranost za turnir i približiti ga zajednici, ali o tome ćemo nakon Šalate.


    • Kako izgleda križaljka za trenersku poziciju u novoj sezoni? Je li Alen Jukić još uvijek jedini i glavni kandidat za tu poziciju?
    Jukić ima povjerenje uprave i ako ja budem predsjednik on će biti trener.


    • Jeste li se imali vremena baviti pojačanjima za novu sezonu s obzirom na nedavni odlazak Vedrana Matoševića, ali i radi ranije nezamjenjivih Grbeše i Capara?
    Prvi cilj je popričati s našim igračima i potvrditi ostanak onih koje želimo da ostanu. Veki je malo požurio vjerojatno ne želeći dovesti u pitanje svoju budućnost jer nije imao strpljenja pričekati da se neke stvari razriješe unutar kluba. Želim mu puno sreće u daljnjoj karijeri. Imamo rješenje za njegov odlazak, ali prije pojačanja za koja će se znati poslije izbora, prvo ćemo dogovoriti sve s našim igračima. Mogu potvrditi kako tražimo rješenje na golmanskoj poziciji i na lijevoj strani kako bi nadomjestili odlazak Matoševića. Na pripreme ćemo svakako povesti nekoliko juniora kojima ćemo pružiti šansu i ako je netko iskoristi, ostavit ćemo ga u prvoj momčadi.
    Capar će ostati zauvijek nezamjenjiv, a Grbeša je ostvario ugovor karijere i po meni mora iskoristiti ovu situaciju i zaraditi novac koji će mu olakšati život u budućnosti. Siguran sam da će se Grbeša brzo vratiti u klub.



    • Koliko košta sudjelovanje u 2.HMNL, pa da se možda osnuje "B" momčad, kako bi mlađi skupljali tamo ponešto iskustva (uz turnire i Katoličku ligu koju halaju)?
    I o tome se razmišlja, naša druga momčad igra po Ligama koje nisu službene tako da igrači sakupljaju iskustvo. Trošak igranja druge momčadi u drugoj ligi je za nas trenutno previsok, no svakako je riječ o logičnom koraku u budućoj ekspanziji. Istaknuo bih i kako naši „klinci“ igraju Ligu FER koja je kvalitetom poprilično jaka za jedno amatersko natjecanje i izvrsna prilika za naše mlađe igrače u vidu stjecanja iskustva.


    • Što će biti sa Škorićem, naš broj 1, hoće li zbog privatnih obaveza moći braniti ovu sezonu u kompletu ili je mirovina izglednija opcija?
    Škora nam je prošle godine uskočio u ključnom trenutku i pokušao je kao i bezbroj puta do sada pokrpati sve rupe. Ja mu se nikada neću moći dovoljno zahvaliti za žrtvu koju je napravio zbog kluba. Malo je takvih koji su se spremni bez rezervno dati bez obzira na posljedice. Fala ti Gogo još jednom i iako će se Škorić definitivno ostaviti igranja, pokušat ćemo ga dovesti na poziciju trenera vratara.


    • Postoji li mogućnost da se sjedne za stol s „velikim“ Dinamom i napravi suradnja kao zajedničko Sportsko društvo?
    Trenutno to nije opcija, ali naša ideja je oduvijek bila osnovati Sportsko društvo, naravno kad za to budu zadovoljeni svi uvjeti, a prvi od njih je da se provedu izbori u GNK Dinamo. Do tada mislim da ne treba razmišljati o tim stvarima.


    • Zašto nema e-glasovanja? Putem e-maila barem ili aplikacije koja postoji? Je li realno očekivati slične mogućnosti u budućnosti?
    To je sigurno budućnost, ali ja se u to ne razumijem pa nisam siguran zašto ne postoje tehničke mogućnosti u ovom trenutku da se to napravi. To pitanje treba postaviti ljudima koji su kompetentni za to, ali svakako ćemo i to uvesti čim bude moguće jer je riječ o izvrsnom načinu kojim bi približili izbore članovima. Mi smo još uvijek u svemu ovome dosta “zeleni” i mi se također učimo, nismo najpametniji pa često i griješimo, ali nastojimo naučiti iz svake pogreške i biti bolji.
  • 000
    941
    Bravo, intervju za vodeće portale, ali kao i primjer drugima.
  • Danijel
    11
    Ovako Jel moguće staviti se volonterski na raspolaganje kao savjetnik za sigurnost. Dosta osiguranja na futsalu sam odradio i znam gdje se rade velike greške pogotovo policije oko nekih segmenata, jer je nepotrebna interventna policija na malom nogometu, ali se može odlično odraditi neke dodatne stvari koje sami možemo riješiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.