• BluePhone67
    3.2k
    A vidi Mumije u videu kako hitro galopira sto je rezek stavio pozivnicu, ko decko od 30 godina. Spreman za triatlon od 40 km nakon radnog vremena. Jebo me pas ako nas nece sve nazivjeti.
  • 000
    941
    A vidi Mumije u videu kako hitro galopiraBluePhone67

    Sve vise mi vuce na Bilba Bagginsa u Rivendellu.
  • deda
    27.5k
    Dobro ekipa, jel ima tko kakve šljemove da ponesemo iz protesta na utakmicu u subotu?
  • Infinity
    15.2k
    Dobro ekipa, jel ima tko kakve šljemove da ponesemo iz protesta na utakmicu u subotu?deda

    Vidis, ovo bi bilo top. Svaku utakmicu kada bi barem pola gledatelja nosilo zastitne kacige bio bi znak sto gledatelji misle o tom stadionu. Moram priznati da mi je ovo mozda cak i najbolja ideja kako izraziti svoje nezadovoljstvo.

    Ponesi ti u subotu, nagovori jos barem nekog i da svake kolo bude sve vise takvih. Pazi da kaciga bude zuta, da bude uocljiva :rofl: Jos bi se mogao napraviti i dobar biznis postavljanjem nekog standa s kacigama po povoljnoj cijeni. Veca inovacija od stiropora :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    To bi bila pobjeda samo takva. Legendarno bi bilo :grin:
  • reziser
    6.2k
    .

    ideja je top. Sam je pitanje dal bi revnosna redarska sluzba pustila unutra
  • xavier
    11.1k


    Na zapad vjerojatno da, na sjever sigurno ne.

    Iako to zapravo ide u korist ekipi iz kluba jer šalje poruku kakvu su i oni željeli poslati na konferenciji.
  • LovroZG
    1.3k
    Genijalna ideja. :rofl:
    Redare klub organizira tako da bi sve ovisilo o klubu zapravo. A i tribine su tolko daleko od terena da je zapravo teško nekog kvalitetno pogodit i sa čime, a kamoli kacigama.
  • markoli
    1.6k
    Pustili bi nas sto posto. Mislim čak da bi ovi iz kluba to podržali da se napravi svojevrsni medijski pritisak...
  • Infinity
    15.2k
    Vrijedilo bi pokusati. Da se pojavi 10-20 ljudi na zapadu to bi bila poruka, a da ne pricamo o nekom masovnijem odazivu ljudi na takvo sto. To bi cak trebala biti praksa svaku utakmicu na domacem terenu. S vremenom bi donijelo rezultat ili bi otupilo, ali bi se kasnije opet netko sjetio neceg novog. Bila bi to dobra zajebancija s jasnom porukom.
  • vjeko1701
    5.9k
    https://pevec.hr/zastitna-gradevinska-kaciga-zuta-212482.html

    Klasika.

    Bilo kaj takvog bi trebalo biti u dogovoru s klubom.
  • LovroZG
    1.3k
    Imaju i plavu. :)
  • Bosna86
    11.5k
    mmpfiek1zq9xc5yy.jpg
    Evo jedna odlicna poruka, stavite je za naslovnu sliku
  • BluePhone67
    3.2k
    NAGRADNJACA 1 :

    Osvoji za pun auto (cak 4 karte) za utakmicu u subotu protiv Intera na Zoni Dinamo forum samo za clanove sa jednim laganica pitanjem. Tko prvi odgovori ovdje na temu nek se javi u inbox nakon sto strucni ziri provjeri odgovore.. Priznajemo samo svih 5 igraca iako ih je bilo vise. Sretno.

    Tribina istok


    Nabroji 5 igraca koji su igrali u oba kluba i za Inter Zapresic i za Dinamo Zagreb ?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dudu, Čale, Jurčec, Tomić, Modrić....ne trebam karte, poklanjam prvom sljedećem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.