• LovroZG
    1.3k
    0vwdbrt50iayka3r.jpg

    Nakon 1:0 pobjeda protiv Gorice u prvenstvu i Slavena u kupu idemo na jedno kratko gostovanje u Zaprešić prije nego što završimo polusezonu dvobojima protiv Anderlechta i Hajduka. Kako smo u kupu igrali s većinom prve momčadi, za očekivati je da će u nedjelju zaigrati rezerve. Od prvotimaca bi mogli igrati Livaković, Ademi(suspendiran protiv Anderlechta) i Leovac ili Rrahmani. Možda zaigra i Gojak jer se on odmarao protiv Slavena.

    Što se tiče Intera, oni nas dočekuju u odličnoj formi. U zadnje tri utakmice nadigrali su Rudeš(iako su pobijedili samo 1:0), Istru(2:0) i Vinogradar(3:0) u kupu. Kako stoje s ozljedama teško je saznati, ali zna se da im se Šimunec vraća nakon suspenzije, a u vezi će im nedostajati Brezovec i Muhar zbog kartona. To bi značilo da će protiv nas igrati s Postonjskim i Zulimom(ili Lušticom?) u vezi što bi nam trebalo olakšati probijanje neminovnog Toplakova bunkera. Najveća opasnost će nam biti visoki Andrić, pogotovo ako će bekovi dopustiti puno ubačaja.
    1. Kako ćemo proći u Zaprešiću? (9 votes)
        Poraz
        11%
        Neriješeno
        11%
        Pobjeda
        78%
  • 000
    941
    Bas isao provjeriti koliko je visok Komnen, i pise da je 189cm. Mislio sam da je dosta nizi. Trebao je valjda zadnji dan prijelaznog roka preci u Dinamo, ali je negdje zapelo.
  • reziser
    5.8k
    Te tekme s interom mi nece nikad biti jasne, mislim na ocajnu posjecenost
  • Infinity
    14.9k
    Danas se mora pobjediti. Konkurencija je u lijepom zaostatku, ali je Rijeka u zanosu i bilo bi steta ne zavrsiti polusezonu s +9. Jos bi veca steta bilo kockati prednost u utakmicama protiv Intera i ekipa sa dna. Iskreno me vise brine ova utakmica danas nego iduci vikend Hajduk.

    Mozda nece biti lose da se igra sa sarenim sastavom, jer ce se neki htjeti dokazati da bi dobili priliku u zadnje dvije utakmice, a te dvije su doslovno slag na tortu, secer na kraju.
  • 000
    941
    Valjda nece opet ponoviti pristup kao protiv Gorice i Slavena. "Zakocili" su nam taj protok lopte kroz sredinu, pa kao da nemaju plan B za takve situacije. A i HNL osovina Kondzor - Budimir je razdvojena.
    Inker je prosli put uvalio cak 3 kom u Maksimiru, vodio 3-2, pa junacki pao. I danas ocekujem nekakvo mucenje. Sreca da je obnovljen travnjak, kad se sjetim one uvrede za oranicu u Zapresicu prijasnjih sezona...
  • LovroZG
    1.3k
    Zagorac
    Stojanović Rrahmani Lešković Leovac
    Šunjić
    Kądzior Moro Gojak Šitum
    Petković

    Rrahmani i Lešković ispred Perića? Nema Moharramija?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    imam nekako osjećaj da su Menalo i Moharrami otpisani već, kao i Knežević i Musa
  • deda
    26.3k
    Ođe kondor, orao javi se :cool:
  • 000
    941
    Nisam stigao na prvo, bar drugo da u miru pogledam. Lijepa suradnja Kondzora i branica Inkera za prekrasan lob.
  • dinamo vitez
    213
    Opet škarice :scream:
  • 000
    941
    Petkovic novi Jerkovic :strong:
    Bravo majstore.
  • LovroZG
    1.3k
    Prekrasan gol.

    Btw, jel ono prije deset min kad je Kądzior centriro Pektoviću, a Matković uletio u njega bio penal? Kolko sam vidio Petković je spustio loptu, a Matković ga mlatnuo punim dlanovima po glavi.
  • 000
    941
    a Matković ga mlatnuo punim dlanovima po glavi.LovroZG

    Sudjen prekrsaj u napadu ili zaledje? Lesko obrani cisti gol Leovcu?
  • LovroZG
    1.3k
    Gledam bez komentatora, al kolko sam vidio prekršaj u napadu.
  • LovroZG
    1.3k
    Šitum na desnom beku, a Menalo ima savršenu priliku da se dokaže.
  • 000
    941
    Suci obicno stite golmana u petercu. Ali ovdje je trebala zastita od golmana. Menalo propustio zicer za dokazivanje.
    Bruno je posudba sa magucnoscu kupovine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.