• Kwedi
    3.8k
    Postoji li plan i program za mandat? U financijskom, rezultatskom i organizacijskom smislu - kvantitativno odgovoriti, gdje će biti klub na kraju mandata novog predsjednika na temelju čega se može napraviti komparacija učinjeno/ispunjeno?
  • BluePhone67
    3.1k
    Dali postoji mogucnost da se sjedne za stol sa velikim Dinamom i naprave suradnju kao zajednicko Sportsko drustvo ?
  • Papastrumf
    9.3k

    Pretpostavljam u neka bolja vremena?
  • 000
    941
    Dali postoji mogucnost da se sjedne za stol sa velikim Dinamom i naprave suradnju kao zajednicko Sportsko drustvo ?BluePhone67

    To mi je prvo pitanje koje sam zapisao. Naravno nista od toga u ovakvoj konstelaciji odnosa, tako da sam odustao od pitanja. Sljedece bi bila eventualna promjena grba i imena. Dinamo bez prefiksa futsal.
    Trece neispisano pitanje bio je onaj tamno plavi dres za @marcio amoroso :cool:

    Ovo nisu prava pitanja, pa ne treba postavljati kandidatima.
    Volio bih vidjeti napisani plan i program prije sljedece runde pitanja.
  • Kwedi
    3.8k
    off topic; za SD treba klubova. ne vidim baš neku nužnu potrebu formaliziranja odnosa čak i da nije ovakva situacija, ako ne postoji barem još 5-6 sportova koji bi išli pod imenom dinamo
  • Mr Blue
    3.3k
    Što se tiče grba i imena, mislim da bi tu "veliki" Dinamo radio probleme pravne prirode. Vjerujem kako su zaštitili logo i brand i ne vjerujem da bi dozvolili da jedan Futsal Dinamo koristi taj grb. Što se tiče prefiksa, to je isto dosta nezgodno ispalo jer po nekom službenom pravilniku svi futsal klubovi moraju imati arhaični prefiks MNK. Da ne govorimo koliko je to kontradiktorno s obzirom da postoji nešto što se zove mali nogomet i nešto što se zove futsal. Nije riječ o istom sportu. Međutim i Kup se službeno zove "nogometni kup u malom nogometu" iako se igra futsal, a ništa od toga ne treba čuditi s obzirom da je futsal pod HNS-ovom "Komisijom za mali nogomet i nogomet na pijesku". Siguran sam da u Europi ne postoji savez koji manje brine o jednom sportu nego što HNS brine o futsalu.


    Hvala vam na pitanjima, odaziv je stvarno dobar. Slobodno nastavite dalje kako vam nova pitanja budu padala na pamet! :strong:
  • BluePhone67
    3.1k
    off topic; za SD treba klubova.Kwedi

    Pa vec postoje klubovi sto su usko vezani za GNK i tako i predstavljaju..

    https://gnkdinamo.hr/hr/Klub/DinamoFamily

    Zenski Nogometni klub Dinamo
    Zenski Odbojkaski klub Dinamo
    Atletski klub Dinamo - Zrinjevac
    Atletski klub Agram
  • 000
    941

    Sve jasno, referirao sam se na neku utopisticku buducnost, u kojoj klub vodi brigu o navijacima.
    Za ovo ostalo nisam imao pojma. Valjda ce i to doci do izmjena i prilagodbi ubrzo.
  • Baneki
    712
    Ja bi postavio pitanje kandidatima. Kakvi su im planovi vezano uz školu nogometa?

    inače sve pohvale Zoni...
  • marcio amoroso
    31.8k

    Dobrodošao na Zonu Baneki :up:
  • BluePhone67
    3.1k
    Pitanje za kandidata.

    Znamo da u nogometu nekada ne pobjeđuju samo najbogatiji klubovi, vec najbolji, ali... Kada bi se podvukla crta danas i u postojanju i radu 7 godina kluba u odnosu na bogatije konkurente koliko bi godisnje FD trebao minimalno novaca da bude i financijski potkovan i glavni konkurent za osvajanje naslova prvaka ??
  • nkdz
    829
    Da se malo i ja ukljucim i rezimiram ono kaj mi je u glavi :D

    Od prvog dana pratim sa tribine FD i definitivno se napredak na svakom polju cini ogroman, i vidi se
    maksimalan trud koji se ulaže u klub.

    Ovu sezonu smo nekak odigrali toplo/hladno, nažalost Novo vrijeme je trenutno prakticki jedini profesinalni klub u Hrvatskoj i Dinamu se s time teško zasad nositi (financijski i individualno igrački Novo vrijeme ima jacu prvu ekipu)

    Vidim mozda neka polja na kojima bi moglo biti ponešto mjesta za neki određeni napredak, a to je širina same klupe.
    Dinamo je proteklu sezonu odigrao relativno ok ali kad uzmemo u obzir da ove sezone ispadaju tri kluba (Jesenje, Brod, Osijek) koji su ajmo reci bili slabiji klubovi koji su vecini sluzili za skupljanje bodova, a ulazi samo Olmissum koji je organizacijski i vrlo vjerojatno igracki dosta "ozbiljniji" i kada ce u sezoni biti više tekmi s jacim protivnicima zbog smanjenja klubova u ligi moglo bi biti problema ako ne nađemo neka pojacanja.

    Za primjer da uzmem doigravanje koje smo odigrali prakticki na leđima 6-7 igraca u koje su uracunati golmani, i koji nisu imali vremena za neki pretjerani predah zbog ogranicene klupe.
    Na klupi nam je sjedilo dodatnih 5-6 igraca ali nisu ulazili jer trenutno nisu na traženoj razini za doigravanje.
    A i prije prošle sezone smo nažalost ostali bez dragog Capija i kvalitetom dobrog Grbeše.
    To sve skupa bi mogao biti problem za novu sezonu koja ce neupitno biti dosta konkurentnija.

    Znam da je dinamo financijski ogranicen da bi dovodio neka dodatna pojacanja koja su "ime" na hr futsal sceni i da je cilj proizvoditi igrace ali mozda bi bilo korisno napraviti neki javni poziv na neki otvoreni trening, vjerujem da bi se moglo naći kvalitetnih igraca koji igraju po zagrebu, koji ako ništa drugo u nekim odlucujucim utakmicama mogu poslužiti kao kvalitetna zamjena i da bi mogli fizicki parirati ove godine zahtjevnijem prvenstvu.

    Nemam pojma koliko košta sudjelovanje u 2.hr ligi pa da se mozda osnuje "B" momcad da mlađi skupljaju tamo ponešto iskustva (uz turnire i katolicku ligu koju halaju).

    I glavno pitanje :D, kaj ce biti sa Škorićem, naš broj 1, oce li zbog privatnih obaveza moći braniti ovu sezonu u kompletu?

    Puno sam toga nadrobio, cilj mi nije bilo pametovanje, ja sam zadovoljan smjerom u kojem idemo i trudom koji vrhuška kluba ulaže u dinamo.
    Kako god bilo i dalje bumo se vidjeli na tekmama :)
  • Kwedi
    3.8k
    Zašto nema e-glasovanja? putem emaila barem?
  • BluePhone67
    3.1k
    Ili putem aplikacije, aplikaciju koristi samo clanovi
  • Mr Blue
    3.3k
    Dečki, hvala vam svima na kvalitetnim pitanjima! Nastavljamo sve po dogovoru, vaša pitanja ću proslijedit do kandidata i ovih dana obaviti intervju i dostaviti vam odgovore na uvid, svakako prije same Skupštine u petak na koju vas još jednom pozivam.

    Molim vas da, ukoliko imate još neko pitanje, objavite ga ovdje do kraja dana jer rano ujutro zaključujemo fazu postavljanja pitanja! Hvala vam još jednom!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.