• Zagi
    5.1k
    A ne znam baš. Treba mu 3 sekunde da krene.
    Te visoke lopte su mu slaba točka i bok.
  • LovroZG
    1.3k
    To je istina da nije odma mogo procijenit let lopte ili nije bio dovoljno odlučan da krene, al opet bi se moro hrvat s Livajom za poziciju šta je daleko od idealnog.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    linijski golman, i slaba igra nogom. Uplasen

    Dobre reflekse ali valjda nije cudno sto nije vec otisao u ligu petice za 15M€+
  • Bosna86
    11.6k
    Poslije lige nacija, top 10 golmana na svijetu… Danas ne valja ni za Dinamo… Dobar je Dinamo, kakvi smo mi
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Meni se osobno nikada nije previse sviđao. Ne kazem da je los ali nije moj tip igraca/golmana.
    Ne omalovazavam njegove uspjehe i kvalitete

    Ali da je top 10 golmana kako kazete, valjda bi se u 100 klubova lige petice naslo mjesta za njega?
  • miro
    3.2k
    A daj pokaži jednog jedinog golmana koji nije kiksao
  • Mr Anderson
    5.4k

    Papagajsko ponavljanje nekih starih provala o lošem igranju nogom. Livi igra nogom izuzetno dobro jer je taj segment drastično popravio. Što se tiče tih visokih lopti to je njegov stil branjenja i ne bude ga sada mijenjao. I De Gea je sličan njemu oa je napravio impresivnu karijeru. Svaki golman u top 50 ima neki nedostatak i zna kiksati. Malo je savršenih golmana i zato takvi koštaju.
    Courtois, Alisson, Neuer...i to je to, od 4. do 10. možeš ih svakako poredati.
  • SAS1987
    13.5k
    A daj pokaži jednog jedinog golmana koji nije kiksaomiro

    Miralem Ibrahimović. Tko ne brani taj ne kiksa :lol:
  • miro
    3.2k
    :lol: jedini Ibrahimović kojeg priznajem
  • xavier
    11.1k
    @Gražvydas Mikulėnas

    Čekaj, jesam li dobro shvatio ili ti stvarno želiš da Livaković ode jer "nije dovoljno dobar"? :eyes:

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Zelim da ode jer i sam zeli ici,i ja to postujem 100%
    Da ne zeli otici ne bi se povezivao sa xy klubova vec 2 godine. Dao bi svima do znanja da mu je tu dobro i ok. Dinamo ne bi ulazio u rasprave i dogovore sa klubovima i dobro.
    Ja mu zelim sve najbolje od srca, dobar je golman ali po meni moderni golman brani i igra libera po potrebi.

    Ponavljam dosta ljudi pise da je top10 od lige nacija, ne vidim da se klubovi otimaju za njega
  • xavier
    11.1k


    Drugim riječima, ako se Real, Barca, City i United ne zanimaju za njega, ne treba ni nama...
  • deda
    28k
    Livaković je najbolji golman kojeg smo imali zadnjih 50 godina.
  • xavier
    11.1k


    Apsolutno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Gospodo, u ligi petice je 100 klubova, a najblize je transferu fener. Ako mora otici super , nek ode u ligu petice za 20m+ nemam nista protiv. Zasto se nitko do sada nije isprisio ? Pricamo o cinjenicama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.