• Zambatine škude
    2.1k
    https://futsal-dinamo.hr/klub/sa-sirenom-do-nove-pobjede/

    Daj mi samo pobjede!

    Bit će golovi u sažetku HNTV-a nekad, srijedom ili četvrtkom ih stavljaju.
  • nkdz
    829
    svaka cast :) nastavljamo u pred korona formi
  • Zambatine škude
    2.1k
    Dakle, situacija uoči zadnjeg kola je ovakva što se tiče mogućih slika doigravanja:

    1. Dinamo na trećem mjestu

    Za ovo nam igraju dvije varijante:

    a) Crnica ne pobijedi u Vrgorcu, mi pobijedimo Uspinjaču
    b) Crnica izgubi u Vrgorcu, mi remiziramo s Uspinjačom (imamo bolji međusobni i to nas stavlja ispred Crnice), Square ne pobjeđuje Universitas u Splitu

    2. Dinamo na četvrtom mjestu

    a) Mi pobijedimo, ali pobijedi i Crnica
    b) Mi remiziramo, ali remizira i Crnica, pri čemu Square smije uzeti maksimalno bod protiv Universtiasa u gostima

    3. Dinamo na petom mjestu

    a) Mi i Uspinjača remiziramo, Square slavi u Splitu
    b) Gubimo od Uspinjače, ali Square u Splitu uzima maksimalno bod

    4. Dinamo na šestom mjestu

    Mi gubimo od Uspinjače (oni imaju bolji međusobni), Square pobjeđuje u Splitu

    Jebote, kakva liga

    S druge strane, što se naših današnjih suparnika tiče. Kasne za Universitasom tri boda i igra im samo jedna varijanta. Ona u kojoj Universitas gubi doma od Squarea, a oni pobjeđuju Novo Vrijeme u Makarskoj. Svaki drugi scenarij ih direktno vodi u drugu ligu
  • agramZ
    2.3k
    splicani pricaju o medjugorju a igrali su protiv FD-a. stvarno bi mogao napisati doktorski rad o njihovom mentalitetu..
  • Mr Blue
    3.3k
    Osjećaj je stvarno fantastičan. Naplaćeno s kamatama za onaj bezobrazluk pri izvođenju outa u playoffu prije nekoliko godina.. Ali još važnije od toga, naši su pokazali da su spremni i moćni!!
  • hmoody
    128
    Grbeša dva tako rutinirana gola. Po podu oba puta ispod/pokraj golmana.
    Izgleda tako lako u njegovoj režiji.

    Čekiju se vratilo za njegov pitbulovski mentalitet, odlično presječena i izborena lopta za pobjedu u zadnjoj sekundi.

    Liga je strašna, ali u dobroj smo formi, vjerujem u pozitivan rezultat u zadnjem kolu.
    Ali čak i da se to ne dogodi svatko svakog može dobit i uz malo sreće možemo i do kraja što iskreno zbilja nisam očekivao u prvoj polovici sezone.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Osjećaj je stvarno fantastičan. Naplaćeno s kamatama za onaj bezobrazluk pri izvođenju outa u playoffu prije nekoliko godina.. Ali još važnije od toga, naši su pokazali da su spremni i moćni!!Mr Blue

    Nije to bio plejof, nego regularan dio prvenstva ;)

    Ali je u plejofu prije tog prvenstva bila ona krađa u Martinovci.

    Da me netko pitao sve do prije mjesec dana, ne bih im nikako htio da ispadnu. Bili su manje-više korektni kao klub, ulažu u mlade selekcije i rade dosta stvari kako spada. Ali zadnjih mjesec dana prenemaganja, pa ovih maloumnih komentara na društvenim mrežama.me okrenulo za 180 ..Baš im želim da ispadnu
  • hmoody
    128
    Inače, Olmissum dobio NV 5:1 i vrlo vjerojatno kreću u playoff sa prvog mjesta.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nije to bio plejof, nego regularan dio prvenstva ;)Zambatine škude

    Ponijelo me, u pravu si. Slažem se sa zadnjim dijelom komentara, ovo je pogotovo za one koji nas svrstavaju u međugorski klan.

    uz malo sreće možemo i do kraja što iskreno zbilja nisam očekivao u prvoj polovici sezone.hmoody

    Koja tragedija ispada ova Corona i situacija bez gledatelja... Ali proslavit ćemo već sve ovo, kako priliči :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Imam neki "bad" osjećaj da FD mogu samo suci sjebat, a da je ekipa spremnija i bolja od svih drugih,

    @ZDS86
    Tovari/splitćani kad bi sastavljali knjigu žalbi imala bi infinity broj stranica :razz:
  • Crusades1986
    9.6k
    Teoretski još mogu ostat u prvoj ligi?
  • agramZ
    2.3k
    jedino se uvijek nekako bojim NV-a, najgore je bilo prosle sezone gdje smo protiv njih izgledali ko neki klinci-amateri. olmissum ih dobije 5:1 a split proslo kolo olmissum 5:0. samo mi uvijek moramo onako na knap :lol:
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ja sam zazujao, bila je Splitu upisana pobjeda pa time i tablica drugačija...

    Dakle, igraju nam samo prve tri solucije iz onih scenarija, šesti ne možemo biti, samo nas Square može preskočiti
  • hmoody
    128


    Jedino ako pobijede Novo Vrijeme u gostima, a Universitas izgubi doma od Squarea.
    Nije realno, ali nikad se ne zna.

    Iako sumnjam da će Novo Vrijeme išta kalkulirati, vjerojatno i njima paše da Split ispadne jer bi onda još dodatno učvrstili primat dole na jugu i lakše bi uzimali talente iz svog područja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.