• deda
    27.3k
    Teško je ponekad biti navijač Dinama. Još se nisi otrijeznio od velike pobjede preko tjedna u Europi, a već te očekuje domaća zadaća u Zaprešiću. :cool: Vjerujem da bi sve osim dvojke bio šok, a red bi bio da svatko tko može navrati do zagrebačkog predgrađa i pozdravi Generala Nenada Bjelicu i njegove jurišne odrede. :clap:

    Inače, za one koji ne znaju Dinamo je trebao biti domaćin, ali su se klubovi dogovorili o zamjeni domaćinstva zbog lošeg stanja travnjaka u Maksimiru. :rage:
    1. Ipak vas pitam, kakva su očekivanja od gostovanja modrih u Zaprešiću? (27 votes)
        Pobjeda Zaprešićana za šok godine
          7%
        x za otrežnjenje od europske slave
          7%
        Pobjeda Dinama za opuštajuću atmosferu pred utakmicu s "Vikinzima"
        85%
  • Somport
    556
    Ubijte me ali zanima me da li sad u ovakvom slučaju vrijede godišnje ili se mora kupiti pojedinačna ulaznica?
  • deda
    27.3k
    Domaćinstva su zamijenjena, Inter je domaćin, dakle moramo kupiti.
  • Somport
    556
    Domaćinstva su zamijenjena, Inter je domaćin, dakle moramo kupiti.deda

    Ok, hvala.
  • Eduardo
    17.1k
    Zagi je spreman da stane na gol? Vjerujem da je pošto je bio na klupi u Madjarskoj.

    Pinto, KTC, Dilaver, Švicarac - Gojak, Beli, Majer - Šitum, Kadzior, Gavran
  • Guinness
    1.9k
    Info o ulaznicama sutra? Prodaju li se na ticket pointu ili samo u Zaprešiću ?
  • Cosey
    429
    Samo u Zaprešiću.
  • Guinness
    1.9k
    Samo u Zaprešiću.Cosey

    I dalje nikakve obavijesti na stranicama niti inkera niti Dinama...
  • Cosey
    429
    Vjerojatno ni neće biti jer je došlo do iznenadne promjene.

    Karte su se, mislim, uvijek prodavale samo na blagajnama stadiona.
    40 kn je cijena bila za zadnji Zaprešić za istočnu, gostujuću tribinu.
  • Morales7
    184
    Napokon Gjira igra, baš se veselim njegovom nastupu
  • Neki tip
    18.8k
    Super, ima smisla. Oba koji to inace igraju/mogu odigrati su igrali u utorak. A i opet će..
  • Dudu
    2.6k
    Ovaj put postava s vise smisla nego protiv Osijeka.. U vezi svi vezni igraci kako i treba bit :D
  • Dudu
    2.6k
    Leovac i Stojanovic su trenutno ko avioni u odnosu na Moubandjea i Pinta, ne znas koji je u losijoj formi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    za Pinta mi se nekak čini da ga brzina jebe, a Moubandje je meni bio ok? nezz jel ja nešto nisam vidio ali se solidno priključivo u napadu i nije ispado previše
  • Dudu
    2.6k
    Bravo Atiemwen, napokon dobra tekma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.