• markoli
    1.6k
    Šteta da nije rođendan upriličen malo boljom predstavom na terenu, ali jbg.
  • LovroZG
    1.3k
    Bjelica nakon ovog danas najavio da će neki igrat manje. Baš im se nije dalo...
  • BluePhone67
    3.1k
    Bjelica nakon ovog danas najavio da će neki igrat manje. Baš im se nije dalo...LovroZG

    Tako treba, predobro su nasi igraci placeni za hrvatske prilike da biraju utakmice, pa neka ih nagazi slobodno sto se mene tice. Tko bira mastrubira, pa me bas zanima tko ce cesce trljat desanku na klupi za pricuve.
  • deda
    27.3k
    Najlošija predstava Dinama ove sezone. Ali, ajde neka smo mi prebacili prvi puta tih 3.000 na maloj utakmici
  • Infinity
    15.1k
    Bojim se da ce igrace bolit kuki sto su na klupi. Ako im se ne igra ta utakmica onda im je draze da sjede nego da moraju trcati. Treba neke druge kazne smisliti.
  • deda
    27.3k
    Mislim da pretjerujete s kaznama nakon jedne loše utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    Već i protiv Lokse je Bjelica komentiro zalaganje. Ovo je drugi put da je nezadovoljan pa ćemo vidit šta će bit.
  • Bosna86
    11.5k
    Treba u prvenstvu igrati 6 klinaca i 5 iz prve ekipe, polako ih uvoditi u momcad. Prvenstvo smo svakako vec osvojili.
  • Blaz
    350
    neki su skakali od srece nakon izborenog kornera nakon obranjenog penala. :rofl:
  • BluePhone67
    3.1k
    E da.. moze snimka penala vidim da su se ovi bunili svi kolektivno. Nisam vidio pa ne mogu niti komentirat jel bio ili nije
  • BluePhone67
    3.1k
    Mislim da pretjerujete s kaznama nakon jedne loše utakmice.deda

    Zasto mislis da netko pretjeruje, pojedinci imaju 700 000 eura godisnju placu dok prosjecni Hrvat zaradjuje 3000- 4000- 5000 kn mjesecno i naradi se krvavo, a oni nebi trcali i zalagali se jer je eto dosao Inter i prvenstvo je rijeseno. Bez ljutnje za tu lovu i doslovce bi pojeo svu travu na Maksu, pa ako treba i onu plavu sto su pokrili atletsku. Mogu se sloziti da ne treba suditi nakon jedne utakmice, ali njima je to posao i danas su ga odradili preko one stvari, a nogomet se prvenstveno igra za publiku i klub,ajde i za golove iako golovi ponekad diktira i protivnik, ali zato zalaganja nebi nikada trebalo izostat i tu je jedino problem.
  • 000
    941


    https://www.hntv.hr/vijesti/ht-prva-liga-mucenje-dinama-na-maksimiru-protiv-zapresicana

    Na 2:20

    Imali smo srece danas, nije mogao igrati Jurica "Sjekira" Buljat.
  • LovroZG
    1.3k
    Dost dvojben penal. Suđena je visoko podignuta noga, a nije je I. Čeliković previsoko digo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.