• Navijač Dinama
    7.4k
    Ma ovo FD popustio "studentima" da si dadnu kakvu sansu i ovi se aman napalili, i op HLADAN TUŠ.....

    Bravo momci , odlična prestava pogotovo drugo poluvrijeme :smile:
  • nkdz
    829
    Bilo bi mi lako da te ne voooooooolim <3 <3 <3
  • Ero
    933
    OVO JE DINAMO! BRAVO MOMCI!
  • Gelipter
    3.4k
    Svaka čast na trudu, igri, ali i karakteru. Profesorski očitana lekcija "studentima"! Jedino sad ostaje još veći žal kaj se nije moglo na tekmu.
  • ZDS86
    205
    To je Dinamo
    Nema predaje!
  • Baneki
    717
    Ima li negdje sažetak/golovi?
  • Zambatine škude
    2.1k
    - možda i najlošija naša tekma sezone

    + grbeša kad dođe na radnu temperaturu može otključavati duboku obranu i to je pokazao
    + pobjeda unatoč lošoj tekmi
    +fizički dosta bolji i dizali se kako je tekma išla. vidjet ćemo u idućih par tekmi jel do njih ili nas

    Situacija je iduća: maksimalno možemo biti treći, minimalno šesti. I za jednu i drugu krajnost se mora dosta toga poklopiti, pa imam osjećaj da ćemo se tući za 4./5. mjesto. Za to nam treba pobjeda nad Splitom ili Uspinjačom, te da Square izgubi bodove u jednoj utakmici (imaju Vrgorac doma i Universitas vani).

    Za one koji nisu ubrali, Splitu se vratio Marinović da im pomogne da ostanu u ligi i po meni bi bili (blagi) favorit protiv bilo koga. Tako da će tekma s njima biti prava proba kako dišemo na gostovanju ako do toga dođe u doigravanju. Uspinjača ko Uspinjača, ne igraju ništa posebno, ali znaju tempirati i pobjeđivati. Jebena dva ispita pred doigravanje. Jedino čemu se molim je danas zaobiđu ozljede, ja u ovu ekipu stvarno vjerujem.
  • hmoody
    128
    Pogledao sam dosta sažetaka utakmica Universitasa. Oni gotovo svaku tekmu imaju dosta šansi i igraju poprilično ravnopravno sa svima, ali im uglavnom šteka realizacija tako da me zapravo i nisu iznenadili.

    Svejedno, onakvi padovi koncentracije gdje primamo 3 gola u 2 minute nam se ne bi smjeli događati. Sad smo okrenuli, sljedeći put i protiv jačeg protivnika nećemo.

    Moram priznati da sam očekivao kako će Mudronja igrati više. "Mali" je meni jako dobar i kad god je u igri opasan je. I u petak je nakon gola ostao zacementiran na klupi, taj potez nisam baš skužio. Jedino ako je imao nekih problema sa ozljedom pa ga se tempiralo.

    Ovu tekmu je i Grbić malo igrao, ali on nije koliko sam čuo zadnjih 10-ak dana pred tekmu praktički ni trenirao zbog ozljede pa je to shvatljivo.

    Kako nam je Grbeša falio dok je bio u Sparti. Strašan udarac ima, jak i precizan. Možda nije top igrač u nekim drugim aspektima, ali za mene je on nama neprocjenjiv.

    Treba pohvalit i Maloševca koji je uskočio umjesto ozlijeđenog Hercega. Na golu je sve dobro odradio, a stigao je zabit i gol. Zahvalan igrač koji šuti, trenira i čeka svoju priliku. Bravo.

    Od ostalih mi nitko nije nešto posebno iskočio, ali nadam se da će Čeki uskoro opet bit na svojoj radnoj temperaturi.
  • hmoody
    128
    Do kraja regularnog dijela su nam ostale dvije tekme, borit ćemo se sa Squerom za 4. poziciju.
    Mi idemo u goste Splitu i igramo doma sa Uspinjačom, oni dočekuju "raspadnuti" Vrgorac i idu u goste Universitasu.

    Rekao bi da oni imaju nešto lakši ždrijeb iako je liga toliko izjednačena da je tu zbilja sve moguće.
    Ali Vrgorac ima svoje velike probleme i bez obzira na igrački kadar koji je na papiru top 3 u ligi očito ne štima sve kod njih što i pokazuje glatki poraz doma od Uspinjače.
    Universitas u zadnjem kolu im može bit jako teška tekma ako će se Universitas borit za ostanak. Trenutno imaju 3 boda više od Splita, idu u goste Uspinjači pa zadnje kolo dočekuju Square.

    Uglavnom, puno je kombinacija, a ja osobno mislim da će Square dobit obje svoje tekme što znači da i nama trebaju obje pobjede ako želimo ostati četvrti.
  • gh0c
    256
    FYI
    U newsletteru, linkovi za odjavu i podešavanje opcija u potpisu emaila ne rade:
    O2Tibm.jpg
    Mgln3V.jpg

    Izgleda da linkovi u samom footeru emaila (Mailchimp sig) rade kak spada:
    4CwPoh.jpg

    ---

    Ima li tko na Zoni info o broju prodanih "virtualnih" ulaznica za prošlo kolo?
  • Zambatine škude
    2.1k
    Uspinjača dobila Universitas 6:4 iako su ovi vodili par puta. Bio bi to nokaut za Split, a vjerojatno bi i nama promijenilo sliku doigravanja.

    Sutra i preksutra smo na Oskarovom turniru u Šubiću, sve koji ne idu u Zaprešić na otvaranje udruge pozivam da dođu popiti cugu i podružiti se. Sav prihod od turnira ide za izradu grafita Anamariji Carević
  • Mr Blue
    3.3k
    U newsletteru, linkovi za odjavu i podešavanje opcija u potpisu emaila ne rade:gh0c

    Hvala na info, riješit ćemo za sljedeći newsletter.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.