• deda
    27.8k
    Oni stvarno ne znaju što bi sami sa sobom.
  • Infinity
    15.2k
    Sokiran sam. Stani ti u 12. mjesecu na otvoreni istok na zestokom minusu i sjeveru koji dere. Jbt protiv Anderlechta sam kupio sve iz shopa sto se moglo kupiti jer sam eto nekom budalestinom otkacio kapu s jakne, dosao u Zagreb i shvatio da se necu dobro provesti. Logicno da cu se zamaskirati. Ako te zanima moj identitet onda mi pridji, dobijes osobnu, skinem to sa sebe, uvjeris se, vratim i zdravo.

    Daj nam krov i grijanje na stadionu pa se necu maskirati. Shvacam ovo za marame, fantomke i slicne pizdarije, ali kape, salovi... Hoce li kaznjavati djecu od 13 godina, jer ih roditelji utople da se ne smrznu?

    Dabogda pozeljeli gledati neku utakmicu i smrzli se ko p* i jos dobili kaznu koju ce kasnije sami sebi obrisati, ali da vide sta je to hladnoca.

    I nevjerovatno da ce te sad mozda u osmom mjesecu tlaciti zbog sala. Sutra neces smjeti doci u dresu, jer ce to mozda izazvati konflikte s nenavijacima tvoga kluba na ulici. Zabranite nogomet, smradovi!
  • nkdz
    829
    koja banana drzava, trebali bi sad u inat svi nosit šalove na sve domace tekme, eventualno prosvjedna šetnja sa šalovima jer ak im i ovo prođe kaj je sljedece, ne bumo mogli s jaknama na stadion?
  • deda
    27.8k
    Goli i bosi treba doći :lol:
  • reziser
    6.2k

    ili još bolje
    ne doći :rage:
  • deda
    27.8k
    Što je najveća fora ja se uopće ne mogu sjetit zadnjeg incidenta na tribinama (naravno izuzimam Split i njihova sranja).
  • reziser
    6.2k
    Što je najveća fora ja se uopće ne mogu sjetit zadnjeg incidenta na tribinamadeda


    to ja govorim svima koji kazu da ne idu zbog "huligana"
    Kad je bio zadnji incident ma maksimiru?!
  • agramZ
    2.3k
    na kraju cemo dobiti uniformu samo za stadion jbt. njih vise frustriraju bakljade vjerojatno, ali onda mogu i zabraniti zastave da se ne moze skriveno paliti. ispast ce to da ce na kraju svakome biti zalijepljena kamera na glavu..
  • EastsideZg
    170
    Ma nece pravit problem sa šalovima i kapuljačama, prenapuhano je to. Neće se dozvoljavat fantomke i marame i to je to.
  • superSantos
    2.6k
    na kraju cemo dobiti uniformu samo za stadion jbt. njih vise frustriraju bakljade vjerojatno, ali onda mogu i zabraniti zastave da se ne moze skriveno paliti. ispast ce to da ce na kraju svakome biti zalijepljena kamera na glavu..agramZ

    a možda najbolje da ovima na sjeveru zabrane i disanje, jer kad ne dišeš neko vrijeme onda nisi ni u stanju zapalit baklju, neznam možda da probaš pa da javiš
  • agramZ
    2.3k
    moja izjava je bila sarkasticna ali dobro.. ismijavam te bolesne i smijesne zakone.
  • Kwedi
    3.8k
    https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=12300

    Ovdje vam je sve pa umjesto samo foruma isto kopirajte tu i dajte doprinos protiv izmjena zakona
  • BluePhone67
    3.2k
    p8gpcy5fong97gt0.jpg
    wp4gzy5a0rgonad0.jpg

    Sn 16.10.2019
  • Krizy
    35.9k
    Minutaža igrača u reprezentacijama u kvalifikacijskim utakmicama:

    LIVAKOVIĆ: 5 utakmica, 450 minuta, 2 clean sheet, 3 primljena gola
    PETKOVIĆ: 6 utakmica, 408 minuta, 3 gola i 1 asist
    LEOVAC: 1 utakmica, 60 minuta
    ORŠIĆ: 1 utakmica, 4 minute

    GOJAK: 8 utakmica, 461 minuta, 4 gola i 2 asist
    HAJROVIĆ: 2 utakmica, 145 minuta, 1 gol

    GAVRANOVIĆ: 2 utakmice, 96 minuta, 1 gol

    STOJANOVIĆ: 8 utakmica, 720 minuta, 2 asist

    ADEMI: 5 utakmica, 362 minute, 1 gol

    KADZIOR: 1 utakmica, 13 minuta, 1 gol
  • Markisha
    73
    Tekma sa Hajdukom je promjenjena na 22.11(Petak) u 18 sati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.