• Ludovic IX
    5.9k
    Piše da Francuzi odustaju od live ako Dinamo odmah ne prihvati a neće prihvatiti jer nemamo adekvatnu zamjenu trenutno
  • marcio amoroso
    33.5k

    Livaković ima ugovor do 2023.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ali ako povećavaju na 600k, bar neki znak da ostaje ove sezone
  • Papastrumf
    10.4k

    Ponudili su mu novi, na 600.000€.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Znam, i ja sam se nadao da će on potpisati taj poboljšani i ostati tu dugo ali očigledno se još ništa ne zna.
  • BluePhone67
    3.4k
    Pa bio je prije kod njega u agenciji, pa se "maknuo" itd.. Uglavnom sve po starom
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Ne treba tu stvari gledat samo kroz agenciju i kroz interes ovog malog debila. Malo šta od toga što se kaže na ovim presicama je stvar improvizacije, više je tu neka smjernica nekih koji su zabrijali da će se ovakvim gestama okretati slika i mišljenje o Mamiću... igrače treba gledat kroz posao koji rade, davno su prošla vremena kad su nogometaši svojim gestama stvarali identitet kluba, bilo kojeg..
  • Slepipap
    26
    On je profesionalni nogometas a od profesionalnog nogometasa danas ne ocekujem nista vise od onoga sto mu pise na "blesimetru". Nemojmo se zavaravati, nisu oni blesavi da grizu ruku koja ih hrani. U profi nogometu 90% djelatnika je šljam svoje vrste a nogometasi su im nesto poput hodajucih reklama.

    Ne zamjeram mu nista, jednog dana mu mozda stvari dođu iz dupeta u glavu, kao Bišćanu ili Šimiću.
  • Goran
    80
    Profa, samo mali ispravak, bila je novinarka Vecernjeg, Martina Strukić. Kasnije su je zajebavali zbog teksta neki. Ali je bio vrlo ispravan i tocan clanak. Tada jedan od rijetkih takvih. Potrazim ga pa ako nađem stavim.Pop corn

    Hvala Pop corn, sigurno pobrkah novine, nije bilo u to vrijeme previše članaka novinara koji su iz vlastite perspektive kritizirali represiju navijača od kluba, pa svaka čast Martini! Stavi negdje, da se zna...
  • SAS1987
    13.8k
    Baš me zanima kakva če biti posjeta protiv mongola. Ne kažem da je preskupo ali ljudi jednostavno nisu naviknuli na takve cijene ulaznica.
  • El Capitan
    74

    Meni recimo nije žao što Olmo nije potpisao jer svi vrlo dobro znamo što sve leži u novom ugovoru.
  • Bosna86
    11.6k
    Fradi uz pomoc kluba organizira veliki navijacki vlak Budimpesta Zagreb
  • Pop corn
    5.8k
    Baš me zanima kakva če biti posjeta protiv mongola. Ne kažem da je preskupo ali ljudi jednostavno nisu naviknuli na takve cijene ulaznica.SAS1987

    Meni su konacno cijene ok. I za domace i za godisnje i za europske. Treba ljude odgajati da nije Dinamo prčija koja se gleda za 10 kuna, a istodobno gurati pogodnost godisnje i ovakvim cijenama tjerati ljude da ih uzmu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.