• Nolifer
    6.7k
    Cuje se sirena koja se oglasila nakon sto je lopta vec bila u golu. Uglavnom mrzim sve sto ihf predstavlja i nadam se da ce ih netko kad tad rastavit zbog unistavanja ovog sporta.flexXy

    E baš to... A i nisu se previše bunili Francuzi oko tog gola...

    Uglavnom, pa 2012 je Balić objasnio situaciju oko suđenja i domaćinstva..

  • BBB Sibenik
    4k
    Ja cu bit brutalno iskren! Jucer je Porugalcima nedosudeno u 58min od strane nas iskljucenje, danas im se to vratilo. Bolje mozda da se nismo kval. ovom igrom nemamo sta trazit na olimpijadi, svima bi cupali zivce tamo. Samo bi se sve zakamufliralo... ovako ce mozda konacno doc do neke promjene. Nas rukomet odavno je prigazilo vrime.
  • immerwieder
    1.2k
    naš sport je odavno pregazilo vrijeme,
    a nakon ovih zabrana treniranja zbog mjera bude samo još gore, sve bude ovisilo o individualnim sportovima gdje buju starci plaćali treniranje klinaca
  • db-izbjeglica
    12.8k
    čemu toliko crnilo zbog jednog propuštenog natjecanja u 20 godina?
    događa se svima tu i tamo.
  • deda
    28k
    Ja sam dojma da je ovo tek početak kraja tj. padanja ovog sporta u mediokritetske vode. Otprilike ista sudbina kao i košarka.
  • immerwieder
    1.2k
    nema veze s ovim jučer, to je jednostavno realnost, osobno sam se poluprofesionalno (dobival sam lovu, ali sam i studiral i radil) bavil sportom, jedno vrijeme sam u postprofesionalnoj fazi bio registriran natjecateljski u 5 sportova jer su mi trebala natjecanja za pripremu za osnovni sport, sad sa 53 godine radim nakon ozbiljnijeg oblika korone 6-8 treninga tjedno, prije sam radil 10-12, sva djeca su mi se bavila ili se još bave natjecateljskim sportom, bil sam čak i u nekim upravama klubova, i mislim da mogu izravno sve iskomentirati, u momčadskim se osvojilo kaj se osvojilo, niti klinaca, niti trenera za nastavak, individulani sportovi na račun staraca još možda, ali i to uglavnom u sportovima gdje nema neke zarade, gdje samo treba trošiti
  • Baneki
    728
    Za ostale sportove ne znam, ali klinaca po nogometnim klubovima ima jako puno, infrastruktura je vrhunska, tako da ja za nogomet ne brinem.
  • reziser
    6.4k
    Otprilike ista sudbina kao i košarka.deda

    nadam se da tak nisku nebude palo
    ali da tone sve niže godinama, tone....
  • r1oma
    1.5k
    Oliveira vs Chandler za LW titulu 15.05
  • r1oma
    1.5k
    Zubčić osigurao novo postolje :clap:
  • r1oma
    1.5k
    Zubo drugi! Bravo Filipe :clap: :clap:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kad smo kod yugioha, jel ima neko da igra jos uvijek? :lol:Dino

    Ovo je bolesni nekro nekog posta al evo ja znam učit nećaka...prenosim znanja i strategije na mlađe xD

    A kad smo kod simbola, ime mu je Ankh

    https://hr.wikipedia.org/wiki/Ankh
  • r1oma
    1.5k
    Jel gleda ko KSW? Stole dobio, čeka se još Račića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.