• Sibirski plavac
    1.4k
    Fala Bogu da postoji Krka i da su idući protivnik Cibone. Ako se i od njih izgubi e onda jebiga, borba za opstanak i to žešća. Ne želim ih podcijenit ali fakat se ne sjećam kad su nas zadnji put dobili doma. Vidim da je Cibona i prijašnjih sezona bila slabašna pa je isto pobjeđivala tu Krku dvoznamenkastim razlikama i doma i kod njih. Nadam se da će tako biti i u subotu,a onda kolo nakon toga probati pobjediti i SC i odmaknut se od donjeg dijela tablice.
  • Guinness
    2k

    Epskih tjedan dana u Formuli 1
  • Jaro
    5.6k
    procitao vec par izvora o "awful and very serious accusations" ali nigdje o cem se radi... Ziher je rekao da tip s kitom nije zena ili nes slicno...
  • Guinness
    2k
    procitao vec par izvora o "awful and very serious accusations" ali nigdje o cem se radi... Ziher je rekao da tip s kitom nije zena ili nes slicno...Jaro

    Ja sam isto to pomislio na prvu ili da je neki klasični izmišljeni rasizam (npr. Juri Viips prije dvije godine) ali sam negdje pročitao (ako uspijem pronaći di, stavim) da je guzio neku, pokušao ju platiti da šuti i na kraju joj dao otkaz.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Index:
    "Navijači Zadra postali su pomalo izbirljivi pa tako u velikom broju pohode utakmice samo kad su na rasporedu derbiji, i to uglavnom protiv srpskih giganata Partizana i Zvezde, eventualno protiv Budućnosti. U ostalim utakmicama regionalne lige posjeta je poprilično mršava, a na utakmicama amaterske hrvatske lige čuje se škripa tenisica. Ne treba se tu uhvatiti u zamku i previše kriviti zadarskog navijača, on je gladan uređenog kluba i smislenog plana i programa, a to mu sadašnje vodstvo KK Zadra, nažalost, ne može jamčiti. Velikom broju navijača Zadra postalo je zamorno svake godine gledati isti film o preživljavanju, kašnjenju plaća i saniranju dugova. Navijač Zadra željan je kompletnog i sređenog košarkaškog proizvoda, a sadašnji KK Zadar daleko je od toga. Očekivano, zbog svega navedenog, u Zadru se skoro u potpunosti izgubila kultura redovnog odlaska na utakmice. Koliko god da je navijač Zadra postao izbirljiv, ovo je ipak najveća krivica kluba koji zbog svoje inertnosti nije u stanju animirati vlastite navijače. Prošla su vremena kad je navijač automatizmom odlazio na utakmice."

    Malo je čudno nakon dugo vremena pročitati članak u kojem se neke navijače naziva izbirljivima i bez kulture odlaska na tekme,a nije riječ o navijačima Dinama. Iako,malo je i dvoličan tekst. Zadrane se za lošu posjetu pravda sa argumentima da publika nije kriva za to jer je umorna od stalnih priča o preživljavanju, te je još tu manjak volje istog tog kluba da ih privuće. Kad bi netko iz Zagreba naveo iste razloge za lošu posjetu Cibone ili RK Zagreba, to javnost ne bi prihvatila nego bi se opet vrtila ista teza o najrazmaženijoj i najnezainteresiranijoj publici na svijetu.
  • masacusec
    3.1k
    Za taj me klub, a naročito za navijače tog kluba zaboli eustahijeva cijev!
  • Ivdzo11
    3k
    Među domaćima se kao prvi spominju Slavko Goluža i Nenad Šoštarić, a ako je red došao na nekog stranca, nakon 30 godina posezanja u domaću struku, prvi su kandidati Veselin Vujović, odnosno Španjolac Xavi Pascual, trener Dinama iz Bukurešta i izbornik Rumunjske. Tako barem kažu kuloari.
  • austrijanac
    2.7k

    Jel to večernji, Mrvec?

    Njemu znaju šapnut iz saveza ponekad.

    Nekako mislim da će ić na Ketu.
  • Ivdzo11
    3k
    Predrag Zukina SN
  • austrijanac
    2.7k

    Nije loše, inače u SN, Pinević je Zokijev glasnogovornik.
  • Noel
    4k
    Službeno Perkovac više nije izbornik.
  • Jurki
    8.8k
    bas me zanima kojeg budu sad teletabisa postavili. Sigurno reciklaza iz esalona bivsih izbornika.
    Pa tam do olimpijade bu zdrzal.. pa iovo nanovo.
    Cisto sumnjam da budu isli na neko jace ime.
  • Juznjak
    3k
    https://www.24sata.hr/sport/tko-je-novi-izbornik-u-zagreb-na-pregovore-stigao-izbornik-japana-dagur-sigurdsson-963438
    Dagur Sigurdsson navodno u nekim pregovorima. Kažu da je došao u pratnji odvjetnika, to mu je najpametnija stvar koju je mogao napravit s obzirom na to s kim se dogovara.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    Dobio sam info da je potpisao danas i to za dosta dosta manje para nego što dobiva u Japanu, čak više nego pola manje. Malo je reći da sam šokiran i to pozitivno. Mislim da niti jedna naša reprezentacija nije imala ikad ovakvog stranog stručnjaka.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Predobro, najbolje što se moglo desiti. Pa da vidimo sad kako stvari stoje. Nikad mi nisu bili jasni svi naši tkz stručnjaci koji na sva usta hvale sebe, jedni druge, kako nam ne treba stranac, kako imamo vrhunske trenere. Vrhunski treneri rade u vrhunskim klubovima, repkama. Svi naši su imali priliku, od, goluze, pa čak i červara u drugom mandatu, mi smo igrali isti, staromodni rukomet. Spor, kroz sredinu, pa laganini. Dok se spori napad tolerirao. Više to vec dugo ne ide. Ruka se diže jako brzo, igramo bezidwjmo. Igrač više nam nikad nije bio prednost kao većini vrhunskih momčadi. Sad je perkovic probao barem brži centar i trčati i to je izgledalo ok, samo što ništa drugo nije funkalo i on jednostavno nije pravi. Stranac, nove ideje, moderan rukomet pa da vidimo kako će to izgledati. Podržavam ovaj potez max
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.