• kinfa95
    488
    6500 je kapacitet ja mislim u Zadru, al da navodno su jučer prodali 4000 karata
    EDIT piše google da je 9000 ipak, ne znam zašto je meni u glavi 6500 čak bi reko sto posto
  • Infinity
    15.2k
    Samo si se malo zbunio. Kapacitet za rukomet je 6.500, a uz prosirenja za kosarki 9.000.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nakon Golden Statea(NBA) ,Oakland su napustili i Raidersi (NFL) ekipa...izgleda da se nešto muti tamo jer nije do navijača kad je i GSW i Raidersi svaku utakmicu rasprodavali po preko 80% kapacitets arene/stadiona
  • ZDS86
    205
    Ovog vikenda veliki revanš,mišljenja?
    Mislim da je Fury trebao dobit prvi mec,bas ms zanima kakve ce prilagodbe napravit obojica.Fury je bolji ali Wilder moze zavrsit mec jednim udarcem.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Fury je bio bolji prvih 10 rundi jer ga je kako tako udario odnosno prijetio, a onda ga je Wilder dva put knockoutu i opet se ovaj digao dva puta (za čudo svih vjerujem) ...mislim da c ebiti interesantan match i mislim da ce Wilder pobjedit ali cu navijat za "kralja cigana" jer je za sebe rekao da je katolik i jer je rodom iz Manchestera :smile:
    Samo daboksački savez neujebe nešto pa da onda gledamo Joshua portiv boljeg iz ovog duela..(što je ja mislim nemoguće jer AJ traži mnogo novca a ima određena doza straha od jednog i drugog plus midlim da savez ne bih tek tak dopustio meč izmedu Aj i nekog od ove dvojice)
  • Kwedi
    3.8k
    Danas u Ciboni igraju Hrvatska i Švedska, kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2021.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Hrvatska pobijedila Švedsku 72:56 ....
    Pošto vidim po slikama ,ako je netko bio jel istina da je bila popuna Cibona
  • nkdz
    829


    nisam stigao zbog posla ali cibona je koliko sam na telki vidio bila puna.
    Ali bez ikakve atmosfere
  • Navijač Dinama
    7.3k
    aha,Hvala
    A dobro inače i bude atmosfera nista kad repka u košarci igra(izuzev natjecanja) i ne bude u Ciboni atmosfera,eventualno ako dočekamo da se Cibona bude borila za kakav trofej pa budu pozivali navijače ..do tada samo navijači FD(mi) možemo naoravit atmosferu i tjt.
  • nkdz
    829

    a da, istina, ali mi je drago da su ljudi došli malo i košarku pogledati :)
    da malo i košarka dođe u prvi plan
    šteta kaj je inace potpuno zapostavljena i marginalizirana u Hr i kaj su klubovi na rubu propasti
  • Navijač Dinama
    7.3k
    istina....kad bi barem grad ZG ulagao u Cibonu kao sto su u Cedevitu ili da ulazu upola koliko u Dinamo možda bi i bilo šta a i jeste prije samo eto i Cibona nažalost ima upravne probleme kao i NK samo nisu iste količine novca u pitanju...pa se i ne govori toliko o tome :sad:
  • Kwedi
    3.8k
    kad bi barem grad ZG ulagao u Cibonu kao sto su u Cedevitu ili da ulazu upola koliko u Dinamo možda bi i bilo šta a i jeste prije samo eto i Cibona nažalost ima upravne probleme kao i NK samo nisu iste količine novca u pitanju...pa se i ne govori toliko o tomeNavijač Dinama

    Jesi ti normalan?
  • Ero
    931
    Malo previše gluposti pišeš prijatelju..
  • nkdz
    829
    mislim da se samo nespretno izrazio pa je glupo ispalo...
    osim dio di je Zg davao išta u Cedevitu ili da bi trebao davati više išta u cibonu koliko je love iz iste nestalo
  • Kwedi
    3.8k
    Nije se nespretno izrazio već je omašio ceo fudbal. Nesreća je što smo u 2020., srednji vijek pa ne postoji Google i u deset sekundi može se saznati svaki kurac već se pišu totalne pizdarije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.