• db-izbjeglica
    12.9k
    prije bi pravilima skresali dominaciju neke momčadi.
    zna se u čemu su najbolji, gdje i s čim stvaraju prednost, prilagodiš pravila i izjednačiš stvar.
  • Infinity
    15.3k
    Ako Hamilton vise ne vozi onda ne znam ni jednog vozaca :lol: Nekad sam ih znao sve, formula se bas pratila. Dodjem u skolu ponedjeljkom, formula redovna tema. Ne pratim ju vec desetak godina. Frend koji je bio veliki ljubitelj, najveci kojeg sam znao ne prati vec par godina.

    Mislim da je do mog okruzenja, al meni je dojam da su izgubili popularnost. Igra tu veliku ulogu i sve veca televizijska ponuda, pa radije gledas neki drugi sport.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ma sve je bilo bolji, bolidi su bili snažniji, glasniji, opasniji, vozači karizmatični likovi na svoju ruku, kako na stazi, tako i u normalnom životu. velika rivalstva, dvoboji, svađe, prepirke na pressicama.
    to je bio šou.

    hamilton je zanimljiv kao i justin bieber i još nema konkurenciju.
    zadnji koji su mu znali zaprjetiti su bili vettel i rosberg, za koje nisam siguran da uopće više i voze.
  • flexXy
    1.9k
    Izvukli smo se nekak. Sad jos treba dobit tunis i navijat za francuze.
  • mniokl
    254
    Mercedes već godinama kreće dizelaški na testiranjima.Kad krenu utrke nemaju konkurencije.Mislim da će tako biti i ove godine.
  • Majki2111
    2.6k
    Visit ćemo, RBR izgledaj jako
  • ZgBlue
    491
    Rukometna repka nažalost nije izborila OI.

    Portugal je u zadnjim minutama stigao zaostatak od 3 gola i pobijedio Francuze. Na taj način se zatvorio krug u kojem mi imamo isti broj bodova kao Francuzi i Portugalci koji su se plasirali na OI, ali nas gol razlika izbacuje kao lošiju od tri ekipe.
  • mniokl
    254
    Redovito pratim rukomet i to ne samo na velikim natjecanjima,ali poslje ove komedije veceras,posebno sto se tice sudaca -odustajem.Za ovo trositi zivce moras biti mazohist.Neka uvedu jasna pravila pa ce mozda i postati popularaniji sport.Ovo sada je svaka utakmica privatni party sudackog dvojca.
  • Nolifer
    6.7k
    Pitanje: dal postoji neka pozivnica da neka momčad ipak ode na olimpijadu?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dobro šta sad, da su se kvalificirali, samo bi se neke stvari odgodile i pomele pod tepih. Realno, što bi se uopće moglo očekivati u tokyu da su se i kvalificirali? Medalja? Meni se to baš i ne bi činilo izglednim. Stvari ne štimaju i treba se pozabaviti time. 17-18 godina je reprezentacija bila pri vrhu, sad se očito palo i treba se vratiti kroz par godina. Događa se i većim državama.

    Prilika za smjenu generacije, reset i to je to, ionako su velika natjecanja u rukometu svake godine.
  • Gelipter
    3.5k
    Svugdje gdje su nam Francuzi mogli nabijati komplekse u različitim sportovima to su nam svojim pobjedama činili. Tako je bilo i u petak kad smo 45 minuta odlično izgledali i onda pad zadnjih 15 minuta, neki će reći nedostatak svježine naših, no mislim da smo se ipak prestrašili pobijediti te Francuze našu crnu mačku. Prvi put da silom prilika "navijamo" za njih danas jer nam treba i onda Francuzi gube. Ipak, mi smo si sami najviše krivi, na staroj se slavi ne živi, godinama to već, izuzev prošlogodišnjeg srebra, ne izgleda dobro. Igramo staromodno i neke će se stvari jednostavno morati mijenjati. Počelo je od trenera, nadam se da će se nastaviti dalje. Sva sreća (ili nesreća) da se prvenstva u rukometu igraju svake godine.
  • Markelo
    2.5k
    Inače ne pratim rukomet al sam danas pogledao obje utakmice. Kad su Francuzi zabili u zadnjin sekundama gol bio sam uvjeren da je Port na vrijme uputio udarac i da će završit remijem sve dok Brkić nije rekao da u rukometu nije bitno kad je lopta ispuštena iz ruke već kad je ušla u gol. Heheh, naravno da je takvo pravilo u rukometu. O odlučivanju kad je napad pasivan ne treba ni trošit riječi, tu nema pomoći. Šteta jedino živaca koje sam izgubio gledajući tu utakmicu podnoć
  • Crusades1986
    9.8k
    Predzadnji napad Francuza mi je cudo bio, pasiv nakon 10 sekundi :up:
  • Nolifer
    6.7k
    Meni se učinilo da je gol ušao u zadnju sekundu vremena? :brow:
  • flexXy
    1.9k
    Prije portugalskog gola sudci dizu ruku francuzima nakon 4 sekunde napada, nakon toga se dogada ovaj brzi centar i regularan gol koji nije priznat. Cuje se sirena koja se oglasila nakon sto je lopta vec bila u golu. Uglavnom mrzim sve sto ihf predstavlja i nadam se da ce ih netko kad tad rastavit zbog unistavanja ovog sporta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.