• platini
    230
    Dva videa Bad Blue Boysa (protiv Ferencvarosa i Citya) objavljena u prošlom tjednu imaju preko 100 000 pregleda na youtubeu. Takve stvari populariziraju i klub i grupu. Treba to što češće snimati i objavljivati, i domaće utakmice.
  • Dudu
    2.6k


    Ma dobro, oni su to čisto uzeli po vrijednosti da pokažu kakvi su igrači u Dinamu igrali, gdje ističu svoj sustav :D

    Bitnije što se promovira Dinamo, da ovi strani tukci što znaju za Modrića, Lovrena, Brozovića i slično, da saznaju odakle su došli..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    i što je najbolje od svih ti nabrojanih igrača, samo bi nam Brekalo, Modrić i Vrsaljko bili baš pojačanje

    I možda još Lovren i Broz za rotaciju. Krama je dobar, ali je Petković korisniji.
  • Dudu
    2.6k


    Brozović je najbolji veznjak Serie A i najbolji igrač Intera, kakva crna rotacija.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    je, ali je Ademi kapetan i ne bi ga mjenjo za nikoga
  • Dudu
    2.6k
    To je subjektivno. Ponudi bilo kojem klubu Ademija ili Broza, pa eto ne znam ima li ijedan klub da bi izabrao Arijana.

    Ademi je meni drag igrač, ali Broz ima sve što on ima na višoj razini :D
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    možda, ali samo je jedan kapetan

    i ja ne vidim Broza u lp ;) to i koliko ja znam on je izgubio protiv Atalante 4:1 xD
  • MM17
    221
    Krama je sebičniji igrač od Olića i Balabana skupa kada su igrali za Dinamo, tako da definitivno Petka, al mislim da smo otišli malo off
  • BluePhone67
    3.3k
    4rh3ncaqu2uy42wa.jpg
    mhkfxnghibzjlkkh.jpg
    fsw6bofn8yxkhfp5.jpg
    87p28s1x5q6lh8q7.jpg
    p6ht4pn0ycq89zi0.jpg
    8vxwh74faxgixr3d.jpg

    Sn 24.10.2019
  • deda
    28.1k
    Sljedećeg ljeta istječu ugovori KTC-u i Leovcu. Bit će zanimljivo vidjeti da li produžujemo ili ih puštamo?
    Isto tako u siječnju 2021. godine ugovori istječu Gavranu i Stojku.
  • Neki tip
    19.4k
    otvorio si temu koje se već neko vrijeme plašim..

    Čini mi se, iz pozicije navijača, bolje zatvoriti oči i praviti se da toga nema.. :worry:

    Naime, teško da će i do ljeta ostati Olmo (lako moguće da ode već na zimu). Mislim da i Petković (tada 26) i Oršić (tada 27 godina) ne ostaju nakon EP. Prilično je to izvjesno i za Livakovića. Kičma dakle slomljena..

    I Ajax je pustio najbolje, znam, tako to ide s manjim klubovima i ovo što su zadržani 2-3 sezone na okupu je pomak i rezultati se vide. Ali, prokleti ali..

    Doći će novi, uvijek su došli, ali nisam baš siguran da će ih voditi Bjelica.. 2 godine top rezultata otvorit će i njemu neka vrata. Ne bi me čudilo nimalo ni da nakon EP preseli na klupu repke.

    Najradije ne bih uopće te stvari spominjao, ne sad, ali otvorio si tu temu na neki način i samo mi je prostrujalo što nas, vjerojatno, čeka sljedeće ljeto.. :brow:
  • The Undertaker
    4.1k
    Sljedeće ljeto će biti napeto što se tiče transfera. Većini je cijena narasla i biti će pritisaka za prodaju. Mogli bi ostati bez čitavog veznog reda i trenera.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Igrača će nekoliko otići ali Bjelica neće, bar ja ne vjerujem da hoće. Cijenjen je i voljen i ima dobru lovu, osim toga su mu njegovi blizu.
    Što se tiče igrača mislim da će Olmo i Petković otići, možda još Moro. Za Leovca je dovedena zamjena u vidu Moubandjea koji bi morao biti spreman ako se Leovcu ne produži ugovor.
    Theu bi ja obavezno produžio ugovor jer je igračina a izgleda da je i pravi profesionalac.
    Bit će vjerojatno puno prometa, iako sam mislio da će ga biti i ovo ljeto pa ga nije bilo. Ja imam apsolutno povjerenje u Bjelicu i njegov odabir igrača.
  • Krizy
    36.7k
    Na zimu bih se riješio Leškovića, Hajrovića, Andrića, Šituma a uveo Soldu, Gjiru, Ćužea i Šipoša npr u krug prve momčadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.