• Kwedi
    3.8k
    možda nije tema, al bog te mazo kaj ničota ili olivari rade osam sati?

    za ove bljuvotine dovoljno je sat i pol vremena, nazvat maksimir i pitat šta bi bilo zanimljivo za sutra napisat, eventualno dođe utakmica ko sutra pa pripremiti neku statistiku, nazvat nekog bivšeg igrača za dve-tri rečenice i to je manje to.

    valjda im ko maturalac dojdu pripreme u turskoj i istri
  • deda
    28k
    Vjerujem da mu tri četvrtine materijala tak i tak da Lesi
  • reziser
    6.4k
    a kaj se zamarate tim kvazi tekstovima...ko odlazi ko dolazi...sam naklapaju bezveze.
    Dok netko ne potpiše ja nikom ništ ne vjerujem, ni u odlaske ni dolaske

    a nekaj moraju trankeljati da popune kartice sad kad je mrtva sezona
  • BluePhone67
    3.2k
    Mozda je "mrtva" sezona, ali nije gotova. Dapače, tek se kreće da se obrani naslov. Bit ce napeto do samog kraja :grimace:
    catu08q5xy80qf0i.jpg
  • reziser
    6.4k
    Mozda je "mrtva" sezona, ali nije gotova. Dapače, tek se kreće da se obrani naslov. Bit ce napeto do samog kraja :grimace:BluePhone67

    a kaj im preostaje nego ovak se napaljivati :vomit:
    nemože reć--borit ćemo se za 2 mjesto... :snicker:
  • markoli
    1.7k
    Ma nema njima pomoći, nepopravljivi su. Nisu bili drugi od 2012., imaju jedan jedini trofej u ovom desetljeću, a pričaju o nekakvom prvom mjestu.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo da samo ponovi svoje rezultate iz jeseni, a oni da pobjede sve do kraja, uz eto jedan remi s Dinamom oni opet ne bi bili prvaci. Oni za polusezonu 'izgube' vise bodova nego Dinamo za cijelu sezonu i onda bi ganjali -12 iz prvih 18 kola. Dinamo je ispustio 10 bodova u 18 kola, ako dobijemo Rijeku. Oni su ispustili 22. I kako da za 18, sad vec 17 kola da nadoknade taj zaostatak kada bi uz sve pobjede, pa eto i dvije pobjede nad Dinamom na kraju vjerojatno bili izjednaceni. I u kojem svemiru postoji liga u kojoj bi ovaj Hajduk upisao sve pobjede, a ovaj Dinamo ne?
  • FLYZG
    27
    ...slažem se s tobom i drago mi je da još netko to primjećuje,tu količinu drkanja nad potencijalnom rasprodajom,umjesto da kao novinari,pa makar onako objektivno,realno pokušaju utjecati svojim tekstovima koliko je to moguće na klub da ojačava momčad,zadrži krucijalne igrače,oni rade suprotno već godinama i onda se nakon potencijalnih prodaja čude kao pure dreku kako to da nema zadnjeg veznog,lijevog beka,itd...,iz godine u godinu ista priča!
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dobro, Stanić definitivno nije mislio da im je cilj biti prvi 2019/20.
  • markoli
    1.7k
    Naravno da nije, ali neka prvo jedne sezone uspiju osvojiti kup ili biti barem drugi, pa onda bi možda legitimno zvučala ta najava. Ovako ispadaju smiješni.
  • Infinity
    15.2k
    Kad si kod toga. Ako gledamo vjecnu tablicu HNL-a, Hajduk je drugi, sasvim logicno i ocekivano. Al Hajduk je dobro pao zadnje desetljece, cak i duze. Gledamo li ukupnu tablicu od sezone 2007/08 pa sve do danas, Hajduk nije drugi klub u Hrvatskoj, nego je to Rijeka. U tom razdoblju Dinamo je osvojio 250 bodova vise od Hajduka.

    Zanimljivo je pogledati i posljednjih pet sezona uz dodatak ove polusezone. Pazite ovo. Rijeka je napravila vecu razliku nad Hajdukom nego Dinamo nad Rijekom. Dinamo je u ovih pet i pol sezona osvojio 57 bodova vise od Rijeke, a u isto vrijeme Rijeka je osvojila 68 bodova vise od Hajduka. Da ne pricamo kako je u posljednjih 29 okrsaja Rijeka dobila 15 uz 12 remija i 2 pobjede Hajduka koji je pobjedu na domacem terenu nad Rijekom cekao osam godina.

    Hajduk odavno nije 'jedan od dva najjaca', a zadnjih desetak godina nije ni 'drugi najjaci'.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Hajduk ne treba podcjenjivati. Nije ni Zvezda mogla ništa osvojiti u Srbiji godinama niti je Barcelona mogla išta osvojiti u Španjolskoj do Cruyffa niti Liverpool u Engleskoj zadnjih par desetljeća.

    To ne znači da samo tako lakonski možemo zaključiti da Hajduk nije klub broj 2 i uzeti zdravo za gotovo da neće biti klub broj 1.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne bi ni Zvezda dan danas da nije postala državni projekt...jedino takva neka državna patronaža bi mogla Hajduk dići iznad Dinama...ili kolaps Dinama...ali mislim da bi i u tom slučaju Osijek i Rijeka bili legitimniji favoriti za osvajanje nečega. Čak i da se Rijeka raspadne uz DInamo, mislim da bi Osijek jako brzo preuzeo mjesto broj jedan.
  • agramZ
    2.3k
    a eto mi se inace ubijamo od radosti kad osvojimo titulu.. zadnja iskrena titula je ona iz 2006, poslije toga depresija. nista nam to vise ne znaci, ali vazno da smo prvi jel...
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne kužim vaš rezon. Sad kad svi ali baš svi smatraju da je Hajduk u banani, činjenica je da cijelo vrijeme normalno funkcioniraju, uz zbilja loš rezultat.

    Kad su Osijek i Rijeka i bili u banani bili su doslovce pred gašenjem, i to već 2-3 puta kako je HNL-a. Hajduku se to nije ni blizu događalo. Ok, znam kako je Hajduk pretvoren u š.d.d. ali znam i kako se Dinamo pretvarao tak da nemojmo se tu praviti pametni.

    Ove godine nas je već jedno podcjenjivanje (likovanje nad porazom Atalante od Sahtara jer je "Atalanta sad ispala") skupo koštalo.

    Kao da je Dinamo napravljen na baš toliko čvrstoj stijeni da mu se ne može ništa dogoditi. Evo prvi test već uknjiženih nekoliko desetaka milijuna eura će biti rasplet situacije s Olmom.

    .jedino takva neka državna patronaža bi mogla Hajduk dići iznad Dinamavjeko1701

    Jel državna patronaža digla Barcelonu na nivo Reala? A nisu mu mogli prismrditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.