• Krizy
    35.2k
    Na šta su čovjeka sveli, da nema snage ni zagalamiti i poslati ih u pm kao što je često radio prošle sezone i nakon manjih greški. Baš se vidi po govoru tijela da je manje samopouzdanje kod dosta igrača.
    Attachment
    VID_20210822_143744 (3M)
  • Mali dioničar
    14k
    Na šta su čovjeka sveli, da nema snage ni zagalamiti i poslati ih u pmKrizy

    Ma on je takav i inače. Baš mi se to svidja kod njega. Ne urla na suigrače nego ispravlja njihove greške i onda ovako glavom progestikulira “koji vam je.”

    “Najjače” mi je kad golman koji je evidentno kriv za gol prvo ide urlati prema suigračima “jer nisu išli u blok” ili slične gluposti.
  • deda
    27.5k
    Najjače” mi je kad golman koji je evidentno kriv za gol prvo ide urlati prema suigračima “jer nisu išli u blok” ili slične gluposti.

    Znaš kak se veli, napad je najbolja obrana :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    U intervjuu za Sportske novosti dotaknuo se i čestih priča oko njegovog odlaska:

    "Ta priča oko transfera me stalno prati, ako se sada nisam navikao na tu vrstu pritiska neću nikada. Često ne znam stvari koje se pišu o meni, a s druge strane znam stvari koje ne dijelim s javnosti. Da bi se ostvario transfer moraju se zadovoljiti i uskladiti moje i klupske želje. Imam ugovor i ne ovisim o sebi. Dok je tako nema smisla nagađati. Prijelazni rok još traje, vidjet ćemo što će biti. Mislim da imam dovoljno iskustva da takve stvari potisnem u stranu i da nemaju ulogu u mojoj svakodnevici".
  • Krizy
    35.2k
    Imam ugovor i ne ovisim o sebi.

    Treba Jakića staviti kao cimera Liviju da mu Dominik objasni neke stvari..
  • KlasicZg
    515

    Mogao bi i s Ademiem sjest na kavu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Danas je Livi upisao 200.ti nastup za klub. :heart:
  • Mali dioničar
    14k
    Ne samo to nego je stigao Ladića po broju ukupnih nastupa u HNL.
  • Eduardo
    17.2k
    U Prvoj HNL od njenog osnutka 1991. godine nastupilo je 3634 nogometaša. U toj masovnoj konkurenciji Dominik Livaković je, za sada, na 55. mjestu po broju nastupa.

    26 godina - deveta prvoligaška sezona, šesta u Dinamu. Moram se složiti s @marcio amoroso, očito je pao u formi i više ne ulijeva povjerenje koje je ulijevao zadnjih nekoliko sezona. Koji je razlog ne znam, ali nadam se da to stanje neće još dugo potrajati, kako zbog nas tako i zbog njega.
  • xavier
    11.1k
    Koji je razlog ne znamEduardo

    U formi je pao i Oršić, i Petković, i KTC, Mišić nije na razini na kojoj smo se nadali da će biti, Lauritsen je u zadnjih pola godine znao pogriješiti više nego na početku...a zajedničko svemu tome je Krznarov nedostatak autoriteta i lošija atmosfera u svlačionici. Prevelik je uzorak da bi bilo slučajno.
  • Eduardo
    17.2k
    u biti jedini je Franjić napredovao. Orša ne da je pao nego nije sjena pravog Orše kakvog znamo.

    Uz sve to Livija možda opterećuje i taj često spominjani transfer, zasićenje HNL-om, možda i Dinamom unatoč njegovim izjavama.

    Nije niti čudo što se Tovari lože.
  • r1oma
    1.5k
    Dinamov IG: Vrijeme je da vam otkrijemo tajnu fantastičnih obrana našeg Dominika Livakovića :grin:

    https://www.instagram.com/p/CUnAow_oA2q/?utm_medium=share_sheet
  • Krizy
    35.2k
    U točno pola utakmica sačuvao praznu mrežu
    obv3mawnvrly3vl1.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Livi kao i obično ima odlične reflekse, tu je jučer bio bez greške. Al ona su me dva izlaska na 10-15 metara zabrinula. Skroz je zalutao s tim izlascima.

    Nadam se da se s njim radi na tome i da će dobit na sigurnosti i procjeni situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.