• Krizy
    35.4k
    "Ako vas je zanimalo je li Livaković vježbao ispucavanja preko zime, odgovor je - nije. Sad je loptu ispucao ravno u svoju klupu i pogodio, čini mi se, Tolića."
    :lol:
  • Eduardo
    17.2k
    Ta njegova ispucavanja nisu uopće toliko loša koliko se potencira kroz komentare i medije. Ok, nije Neuer, ali nije baš ni među lošijima u tom segmentu igre.
  • Krizy
    35.4k
    Slažem se, kad se sjetim Kelave npr...
    Top je Liva, malo je ove sezone bio jedno vrijeme u padu ali sve je to normalno.
  • reziser
    6.2k
    zadržat ga pod svaku cijenu!!! vidjeli smo koje kikseve golmani kod nas imaju....
  • deda
    27.5k
    Liva car. Nakon gola je nekom liku u slavlju odletio mobitel u teren. Liva dotrčao i vratio čovjeku na tribinu. Car velim. :clap:
  • Krizy
    35.4k
    Na pitanje o ponudama:
    "Super mi je u Dinamu i Zagrebu, sad s ovakvim navijačima i savršeno... Vidjet ćemo"
  • Olmic
    2.7k



    Ma neupitna jedinica, ali njegovo igranje nogom je kriminal... Od 10 ispucavanja ako pogodi 3 dobar je...
  • Ludovic IX
    5.1k
    To je laž. Pod pritiskom ispuca loptu ponekad ne baš gdje bi mi htjeli ali kad ispucava bwz pritiska uvijek pogodi koga treba, obično petka
  • Jaro
    5.4k
    Livi je zrtva lutanja trenera. Pa ako klub zeli ozbiljan rezultat cementira pozicije zadnje linije i uigrava izlazenja.
    Kak ce golman tocno dodat ako ovi na terenu ne znaju di ko kad stoji?
    Sjecam se tekme protiv Benfice, svi su hvalili Petka kak je osvojio sve zracne duele, a do 90 posto njih je doslo od Livakovicevih tocnih ispucavanja...
  • Eduardo
    17.2k
    ja bih se složio. Problem je njegova igra nogom pod pritiskom dok u drugim segmentima to nije toliko loše. npr. klasičnim ispucavanjem iz ruke sasvim solidno distribuira loptu, isto tako i dok je lopta na travnjaku a on nije pod pritiskom i ima vremena da se namjesti.
  • Infinity
    15.2k
    Njegova losa ispucavanja su samo zamaskirana kad nije pod pritiskom. Kao i svatko, naravno da je bolji bez pritiska, al daleko je to od savrsenog. Da Petkovic skace s protivnikom kad ja ispucavam loptu, i ja bi imao dobru statistiku. Zelim reci da Livakovic nije toliko dobar, nego ga izvlaci to sto je Petkovic jak i sto cesto dobija te duele naprijed. Da li bi bio tako 'precizan' da je Menalo spic?

    Livakovic je opcenito los nogom, a pod pritiskom je to samo dolazi do izrazaja.

    I ne zelim reci da ga sutra treba odje*ati zbog tog, nemam nista protiv da tu ostane do kraja karijere, al mislim da ne bi trebao biti 'grijeh' ako komentiramo mane igraca, pa i igraca koje velika vecina obozava.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Obrisao sam sve komentare i ta tema je završena. Možemo nastaviti o vrataru Livakoviću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.