• Keyser Soze
    8.1k
    Pa skoro svi naši igrači igraju u top klubovima i zarađuju velike pare kaj ne? Uvijek se na njih gleda kao na neku velesilu i top repku, ali si takva ekipa ne može dopustiti da prokocka 5 razlike protiv najgore reprezentacije Francuske u zadnjih 20 godina i da izgubi skoro svako polufinale ili finale, a kao neka "velesila".
  • LovroZG
    1.3k
    Pa dobro sad, reprezentativci nam nisu amateri....
    Ne bi ja reko da su luzeri, al definitivno imamo problema sa psihom. Previše osciliramo.
  • reziser
    6.2k
    Naši rukometaši su najveći luzeri u povijesti hrvatskog sporta.namodi grebza

    Jesi ti svjestan koju si glupost izvalio?? Rukomet je naš najtrofejniji sport....
  • Bosna86
    11.6k
    dobro sad, reprezentativci nam nisu amateri....LovroZG

    Naravno da nisu, ali naša baza je... Koliko igrača ima Fra ili Njem na vrhunskom nivou a koliko mi imamo? Na to sam se referirao
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pa tehnički je vaterpolo naš najtrofejniji sport jer imamo više zlatnih medalja, ali ja tu ne govorim o prijašnjim generacijama koje su bile zlatne nego o ovoj sadašnjoj da me ne bi netko krivo shvatio, ova "Duvnjakove generacija" je uspjela prosuti 8 razlike protiv Slovenije u tekmi za broncu i izgubiti 4 polufinala i jedno finale. Ja nisam jedan od onih koji ponavljaju onu glupost "bronca zlatnog sjaja" jer to samo dokazuje da smo zadovoljni s nečim kaj je manje od zlata i tako si godinama snižavamo ljestvicu pa nije ni čudo da zlato nemamo već 17 godina.
  • LovroZG
    1.3k
    Al kakve veze ima baza igrača? Ona je takva kakva je, al igrači koju su u i oko reprezentacije su itekako kvalitetni. Nismo više glavni favoriti za medalju, ali nismo bogami ni tolko loši da nam Francuzi naprave 7:1 u zadnjih 15min za preokret.
  • Majki2111
    2.6k
    Uh uh. McLaren koliko čitam je našao nekju prazninu u pravilniku oko difuzora i krenuo jako u testiranja. Pozitivna priča su zasad Alpine, RBR i McLaren. Mercedes dizelaški. Ferrari zasad nit smrdi nit miriši. Jel prati iko predsezonska testiranja?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ja fakat ne znam nikog tko više prati F1.
    nekad sam bio strastveni pratitelj, a sad ne bi znao nabrojati više od 5 vozača i tri momčadi :confused:
  • Majki2111
    2.6k
    A krenuli su u krivom smjeru u 2014. Al uvijek se prati, svakodnevno. Od 2006.
  • Fanboy
    2.2k
    nekad sam bio strastveni pratitelj, a sad ne bi znao nabrojati više od 5 vozača i tri momčadi :confused:db-izbjeglica

    Slična stvar i kod mene, mislim da je zlatno doba Schumachera, kasnije dolazi do velikog pada. Ako se ne varam prošle godine je Hamilton izostao, upao rezervni vozač koji je vodio i onda su ga iz njegove ekipe namjerno, ali kao slučajno zeznuli pred kraj da ne pobjedi kako nebi ispalo da je debitant pobjedio. To sve govori koliko im je bolid moćniji od ostalih. Ne pratim više, pa ako nije tako neka netko slobodno napiše...
  • xavier
    11.1k
    Ja sam još 90-ih prestao pratiti.
  • Majki2111
    2.6k
    namjernoFanboy

    :lol:

    Nema tog u F1. Namjerno bi sabotirali vozača, da...
  • Neki tip
    19.1k
    Ja sam još 90-ih prestao pratiti.xavier

    Dakle, otkad je prestala dječačka fascinacija "trkaćim autima". :)

    Danas pratim samo nogomet, u manjoj mjeri rukomet (velika natjecanja), a nekada sam pratio praktički "sve".. čak ni tad formula nije bila u toj "formuli".
  • Fanboy
    2.2k


    Htio sam više reći kako je Mercedes predobar u odnosu na ostale, Russell je upao umjsto Hamiltona koji je pokupio virus u utrci za nagradu Bahreina te je ostvario najbrže vrijeme na treningu iako je prvi put nastupio...Jedina konkurencija od 2014 mu je njegov momčadski kolega od kojeg je daleko bolji vozač
  • xavier
    11.1k


    Nije to nikad bio moj top sport, ali kako kažeš, pratio sam u to vrijeme skoro pa sve. No s vremenom se lista jako skratila.

    I da, u međuvremenu sam "otkrio" da uopće ne volim bilo kakve pojedinačne sportove nego samo momčadske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.