• vjeko1701
    5.9k
    Pa opet se pretjeruje, ne bi ova tema nabila 27 stranica da se nije o tome već naveliko pisalo ali jbt, pa nakon godina i godina rasprava kaj više imaš pisati?

    Naravno da onda pojava nečega kaj da dodatnu perspektivu (usporedba sa susjednim zemljama) onda opet malo sve pokrene jer ljudima da nešto novo za napisati.

    Ja ne vidim čemu čuđenje oko toga.
  • reziser
    6.2k
    Ljudima je puna kapa plaćat testove,skupe karte,3 pivice kavica prije tekme nekaj za pojest put čekanje na ulazak ,potroše brdo love da bi ušli na stadion na kojem pola tribina nisu u funkciji,zima je ko u grobnici i sve je oronulo...jednostavno treba se napravit novi stadion kakav Dinamo i Zagreb zaslužuju i treba se smirit situacija s koronom... realno gledajući moje misljenje...Fićo1986

    kako nekim drugima to ne smeta? sad cu ti rijesit sve probleme koje si naveo. 1, ne placaj tstove, - cijepi se. 2. 3 pivice kavice prije tekme, smanji na jednu... 3. čekanje na ulazak? dođi na vrijeme pa nećeš čekat. 4. potrose brdo love da bi u sli na stadion - nemoras nista potrositi osim za kartu...
    5 zima ko u grobnici? na drugim stadionima nije zima?. i kad naprave stadion s krovom ce biti zima....

    kako svi ti razlozi ne vrijede kad se ide na gostovanje?! nije zima? nije skkupo? nema testiranja? zasto nas nema na maxu? zasto nas nema u kranjci? puno zaasto... puno kurcobolje i nase komocije za neodlazak na stadion
  • Fićo1986
    972
    slažem se,mislio sam na derbi navijače koji čekaju da dodje barca ili real pa bi se tek onda odlucio otic na tekmu...meni nije problem potrošiti niti sto eura za voljeni dinamo,al nekima je ocito problem i 20 kuna jer upravo to kaj velis puno je tu svega i svačega u pitanju...
  • Blue98
    722
    Kako i ocekivati bolju posjetu kad ti klubom 20ak godina drma krimos iz međugorja, kad ti se klub u medijima zadnjih godina uglavnom spominje u negativnom kontekstu u medijima (optuznice, korupcija, sumnjivi penali itd.) Onda je logicno da ce novije generacije izabrat neke druge klubove i da ce neki navijaci odustat od kluba jer im se sve to skupa zgadilo. Plus neadekvatan stadion.
  • Sljeme
    1.8k
    Svi znamo da bi nam novi stadion donio veću posjetu, a svi skupa nismo mrdnuli prstom za to. Uprava je prolazna, stadion ostaje za budućnost.

    Isto tak za veću posjetu potreban je veći angažman kluba i svih nas, od navijača do običnih kibica.
    Vezano uz to, nema mi smisla mobilizacija samo za Rapid i hajduk. Kao i pozivanje na Zoni na hajduk u Maksimiru, a Rijeku par dana prije ignorirat. Poslije tekme s hajdukom na naslovnici Zone poziv na košarku. Između hajduka i košarke bile su tri tekme Dinama: Belupo, Istra i HD...

    Svaka tekma Dinama je jednako bitna. Vrijeme je da prestanemo kukat i pokrenemo se.
  • maddaddam
    2.9k
    @deda pozivam tebe i svakog drugog forumaša, napravi svoju tablicu s kim nas želiš usporediti. Napiši tekstić i mi ćemo objaviti. Ozbiljno govorim i pozivam ostale forumaše ako imaju ideje za tekstove, analize, nek se slobodno prime posla, mi smo spremni objaviti svaki vaš uradak, naravno ako je u skladu s nekim normama, prije svega bon-tona.
  • Sljeme
    1.8k

    Pozivam sve da se puste usporedba, drkanja na tovare i praznih priča i pokažu da su Dinamovci na stadionu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Poslije tekme s hajdukom na naslovnici Zone poziv na košarku.Sljeme

    Bili smo zamoljeni da to postavimo.
  • maddaddam
    2.9k

    100% se slažem sa tobom.
    Ono što sam želio reći je možeš napraviti banner i poziv za tekmu i poslati moderaturi na objavu. Vjerujem da ne stignu sve.
  • SAS1987
    13.3k
    nema mi smisla mobilizacija samo za Rapid i hajdukSljeme

    Ne može biti mobilizacija svaku tekmu jer je onda nitko nebi ozbiljno shvačao. Mobilizacija može biti maksimalno 2, 3 puta na sezonu i to je to.
  • blue heart 72
    1.3k
    zbog čega ne? Između jesenskog i proljetnog dijela ima dosta vremena da se napravi neka strategija ili neki plan za mobilizaciji naših navijača. Kaj ja znam recimo akciju tipa, bezveze sad lupam nekog naziva ala "plava mobilizacija" ili "dinamovo proljeće 82 - 40 godina kasnije". Jasno je to bi opet moralo pasti na leđa koga drugoga nego BBB-a. Tu je sada pitanje, imaju li oni i volje i resursa (kao i utjecaja) da to pokrenu. I njima bi to dobro došlo, jer mislim da bi se i brojka na sjeveru mogla po debljati za recimo 20-30 posto. Uz to napraviti pritisak na klub, da se uvedu ili polugodišnjeg ulaznice ili ulaznice za kal. godinu 2022. Uz to jednom ili dva puta mjesečno "Kids Day" ili "Family Day" sa specijalnim paketima za južnu tribinu. Tamo prije toga prema istoku, ograditi dio tribine (5%kapaciteta) za gostujuće navijače. Mislim da se nikome ne gleda 4 soma magaraca na našem stadionu, pogotovo nakon ove zadnje tekme
  • NORTE
    9k

    Oprosti, ali to navlačenje za rukav je toliko djetinjasto. Grupa prva to neće radit. Kad je Hajduk smanjio cijene na 30 kn i napunio stadion tu se pisalo da je to "kontraproduktivno" (haha), a onda se tu zazivalo "dovedi frenda na Maksimir".

    Pohvalio sam odmah najavu o 30 kn i popljuvao forumaške ideje dovlačenja, stojim pri tome i sad i uvijek ću ih javno napisat. O nesposobnoj antinavijačkoj upravi sam x puta napisao sve.
  • Sljeme
    1.8k
    Ne može biti mobilizacija svaku tekmu jer je onda nitko nebi ozbiljno shvačao. Mobilizacija može biti maksimalno 2, 3 puta na sezonu i to je to.SAS1987

    Koja je alternativa? Pustit sve i imat 500 ljudi na stadionu i rušit negativne rekorde posjete iz tekme u tekmu?
    Mobilizacija dovede određenu masu na stadion, a tjedan dana poslije bez mobilizacije imaš 500 ljudi na stadionu. Koji je onda pristup bolji?

    Pohvalio sam odmah najavu o 30 kn i popljuvao forumaške ideje dovlačenja, stojim pri tome i sad i uvijek ću ih javno napisat. O nesposobnoj antinavijačkoj upravi sam x puta napisao sve.NORTE

    Ak ovak brijete da treba sve pustit i nikog ne pozivat, bolje 100 pravih, kukanje oko uprave i slično, nemate se kaj onda čudit našim brojkama.

    Čim se nekaj poduzme brojka je veća. Ne velim da mora bit karusel svaki vikend, ali može se dizat ekipu i na druge načine kak se diže i inače kad se hoće.
  • SAS1987
    13.3k
    Koja je alternativa?Sljeme

    Več sam se previse puta ponavljao da je treba dugorocno raditi na team identification. Svaki dan. Jedina alternativa tome je prazan stadion.
  • Sljeme
    1.8k
    Več sam se previse puta ponavljao da je treba dugorocno raditi na team identification. Svaki dan. Jedina alternativa tome je prazan stadion.SAS1987

    I kak misliš radit na tome? Na forumu? Društvenim mrežama? Pa valjda se gradi povezanost/identifikacija s klubom na stadionu. Tu se opet vraćamo na ovo moje od prije.

    Ak se nakon akcija može donekle napuniti stadion, onda ćemu stati s akcijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.