• Bosna86
    11.5k
    Stipe je prije svega bio previše lagan za ovu borbunamodi grebza

    da nije bio lagan, ne bi mogao kružiti oko njega i ne dati mu da uspostavi distancu... Postojao je dobar razlog zašto nisu nabijali kile

    Vrijeme je za penziju i to je sasvim ok... 7 borbi za titulu, 5 pobjeda... Vrhunska karijera
  • Nolifer
    6.5k
    Ovaj Dana nije bio ožareniji. Bio sretan ko malo dijete i sve ti je jasno...

    Stipe je dao svoj maksimum. Revanš mu ne treba, makar 1-1 je sada...
  • r1oma
    1.5k
    Sad Dana i ekipa napokon mogu otvorit šampanjac, jedva su čekali ovaj dan...
  • Keyser Soze
    8k
    Postojao je dobar razlog zašto nisu nabijali kileBosna86

    Znam da mu je plan bio da kruži i nalazi tu distancu, ali ne možeš srušit ovu mrgu sa 106 kila, izgledalo je ko da Petr Yan ide rušit Blachowicza.

    Ovaj je odradio puno pametnije i rezerviranije nego prvi put, zasluženo.

    Revanš mu ne treba,bbbjura

    Stipe u zasluženu mirovinu, mislim da ni sam ne želi više ovo prolaziti i da mu nije potrebno još oštećenja mozga.
  • deda
    27.5k
    Za početak sezone F1 lijepa najava. Verstappen na poolu ispred dva Benza.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mislim da ce Hamilton na žalost velike većine fanova osvojit, je Benz ima svakako najbolji bolid, pa možda i u povijesti. Svakako ne treba skloniti sa značaja da je Hamilton jedan od najvećih u povijesti.
  • Markelo
    2.5k
    NIje trebao ići opet protiv Ngannoua. Dobio ga je već jednom, trebao je nakon Cormiera tražit money fight sa Jonesom a ako mu to ne daju onda pravac mirovina. Jbg, sad je tako kako je. Nakon ovakve borbe ne vjerujem da će Jones ići na Ngannoua.
  • Eduardo
    17.2k
    Kolika je šansa da vidimo treći meč?
  • Dudu
    2.6k
    Stipe je već u godinama, a ovaj lik nevjerojatna mrcina. Jedino zbog novca da dođe i izgubi, ali što se tiče neke nade u pobjedu, mislim da je i sam svjestan da bi ga razbio više nego sinoć.
  • r1oma
    1.5k
    A realno tko uopće može biti idući za Ngannoua osim Jon Jonesa ili Stipe, ja ne vidim osim njih dvojice nikoga. A ne znam može li doći uopće do borbe Ngannoua i Lewisa za pojas
  • mniokl
    254
    Sjajna prva utrka F1.Opet isti pobjednik.
  • Markelo
    2.5k
    Stipe bi odma dobio priliku za revanš kad bi ju zatražio, naravno trebao bi pričekat da mu prođe medicinska suspenzija al bi time samo riskirao da opet skoro ostane bez glave. Jon Jones je pak u nekom svom filmu ne vjerujem da će taj vidjet tešku kategoriju.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Moze Lewis odma iduci bit.Ima pobjedu protiv Francisa i opcenito ima vrijedne pobjede posebno zadnja protiv Blaydesa.
  • immerwieder
    1.2k
    strmoglavljenje se nastavlja, na F4 tzv. jadranske lige u zgb,
    jedan kragujevac u dva dana pobijedili i mladost i jug
  • masacusec
    3k
    Nema mjesta trebizmu...Šteta za Stipu. Sumnjam da ce dobiti novu priliku za naslov (iako ju zasluzuje 100%). DW trlja ruke i zeli se rijesiti Stipe... Tim vise zalim jer sam uvjerenja da jedini Stipe moze satrati tog nganua, no jutros Stipe nije bio blizu prvaka Stipe...Glavu gore, doci k sebi i vidjeti sto dalje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.