• Keyser Soze
    8.1k
    u zagrebu je vjerojatno nekoliko puta više ljudi koji redovito prate sve utakmice preko tv-a.db-izbjeglica

    Ovo je istina.
  • deda
    27.7k
    Napravili bi oni to, ali ih je strah odgovora. Lakše je filozofirat.
  • Oluja
    3.6k
    Cini se meni da nas ne bi zadovoljilo ni da se nogomet igra u klimatiziranoj dvorani s 10000 parkirnih mjesta. Tad bi se nasao netko kome smeta jer je morao parkirati na -17 etazi, nekome bi bilo vruce, nekome hladno, nekome bi sjedalo bilo tvrdo, nekome bi smetao sluzbeni spiker i odabir glazbe. Izgleda da dinamo na zalost ima publiku koja pjeva dinamo ja volim na rodjendanima i svadbama, ak nisam na tekmi ziher gledam na telki. Da sad ne bi bilo da pametujem ostalima ja sam jedan od onih koji ne dolaze ali moji su razlozi to sto mi je kao prvo ukraden klub i otudjen sam od njega iako bih bez obzira na to dosao povremeno da sam blize zagrebu, ali kad sam bio mladji i aktivniji stadion mi nije smetao iako sam ga i onda smatrao ruznim i nefunkcionalnim. Nije mi jasno kako u milijunskom gradu ne postoji 15-20 tisuca ljudi koji ce se rotirati na tekmama i od kojih ce konsantno biti prisutno 10 000 kojima ne smeta niti stadion, niti politika, niti par oblaka na nebu, kojima je jednostavno dosadno i kazu sami sebi "nemam sto danas ionako raditi, volim dinamo i idem ga pogledati. Dopizdili su mi zena, djeca i punica, idem se malo izgalamiti na tekmi. Dinamo napokon ima domace decke koji su lavovi, idem ih podrzati...."
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Mi se tu ubijamo mjesecima, a postoji jednostavan način. Naravno trebao bi biti uključen klub. Imaš 10.000 članova. Lijepo kod popunjavanja upisnice daš ljudima anketni listić s pitanjem i odgovorima zašto ne dolazite na utakmice.deda

    A šta ako odgovor bude "ne znam" ili "nemam objašnjenje"?

    Što je vjerojatno i slučaj...
  • deda
    27.7k
    I to je nekakva povratna informacija
  • Bosna86
    11.6k
    Nedavno sam sjedio u nekom društvu pa je momak rekao da ljudi kod nas ne vole nogomet… Teza je išla u smjeru da ako ti sad nije zanimljivo kad imaš 4 ozbiljne ekipe sa odličnim igračima, dvije vrlo dobre i 3 solidne ekipe, kada će ti biti zanimljivo… Koliko god se mi busali u prsa, Hrvati ne vole nogomet ali i općenito sport
  • deda
    27.7k
    Nažalost bojim se da je ovo jako blizu istine.
  • Oluja
    3.6k
    Hrvati ne vole sport i nemaju sportsku kulturu, hrvati vole velike dogadjaje za koje je bitno da se moze pohvaliti da se bilo i biti vidjen.
  • deda
    27.7k
    Na dočeku repke 2018. je bilo navodno 500.000 ljudi. Dajem ruku u vatru da ih pola nije nikad bilo na nogometnoj utakmici.
  • Papastrumf
    9.5k

    Puno si i rekao. Nije niti 1/4.
  • og1986
    2.9k
    Nedavno na podcastu nekom je bio neki novinar koji je rekao da Hrvati nisu sportska nacija. Naravno j komentarima ga svi popljuvali.

    Ali s obzirom koliko držimo do posjete bilo kojeg sporta nemoze se reći nego da ga volimo
  • deda
    27.7k
    Čak da stavimo i posjetu sportskim događajima po strani, podaci o broju stanovništva koji se aktivno, amaterski ili rekreativno bave bilo kojim sportom su poražavajući. Dno Europe. A na to ukazuju i podaci o pretilosti.
  • Mali dioničar
    14k
    kojima je jednostavno dosadno i kazu sami sebi "nemam sto danas ionako raditi, volim dinamo i idem ga pogledati. Dopizdili su mi zena, djeca i punica, idem se malo izgalamiti na tekmi.Oluja

    Dok mi ovako razmišljamo - koji će nam kurac na stadionu netko tko nije ćelav, nema tri pive u guzici, agresivan izraz lica i mrki pogled, ovo je recimo tribina Poljuda…

    1n1zs5v3s69sy216.jpeg

    I onda se čudimo da njih ima 5 puta više na tribini. A kod njih dolaze i žene i djeca, a kod nas bi se na stadion trebalo ići “da se pobjegne od žene i djece”.

    Uz dužno poštovanje Futsal Dinamu koji ima upravo obrnutu priču i privlači djecu i pušta ih na teren u poluvremenima utakmica.
  • Oluja
    3.6k
    nismo se razumjeli, odnosno nisam se najbolje izrazio. Ovi koje si citirao su samo jedni od onih koji bi bili potencijalna publika, jednostavno nije mi se nabrajalo sve kategorije koje su mi pale na pamet i sve moguce razloge. Naravno da su pozeljne sve generacije i kompletne obitelji sa svim mogucim razlozima dolaska a ne trazenje i najmanjeg razloga za nedolazak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.