• NORTE
    9.3k
    Pljuvanje Livija zaslužuje ban.
    Čak i da je napravio grešku, ne zamjeram mu nimalo.
    Kao krivca za poraz gledam isključivo Petka.
  • Captain America
    13.9k
    Zasto se nitko do sada nije isprisio ?Gražvydas Mikulėnas

    Zato što će se rijetko tko isprsit za golmana koji više nije ni talent tolke novce, a svi klubovi koji mogu to platiti imaju rješeno pitanje golmana.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    pljuvanje ? Napisao sam da mu ne omalovazavam karijeru i uspjehe, ali da ima mana ima, i to ne vidim samo ja.

    Uz navedene mane jednostavno nije moj smek igraca i kapetana. Po meni kapetan treba biti najludji i najsrcaniji, covjek sa karakterom koji jebe majku svima u svlacioni. Ja ga ne vidim kao takvoga.
  • xavier
    11.1k
    Po meni kapetan treba biti najludji i najsrcaniji, covjek sa karakterom koji jebe majku svima u svlacioni.Gražvydas Mikulėnas

    Naravno da ne treba.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Ademi je bio taj, ne znam kakav je bio u svlacionici, ali na terenu je grizao i pokazivao taj karakter. Livi meni nije taj. Tjt. Svak vidi stvari na drugi nacin
  • Zagi
    5.1k
    koji jebe majku svima u svlacioni.Gražvydas Mikulėnas

    Još da nam je jedan takav u kancelarijama , di bi došli...
    Oh wait.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Hahah, zna se na sto sam mislio. Ako je itko protiv ZM, prvi sam
  • Mr Anderson
    5.4k

    Vidim po upisima, nisi ti baš najoštriji nož u ladici, jeli.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    A gle, provociraj ak ce ti biti lakse. Nemam sto za nadodati, neka me netko ispravi sa cinjenicama
  • Nousername
    613
    Meni je nevjerojatno da neko ko prati i gleda Dinamo i Hrvatsku svaku tekmu moze mislit da nama Livi nije jedan od najbitnijih igraca zadnjih par godina.Pa jebemu led taj je daleko najzasluzniji za onu pobjedu protiv Brazila.Skido je cuda na svim utakmica svijetskog.Skido je cuda u Europi kad god smo napravili neki dobar rezultat.Pod Bjelicom se znalo dogadat da vodimo 1-0 i on u zadnjim minutama utakmice kad u 80 minuta nije imao dodira sa loptom skine neki zicer koji nam donese tri boda.Pa covjek je skinuo protiv Sibenika na tekmi za naslov pri rezultatu 0-0 prosle sezone zicer jedan na jedan.Zalosno je da neko ima ovakvo misljenje o jednom od najvecih Dinamovih igraca koji svaki gol voli proslavi pun emocija sa navijacima i koji nema mrlje u karijeri.Da mi nude Neura za Livia sigurno ga ne bih ga mijenjao. Nek nama Livi ostane u Dinamu zauvijek kao kapetan sa najvecim ugovorom jer to je i zasluzio.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ako te se već ne može nakon dvije ispisane stranice uvjeriti riječima, evo ti djela pa se sam podsjeti:




    A znaš i sam da je ovo samo jedan mali dio.
  • Oluja
    3.7k
    ma da, jebanje majke je presudna kvaliteta koju sportas treba imati da bi bio uspjesan kao pojedinac ili znacajno pridonio uspjehu ekipe. Mozda da je jos nadodati jebanje oca i Boga u najbitnijim tekmama gdje bi nam bio kraj.
    Svatko tko vrijedja i omalovazava Livakovica bi trebao sapunom oprati svoja lajava usta.
  • kinfa95
    488
    Naš najbolji golman u zadnjih 20 godina, ali nije svjetska klasa. Ne znam zašto ste napali čovjeka, vi bi sad njega htjeli uvjeriti da je u top 10 golmana svijeta. Puno toga nam je dao i hvala mu na tome, ali sigurno nije nezamjenjiv
  • Eduardo
    17.6k
    kad ovo pogledam više i nisam toliko siguran da bi najlakše od reprezentativne četvorke zamijenili upravo Dominika. Tu ima obrana koje spadaju u rubriku 'vjerovali ili ne', strašno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Pa nisam ja rekao da je los i da ne valja, ali covjek zeli drugu sezonu vec ici. I samo sam rekao da nije top 10. Da nam je valjao je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.