• Bosna86
    11.6k
    Slobodno napisi koji to golmani, a da nisu iz liga petice... Ako ne odradi bas neko spektakularno EP, između 10-15 je realna cijena
  • NORTE
    9.3k
    a da nisu iz liga petice.Bosna86

    U tome i je problem. Po čemu Livaković nakon svih tekmi za repku i Dinamo u europi ne vrijedi više od, za europsko nogometno tržište 'pišljivih', 10 milijuna eura. Pričamo o klubovima Lige petice, njima je to mala lova za transfer i to prvog golmana. Nemaš svako malo takvog golmana. Pa jedan Benković je prodan za više, di je on danas i koliko je tekmi imao za Dinamo i A repku, koliko puta je bio u europskoj momčadi kola ili igrač tekme... Reci ne damo ga ispod 20, nećete, ne morate.
  • Bosna86
    11.6k
    Zato sto ima 26 godina, zato sto se mora naći ekipa kojoj je on prvi izbor i svašta nešto
  • SAS1987
    13.5k
    Zašto bi ga uopće trebali prodati? Ako je sretan i želi ostati nema potrebe po prodaji.
  • Smotanihaker
    593

    Ovo sam se ja uvijek pitao. Valjda kada se spomene prodaja nekima odmah slina pocme ici na usta.
    Ja ga ne bi prodavao ako ne ide u neki jaki klub iz lige petice. I taj klub bi se trebao isprsiti malo a ne da ga prodajemo za 10 milja.
  • deda
    28k
    Ma ja bi mu dao milju godišnje i potpis na 10 godina.
  • mniokl
    254
    Ja bi volio da ostane još 15 godina.Najveći problem u njegovom zadržavanju je njegova želja da ostane,vjerojatno želi ići u veći klub.Ako želi ostati nema opravdanja za prodaju baš da netko ponudi i 30 milijuna.
  • deda
    28k
    Golmana ne nalaziš svaki dan i ne trebaš svaki dan. Zato se po meni njega i ne može tretirati kao bilo kojeg drugog igrača za koje uvijek imaš puno lakše opcije u smislu rotacije i davanja šanse. Golman mora biti beton.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne znam, ja kod njega uvijek nekako imam osjećaj da se njemu nigdje ne žuri. Čak mislim da ni on nebi imao ništa protiv toga da tu ostane jako dugo. Vidi se da sa djevojkom uživa i da mu ničega ne nedostaje.

    Realno će ga teško uzeti neki velikan i bolje mu je biti u Dinamu i kod kuće za neki dobar novac nego za malo više u nekom Leverkusenu ili Valenciji.
  • Bosna86
    11.6k
    Sretan 26. rođendan od sveg srca želimo našem dragom Zadraninu Dominiku Livakoviću!

    Usuđujemo se reći najbolji naš vratar u posljednjih 20, a možda i više godina, standardan u reprezentaciji. Dečko koji se sam izborio za svoj status, bez poguranaca i protekcija. Nadasve miran, povučen, tih dečko kojem to nekad pomalo i zamjerimo, Liva, slobodno polomi koje rebro kod izlazaka, pogotovo na visoke lopte. Nemoj se sramiti. Liva je skupio već 159 nastupa za plave, nažalost vjerojatno ćemo ga gledati još samo ovo proljeće u Dinamovom dresu. Sigurni smo da će njegov transfer biti apsolutno najveći vratarski iz HNL-a u povijesti. Sve ispod 13-14 miljuna Eura ne bi smjelo doći u obzir jer Dominik je vratar top klase. ✌️
  • deda
    28k
    Nego, zašto još niste u inozemstvu?

    - Imao sam onu ponudu Montpelliera od 8 milijuna eura, to je za vratara vrhunska ponuda. Ali, u tom je trenutku dolazio Euro, mislim da sam napravio dobru stvar što sam ostao. Sezona je bila super, igrali smo Ligu prvaka, branio sam sve u reprezentaciji, plasirali smo se na Euro, sve je išlo dobro. Ha, mogu vam i ovo kazati. Možda ću cijeli život ostati u Dinamu! Tko zna.

    Dobro, s obzirom da se najavljuje dolazak Ivana Nevistića na ljeto, nekako se logično zaključuje da biste vi mogli onda napraviti neki transfer?

    - Ne znam... Velim vam, mogu ja ostati cijeli život u plavom dresu.
  • Boogieman
    307
    Nevjerojatno da ne može proći nijedan intervju, a da ga novinari ne sele iz kluba.
    I svaka čast kako ih fino posere ovakvim izjavama. Romantika živi, Livi za navek :heart:
  • Krizy
    36.3k
    Dobro su se sjetili staviti, nedavno stavili izbor 4 najbolje obrane bez Livakovića.
  • Eduardo
    17.6k
    Dobro su se sjetili staviti, nedavno stavili izbor 4 najbolje obrane bez Livakovića.Krizy

    Nisam ispratio, ali volio bih vidjeti jednu, a kamoli ne 4 bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.