• reziser
    6.4k

    Vjeruj da ih to neće dugo držati...
  • xavier
    11.1k
    Klinci su uvijek bili takvi, i mi smo bili takvi. Čim (uspješno) završi neka utakmica, odmah svi van i igramo taj sport.

    Upravo to je kod nas i donijelo ovu prevagu (prvo kvantitativnu iz koje slijedi kvalitativna) rukometa u odnosu na košarku zadnjih 15-20 godina. Da ne govorim kako je jako puno klinaca kretalo na hokej u vrijeme dok je Medveščak još bio "lijepa priča".
  • Neki tip
    19.4k
    upravo uspjesi repke i poticu djecu da igraju rukomet.. naravno da ce za tjedan dana opet nabijati loptu nogom, ali lijepo ih je vidjeti. Neki među njima ce mozda i trenirati (za 2, zapravo, znam da vec treniraju), netko mozda i ostati.. Kako bilo, nije poanta u tome da racunam da ce netko od njih biti novi Balic ili Duvnjak. Raduje me vidjeti da naganjaju loptu bilo kojim parom udova, a zgodno je primijetiti kako ih je rukomet, makar i nakratko, uzeo.. ;)
  • Neki tip
    19.4k
    Upravo to je kod nas i donijelo ovu prevagu (prvo kvantitativnu iz koje slijedi kvalitativna) rukometa u odnosu na košarku zadnjih 15-20 godinaxavier

    Točno tako.
  • reziser
    6.4k

    naravno da su uspjesi na reprezentativnom planu ili klupskom (kao dinamo ove jeseni) mamac za djecu da se počnu baviti tim sportom.
    pitam tebe, mene, sve nas, koliko ćemo pogledati rukometnih utakmica domaće lige kad ovo prvenstvo završi? Koliko će roditelji imati živaca voditi djecu po treninzima i odvajati svoje vrijeme za to, koliko će djece uz današnje školske obaveze stizati na treninge
    vjeruj mi.... da je sve ovo kratkog vijeka i da brzo taj entuzijazam splasne.
    pogotovo što marketing našeg najboljeg saveza nikad ne iskoristi ovakve uspjehe za poboljšanja

    Kaj se tiče košarke, oni imaju jako dobro razvijenu mrežu skauta po osnovnim školama i brzo pronađu talente (prvenstveno visina) da se bave košaricom.

    Nogomet neću spiminjati..to je posebna priča. Ipak je nogomet iznad svih drugih sportova.

    ali da je najlješe vidjet djecu kako su na školskim igralištima i da se bave bilo kojim sportom...najljepše je.
    a ne da sjede po foteljama i igraju igrice na mobitelima, PSima..i ostalim modernim igračkama.
  • ZDS86
    205
    Oce igrat rukomet i poslije turnira?
  • cron1ck
    1.6k
    Za MVP-ja turnira izabran je naš Domagoj Duvnjak, a u idealnoj postavi na mjestu srednjeg vanjskog je i Igor Karačić.

    Samo potvrda onog sto smo vec znali. Ajmo po zlato decki :strong:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nebo božje, čim je kamera uočila onu kravu i njezinog kera naravno da nas je ureklo i da gubimo i da cemo izgubit.....
  • Neki tip
    19.4k
    Da bar ovaj forum ima neki algoritam za pristojnost, suvislost..
  • Bosna86
    11.6k
    Dečko konstantno pišeš gluposti. Ili tripujes da je ovaj forum pitanja i odgovori ili pišeš neke nesuvisle stvari, dozovi se malo za opće dobro svih nas
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ja samo iznosim svoje mišljenje i svoje uviđaje nekih stvari
    To što netko ima drugačije mišljenje ili ukus za nešto je druga stvari...zar u biti nije i ovaj forum u jednoj od svrha nalravit da svako iznese svoje mišljenje i stav o nečemu?
  • Neki tip
    19.4k
    "krava i ker" nisu mišljenje, nego manjak istog.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    napisao sam valjda pod utjecajem viška adrenalina ili nečeg jer se valjda kod nas u kući iz mjesta odakle ja dolazim,utakmice Dinama i HRV Repke(nebitno koji sport) prate sa većom dozom adrenalina..
  • reziser
    6.4k
    na žalost, ubilo nas je prvo poluvrijeme od kad je cindrić ušao - nismo dali gola. Igrač manje.. Primili 3 gola od tpg 2 na prazan gol..i opet smo se vratili.. Ali...
    Golmani jako malo obrana, krila bez lopti i udaraca.
    i na kraju blesavi koraci Karačića

    ali ponos do neba za ostvareni rezultat!
    drugi smo u evropi!! tako nam je namo falilo... ali kako su ispraćeni na ovo prvenstvo s kojom momčadi smo otišli, ovo je nevjerojatan USPJEH!!

    I malo zajebancije za kraj...
    poi2w3bp97bbj7qz.jpg
  • reziser
    6.4k
    Poginuo kobe bryant!!!!
    Pad helikoptera :scream: :fear:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.