• gh0c
    256
    Ak smijem još malo, na tablici na sajtu se izgubila, ko 13. kat u nekim hotelima, 5. momčad :grin:
    R1oEcI.jpg
  • nkdz
    829
    jel ima gdje za pogledati prijenos tekme sa Splitom?

    NIsam nasao na face stranicama ni Dinama ni Splita
  • Mr Blue
    3.3k
    :lol: Samo rokaj. Popravit će se, hvala ti.

    Mislim da neće bit. Naši dečki su htjeli raditi stream, ali Split je odbio zahtjev.
  • nkdz
    829


    jebemu, šteta tak velike tekme, jasno bi mi bilo da je Split odbio jer sam želi radit, ali ak nemaju namjeru
    onda je i njima u interesu da netko tekmu prenese da mozda netko i njihov vidi tu tekmu
    A na areni Olmissum i NV
  • Mr Blue
    3.3k
    Naš zagorski virtuoz danas slavi rođendan! Želimo mu još puno golova u svetom dresu!

    mzfdnlt1zldwex7n.jpg


    Najava večerašnje utakmice:
    U Gradu pod Marjanom tražimo nastavak niza!
    Danas je stvarno jedna od ključnih tekmi, a da ne govorimo da ih naša pobjeda šalje u drugu ligu :cool:
  • Mr Blue
    3.3k
    A na areni Olmissum i NVnkdz

    Doobro, ta tekma je za sam vrh lige, bit će sigurno odlična. Pobjednik će vjerojatno imati prednost domaćeg terena cijeli Playoff.

    Koliko mi je poznato Split nema namjeru radit stream, nama ne žele dati dopuštenje, a zašto... Ne znam iskreno, ali mislim da je stvar njihove taštine. Ako se nešto slučajno promijeni pravodobno ćemo obavijestiti na društvenim mrežama i ovdje.
  • nkdz
    829
    Doobro, ta tekma je za sam vrh lige, bit će sigurno odlična. Pobjednik će vjerojatno imati prednost domaćeg terena cijeli Playoff.Mr Blue

    ma ne, nisam niš rekao protiv te tekme, meni je i ta tekma super i mislim da cu je pogledati kaj se tice Arene logicno da su njih izabrali jer je borba za prvo mjesto

    Ne znam iskreno, ali mislim da je stvar njihove taštine.Mr Blue

    strah da ne ispadnu u drugu ligu pred kamerama :D
  • Mr Blue
    3.3k
    "Svi dajte sve od sebe da ideja još dugo živi i da se nezaustavljivo širi!"

    Bojan Iskra! Bojan Iskra: Već 20 godina na tribinama

    Bojan nažalost nije više s nama, ali znamo da večeras navija za nas s nekog boljeg mjesta! Hvala Delnice!

    tkueahrwcjgqpgyv.jpg
    jcgfbk4yg7f1ya1u.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Lijepe vijesti s Futsalito lige za mlađe uzraste. Futsal Dinamo U11 prvaci su svoje kategorije! Čestitke igračima i treneru!

    gvclebm191pa8x7b.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Dodajmo još i sljedeće: U13 kateogrija osvojila je četvrto mjesto, a u najbolju momčad turnira uvršten je naš Dominik Gaši!

    0uffq5vwvxpc8gxv.jpg
    kejs4rh1a9okul49.jpg

    Josip Purgar najbolji je strijelac i igrač turnira u U11 kategoriji, a Vid Fabijanić uvršten je također u najbolju momčad turnira.

    rjg5ilqhrsu8wsmq.jpg
    qdxhzb18qeec2hlt.jpg

    Čestitke svima, bravo dečki!



    A prvotimci šalju pozdrave na putu do Splita! Ajmo Plavi! j94t5drdbxvu9o51.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Pobijedili smo 3-2 u Splitu, golom u zadnjoj sekundi. :cool:
  • ZDS86
    205
    Vidim žaljenja na suđenje domaćih
  • Baneki
    717
    A tko je zabio? Btw, čestitke klincima na današnjim uspjesima.
  • Mr Blue
    3.3k
    Što je novo?
    Grbeša dva (od tog jedan u 39') i Čeki u zadnjoj sekundi.
  • Crusades1986
    9.6k
    Hoće bit negdje golova kojim slucajem buduci da nije bilo prijenosa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.