• Dinamosvetinja
    38
    Evo jedan moj komentar nakon zavrsenog europskog sna...Dinamo je odigrao ligu prvaka onako kako smo i ocekivali.Vjerojatno bi sad slavili prolaz da nas nije zajebo sudac protiv Sahtara ali sada cu malo manje o tome...ono sto me najvise zanima je koji je plan ovd uprave.Olmo ce se vjerovatno prodati i to razumjem on je Spanjolac i dosao je u Dinamo da se razvije u pravog igraca.Postavlja se pitanje sta je sa ostalim igracima tj. Hrvatima kao npr. Petko,Orsic,Livi i ostali.Hoceli se i oni prodati ili ce napokon upravi nesto kliknuti da skuze da Dinamo ne treba prodavati svoje igrace kao prije vec im cilj treba biti da napokon budemo svake godine u Ligi prvaka i da se svake godine odigra ovako kao ove i prosle pa mozda cak i bolje.Zasto bi Dinamo bio klub koji samo prodaje mlade igrace jer koja je svrha igrati svake godine europu i nikada ne napredovati.Mislim da Hrvatski nogomet zasluzuje imati jedan klub koji konstantno igra europrsko proljece.
  • SAS1987
    13.5k
    ono sto me najvise zanima je koji je plan ove upraveDinamosvetinja

    Plan je ostati u klubu i nakon punomocnosti presude Mamicu :lol:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Evo i ja da rezimiram. Iskreno mi je žao i vruće glave ću ali nema veze.
    Dinamo je odigrao jednu tekmu debelo iznad svojih mogućnosti i pojeo Atalantu, taj nas je rezultat sve malo bacio u euforiju pa smo počeli sanjati ne samo o proljeću nego i o proljeću u ligi prvaka.
    Nakon očekivanog ali ne i toliko visokog poraza u Manchesteru euforija nije splasnula.
    Bod u Ukrajini nam je donio još vise nade.
    Ona nesretna dva gola u sudačkoj nadoknadi su nam na kraju uzela sve.
    Ekipi iskreno ne mogu zamjeriti puno, dali su sve od sebe ali zadnje mjesto boli, pogotovo jer smo došli iz trećeg pota i imali stvarno dobre šanse za prezimiti.
    Jednostavno ostaje žal i nada da se ova ekipa koja je pokazala da se u najmanju ruku ne blamira u Europi neće rasprodati.
    Normalno da će neki ići ali se nadam da će se nešto uložiti u ekipu i da ćemo biti ravnopravni i sljedeće sezone.
    Ovoj ekipi fali malo tempa i jedan pit bull u sredini što reče jedan moj dobar prijatelj.
    Dinamo uber alles
  • SAS1987
    13.5k
    Ovoj ekipi fali malo tempa i jedan pit bull u sredinimarcio amoroso

    Sunjic
  • Batigol86
    198

    Jbg, morao se prodat da bi Moro bio u izlogu, jebena agencija
  • Eduardo
    17.6k
    pa lik je ražio transfer. Dokle će se cmoljit za likom koji je tražio da ga se pusti u jebeni championship, u osrednji klubić?
  • Batigol86
    198
    Ako je stvarno bilo tako, onda ok, ispricavam se, ali nesto ne vjerujem u tu pricu.
  • Neki tip
    19.4k
    tocno to sam htio napisat, ali bio "zauzet" na 2. temi pa sad krenuh ovdje i vidim da ti već jesi..

    Dakle zbilja dosta s tim Šunjićem. Naravno da igrački fali, ali transfer je želio i tražio. I barem bio fer pa to i sam potvrdio.
    Plakati nad njim i kreirati neke zavjere u ovom slučaju zbilja nema smisla.
  • deda
    28.1k
    Momčad U-19 definitivno igra u gostima ovu play-off utakmicu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ti se nemaš sramit’ kaj :love:
  • Crusades1986
    9.8k
    Deckima se nema kaj zamjerit, bili smo ravnopravni i konkurenti u ligi prvaka, sto je do prije par godina bilo nezamislivo. Ovi "navijaci" koji u 70oj min doma su toliko gnjusni da ne zasluzuju nikakav komentar. Sad opet izgradit ekipu i probat sljedece godine opet nesto ovakvo napravit. U dobru i u zlu, Sjever je uvijek tu!!!
  • Nino Bule
    11.6k
    Inace tovari ispisali 6 strana na snetu a dalmatinski portal daruje pasalicev dres :lol:
  • vafenss
    233

    I onda neko kaze treba podrzavat sve hrvatske klubove u europi, ma ako treba i za crnog vraga protiv njih
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ja jedino s njima budem relativno neutralan, ako nešto kojim slučajem i naprave gledam čisto kroz bodove za koeficijent dok prema Rijeci i Osijeku ipak imam emocija ko prema "našima".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.