• Navijač Dinama
    7.3k
    K.Shanaha bi bio vrh dobar za Ofanzvnog kordinatora ,ali nedovoljno dobar za Head Coache...zbog to neiskustva su izgubili
    Na drugoj strani Andy Genijalac treća utakmica u playoffu i mora se vracat iz minusa ..Pat krenuo kriminalno, kasnije i donio pobjedu za koju je jednako zaslužan kao i Williams.Sve u svemu jači i zanimljiviji SB od proslogodisnjeg,a sad čekamo off season i draft ali od ostalih sportova tu je naravno za ispratit košarka (Euroliga NBA) i naravno ako ima sladokusaca pa da prati netko Hokej..
  • deda
    27.7k
    Ja u životu nisam odgledao jednu tekmu njihovog nogometa. Isto tako ni bejzbola. Pratim jedino NHL
  • Eduardo
    17.4k
    isto tako, barem ne u cijelosti. Da moram birati možda bih čak prije gledao bejzbol nego football. Iako, sinoć sam odgledao nekih pol sata uvodne emisije na SK jer je išla odmah nakon Barce, ali utakmicu nisam gledao.
  • xavier
    11.1k
    Da moram birati možda bih čak prije gledao bejzbol nego football.Eduardo

    Tako uglavnom govori većina Europljana koji ne gledaju NFL. No NFL je tamo bez konkurencije sport broj 1 i kad pogledaš nekoliko utakmica, shvatiš zbog čega. Ljudi u Europi ne gledaju i to je u redu, svatko može gledati što želi, ali ne znam nekog tko je (bez predrasuda) krenuo gledati NFL, pogledao više utakmica i malo više "ušao u sam sport" te onda odustao jer ga ne zanima.
  • Eduardo
    17.4k
    baš je jučer na SK bio prilog o tome da su novinari sa SK imali druženje s fanovima u nekom kafiću. Par njih je dalo izjave i baš se vidi da su skroz unutra, 'doktorirali' su sport.

    U svakom slučaju, sreća pa živimo u vremenu gdje doslovno možemo birati što želimo gledati, tako da svatko može pronaći nešto za sebe.
  • xavier
    11.1k


    Jučer vijesti na RTL-u ili Nova TV (nisam siguran) i "najave" oni SB. Ispričaju koliko će se krilca pojesti, koliko će se pive popiti, koliko košta sekunda reklame i tko nastupa u poluvremenu...i onda na samom kraju ovlaš spomenu koje momčadi igraju u SB :grimace:
  • Markelo
    2.5k
    Govnani nfl game pass zatrokirao zadnje 2 minute utakmice.Ostao budan do 4 ujutro samo da bi propustio sami finis utakmice i dodjelu trofeja.
  • Bosna86
    11.6k
    Da moram birati možda bih čak prije gledao bejzbol nego football.Eduardo

    Vjeruj mi da bi se zajebao. Baseball je sport bez ikakvog ritma sa ogromnom dužinom trajanja i količinom neaktivne igre. To je bas sport na koji Ameri idu da se napiju i najedu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nova 2 TRADEA!

    Andre Drummond seli u Cleveland! Pistonsi će dobiti Johna Hensona, Brandona Knighta i pick druge runde.

    Marcus Morris će u Clipperse! Knicksi će dobiti Moa Harklessa zasada. Detalji nisu još poznati.

    Još od ranije D Angleo Russel je traean iz Golden statea u zamijenu za Andre Wigginsa
  • Eduardo
    17.4k
    Nakon Eura u rukometu, Francuzi su smijenili Didiera Dinarta s mjesta izbornika rukometne reprezentacije, a i Nijemci su otpustili svog dugo vremena kritiziranog trenera Christiana Prokopa.
  • Bosna86
    11.6k
    Užasno sudjenje na UFC u Houstonu.. bas bruka
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jones vs Reyes match ili?
  • ZDS86
    205
    Vjv misli na Lewis vs Latifi
  • Bosna86
    11.6k
    Ma kompletni card, nevjerovatne odluke
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Finale košarkaškog kupa Hrvatske igraju Zadar i Cibona

    Kapacitet Ćosine Arene je nepunih 9000 ,navodno su zadrani vec u prvom danu prodali 4-6 tisuća ulaznica...

    #idemocibosi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.