• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Fury - Usyk otkazano, niže jedna zanimljivost


    I uz to Hrga sada pokušava ugrabiti dugo čekanu priliku


    I za kraj dana RIP Carl Weathers koji je glumio Apolla Creeda u Rockyu


    Edit: Vidim da je kolega objavio, nisam vidio na vrijeme
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Danas u slalomu Yule bio 30. nakon prve vožnje i na kraju uzeo pobjedu. Ne znam je li se to ikad dogodilo.
  • seljak86
    2.4k
    Split gazi Partizan upravo
  • Ivdzo11
    3.1k
    duplo kolo Eurolige, oba teska gostovanja, prije toga Zvezda i Zalgiris... U 10 dana 5 utakmica... Osjeti se umor i praznina malo....
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ne sjećam kad je Partizan ovoliko šuteva promašio na nekoj tekmi. Mislio sam da će okrenuti Splićane nakon poluvremena jer su i Cibosi u Beogradu imali +15 na poluvremenu pa na kraju teško stradali,ali očito se danas poklopio očajan šut domaćina i hrabra igra žutih. Malo žalosti gledati odlične rezultate Zadra i Splita,čak i protiv najjačih ekipa dok u isto vrijeme Cibosi čak i kad povedu dvoznamenkastom razlikom protiv ovih najjačih na kraju uvjerljivo izgube...
  • Zagreb1992
    1.4k


    Da nije bilo duplog kola zgazio bi Partizan ovo lagano 20+ razlike ..Protiv Zadra i protiv Splita su ispražnjeni bili i to se vidilo ..A koliko ovaj poraz boli Obradovića govori i činjenica da je ostavio Puntera i Doziera van rostera danas
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Vjerujem i ja da je tako,ali krivo mi je da i Zadar i Split povedu dvoznamenkastom razlikom protiv Partizana i na kraju uvjerljivo i pobjede,a Cibosi su i u Zagrebu i Beogradu imali i +15 u jednom trenutku pa na kraju izgubili priličnom razlikom. Sad nam slijede Mornar,Krka i SC. Po meni mogu se tu uzeti 3 pobjede,ali nekako mi po zadnjih par tekmi Cibone u aba ligi djeluje da ćemo samo Krku dobit jer Mornar se digao,a protiv SC-a koji je dobra ekipa sumnjam da će se ponoviti šuterska večer kao u Podgorici.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Mornar nije bauk od ekipe ..al sljedeće sezone ulaskom Dubaija i Cluja se širi liga...samo ću ti reći da vodstvo ABA lige i dalje ne zna kako će biti oko ispadanja
  • Bruh
    901
    Al kolko je ove iz mornara trica išla lik skoro sa centra pukne uđe i to onak dvaput
  • Pop corn
    5.6k
    samo ću ti reći da vodstvo ABA lige i dalje ne zna kako će biti oko ispadanjaZagreb1992

    Lijepo HKS zabrani hrvatskim klubovima da igraju tu sprdačinu i ABA ima mjesta i za neki tajlandski ili indijski klub....
  • Remiza
    51

    Jedan od glupljih poraza na kraju
  • Bruh
    901
    ma nadrealno... isto kao protiv borca napravili glupost. Ovaj Repeša isto Okorn kada su igrali Prkačin i ostali kad ono 2022 bio u top 8 a sad ćemo se borit za opstanak zbog baš glupih grešaka nema drugog naziva...
  • Bruh
    901
    a koje onda natjecanje igrat. Ima ih 3 milijarde u eurokupu olimpija 1 16 omjer u aba 4i alpe adria mislim da bi osvajali naši veći klubovi ako je Škrljevo bilo finalist a Šibenka u četvrtfinalu...
  • Zagreb1992
    1.4k


    Bilo je govora o napuštanju ABA lige prošle godine..ali ti je stalo kod Zadrana koji su odustali odmah od te opcije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.