• xavier
    11.1k
    Moram priznati da ovo baš ni meni nije jasno. Mislim super što je Dominik u momčadi kola i nisam gledao većinu ostalih utakmica, ali on gotovo i nije imao posla. Teško mi je zamisliti da niti jedan drugi golman nije imao puno više posla i dobro ga obavio.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa cigani i Feyenoord su imali po 25 udaraca na svoj gol. Valjda su im golmani nešto obranili. Kao što rekoše kolege naravno da mi je drago da je u momčadi kola, ali bi bilo realnije da je tu netko iz obrane ili zadnjih veznih koji su spriječili da do šansi uopće dođe.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mislim super što je Dominik u momčadi kola i nisam gledao većinu ostalih utakmica, ali on gotovo i nije imao posla.xavier

    Ma općenito u ove 4 tekme je samo imao posla protiv CSKA i to također isto nije bilo "puno" da sad kažeš.
    Baš čudan im odabir.

    Vjerovatno će radi ovih "clean sheetova" odbrana i prvenstveno on sam dobit na cijeni.
  • Eduardo
    17.2k
    @Bosna86 daj reagiraj na ovo, logično :smile:
  • Bosna86
    11.5k
    m8bgoznu983ovfrg.png

    Rijeseno odavno
  • Mali dioničar
    14k


    Stavio sam da reagiraju ostali, a ne Bosna. :razz:
  • deda
    27.5k
    Ona obrana sinoć, ono kad ih je stero u PM. Liva postaje king :ok: :strong:
  • Mali dioničar
    14k


    je, dečko (p)ostaje kralj samo još nek malo čvršće hvata centaršute, opet skoro ona ispala iz ruke. Duduše, igrač mu ju je izbio, ali tu on mora biti gazda. Viči "moja" i polomi sve koji su ti na putu.

    A ova jučerašnja obrana nogom će se vrtiti dugo.
  • serbus
    3.5k
    Red je da ga se i pohvali :) odlična serija u EL.
  • Eduardo
    17.2k
    Kakva obrana, majstore! Čudo, čudo!
  • Krizy
    35.4k
    Doktor!! Zagalamio sinoć: "Ajte u pi*ku materinu, zadnjih 10 minuta igrate obranu za ku*ac" :lol:
  • Stihl
    3k
    Svaka čast! Dao bi mu svaki mjesec nagradu za igrača mjeseca :wink:
  • NORTE
    9k
    Prvi golman repke i europskog Dinama vrijedi više od 10 milijuna eura. Pa kojekakvi golmani su se s manje iskustva i takvih velikih tekmi i intervencija prodavali i za pet puta više novca. Smiješno. On nakon Eura treba vrijedit 20 a ne 10 ili 13 milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.